Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfestivaland-by-the-mfame-mmasunrise-festival
Home Miejsce Krakowski Teatr Variete

Krakowski Teatr Variete

Kraków, ul. Grzegórzecka 71
Sprawdź wydarzenia
Krakowski Teatr VarieteOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Szukasz klimatycznego miejsca z duszą, które nie jest tak komercyjne jak inne miejscówki w mieście? Krakowski Teatr Variete zaprasza w swoje progi szczególnie osoby interesujące się lekkim repertuarem teatralnym. Od kilkunastu lat właśnie taką formą rozrywki karmi swoją publiczność Krakowski Teatr Variete. Nie oznacza to jednak, że nie znajdziesz tu innych wydarzeń.

Od 30 kwietnia 2014 Krakowskiego Teatrowi Variete przyznano Status Instytucji Kultury. Stało się to po 12 latach intensywnych działań oraz prób decyzją Rady Miasta Krakowa. Obiekt podlega kierownictwu Janusza Szydłowskiego i Agnieszki Miki-Kotłowskiej, którzy uczynili z Teatru miejsce spotkań Krakowian i nie tylko.

Teatr jest przedstawiany jako instytucja artystyczna – najmłodsza scena teatralna w Krakowie specjalizująca się w rozrywce na najwyższym poziomie. Nie jest przesadą stwierdzenie, że repertuar w tym koncerty w Krakowskim Teatrze Variete są godne wystawiania na światowych scenach musicalowych Broadwayu i West Endu.

Krakowski Teatr Variete – wydarzenia

Zastanawiasz się, jakie są tutejsze ciekawe wydarzenia? Krakowski Teatr Variete zaprasza na do zapoznania się z aktualnym repertuarem. Organizowane są tutaj:

  • spektakle,
  • koncerty (bilety na koncerty dostępne na ebilet.pl)
  • występy gościnne znanych i mniej popularnych osób z szeroko rozumianej branży rozrywkowej.

Jednym z ciekawszych wydarzeń w Krakowskim Teatrze Variete w ostatnim czasie była rewia VARIETE's Great Revue, podczas której widownia mogła zachwycić się niesamowitymi zdolnościami akrobatycznymi, za które odpowiadają Martyna Pytel i Jacek Marks.

Krakowski Teatr Variete – wydarzenia 2022

Jeżeli już teraz myślisz o tym, jakie wydarzenia ma do zaoferowania Krakowski Teatr Variete w obecnym roku, to zapewniamy, że nadchodzące miesiące będą niezwykle ciekawe. Abyś mógł wciąć w nich udział nie zapomnij o wcześniejszej rezerwacji – bilety na koncerty i spektakle są dostępne w kasie teatru, jak również online na stronie eBilety.pl.

Krakowski Teatr Variete – koncerty

Lubisz obcowanie z muzyką, a na myśl o wieczorze spędzonym na koncercie w Krakowskim Teatrze Variete masz ciarki? Już teraz sprawdź bilet na koncerty, które znajdują się w sprzedaży na portalu eBilet.pl i zarezerwuj je dla siebie, swojej rodziny oraz przyjaciół.

Krakowski Teatr Variete – bilety

Wybierasz się do Krakowskiego Teatru Variete? Bilety na wybrane eventy kupisz w kasie lub online na stronie eBilety.pl

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajduje się Krakowski Teatr Variete?
Lokalizacją, w której działa Krakowski Teatr Variete jest ul. Grzegórzecka 71, 31-559 Kraków.
Jakie wydarzenia odbyły się w Krakowskim Teatrze Variete?
Na deskach Teatru odbywały się liczne występy artystyczne, spektakle teatralne, muzyczne oraz wiele innych. Możesz sprawdzić recenzje i fotorelacje z tych wydarzeń.
Kiedy został utworzony Krakowski Teatr Variete?
Krakowski Teatr Variete działa w zabytkowym budynku dawnego kina Związkowiec wzniesionego w 1938 roku. Swoją działalność rozpoczął kilkanaście lat temu, a od 2014 funkcjonuje jako obiekt mający Statut Instytucji Kultury.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też