Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Club Graffiti

Club Graffiti

Lublin, Piłsudskiego 13
Club GraffitiOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Club Graffiti jest najstarszym klubem muzycznym Lublina, który oficjalną działalność rozpoczął w 1991 roku. Jego założycielem był dyrektor Teatru Scena Ruchu i menadżer grupy VOO VOO, Mirosław Olszówka. W Clubie Graffiti Lublin znajduje się jedyna w mieście stała scena, doskonale przystosowana pod względem technicznym do różnorodnych występów artystycznych, wydarzeń muzycznych, spotkań kabaretowych i nie tylko. 

Club Graffiti – o obiekcie

Klub Grafitti w Lublinie znany jest głównie z koncertów granych na żywo. W murach obiektu od lat króluje przede wszystkim rock i ciężki metal, ale zdarzają się także koncerty bluesa, reggae, czy rapu.

 

Odpowiednie wyposażenie techniczne i medialne Clubu Graffiti pozwala na organizację koncertów, pokazów, bankietów, festiwali. Przy wydarzeniach pracują akustycy, oświetleniowcy i pracownicy techniczni, którzy sprawują pieczę nad prawidłowym przebiegiem imprez. Organizowane przez Club Graffiti koncerty cieszą się popularnością wśród fanów najlepszej muzyki.

Club Graffiti w Lublinie – koncerty

To jedno z najbardziej klimatycznych miejsc koncertowych w Lublinie. Szczególne miejsce zajmuje tu muzyka rockowa. Co czwartek w Clubie Graffiti organizowane są eventy ROCKOTEKA, na których prawie zawsze pojawia się komplet klubowiczów.

Koncerty w Clubie Graffiti to gratka dla fanów muzyki różnych gatunków. Odnajdują się tu zarówno fani popu, jak i cięższych brzmień. Publiczność miała okazję posłuchać m.in. Dawida Kwiatkowskiego – jednego z najpopularniejszych polskich wykonawców, Jeremiego Sikorskiego w trasie koncertowej Sikorski On Tour, a także Artura Sikorskiego w 18 Tour.

Club Graffiti w Lublinie – spektakle

W Clubie Graffiti w Lublinie odbył się koncert Gimpsona, w ramach trasy One Million Tour. Jego album Niepowstrzymany znalazł się na 1. miejscu listy sprzedażowej OLiS – wyprzedził tym samym O.S.T.R. i Guns’n’Roses. Bilety na to wydarzenie sprzedawały się jak świeże bułeczki!

 

Koncerty w Clubie Graffiti to nie wszystko! Oprócz wydarzeń muzycznych publiczność ma okazję bawić się na występach znanych, polskich stand uperów. W ramach Nowego Rozdania na klubowej scenie pojawili się Kacper Ruciński, Mateusz Socha, Piotr Zola Szulowski, Michał Kutek, Darek Gadowski oraz Tomasz Boras Borkowski, którzy stworzyli niepowtarzalny klimat i rozśmieszyli widzów do łez!

 

Club Graffiti nieustannie przygotowuje dla was coś nowego! Bądź na bieżąco i obserwuj nowe wydarzenia, które już niebawem odbędą się w klubie muzycznym. Koncerty w Lublinie to niezwykła okazja do spędzenia czasu z przyjaciółmi.

 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Club Graffiti?
Club Graffiti znajduje się w Lublinie, przy alei Józefa Piłsudskiego.
Jakie wydarzenia odbyły się w Club Graffiti?
W Club Graffiti odbyło się do tej pory wiele wydarzeń muzycznych. Publiczność przyciągnęły koncerty Acid Drinkers, Bas Tajpan, Behemoth, Big Cyc, Braci Cugowskich, Całej Góry Barwinków, Agnieszki Chylińskiej, Fisza, Happysad, Hey, Jamala, Kaliber 44, Pezeta, Peji, Reni Jusis, Tedego i wielu innych.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też