Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo
Home Miejsce Centrum Wystawienniczo- Kongresowe w Opolu

Centrum Wystawienniczo- Kongresowe w Opolu

Opole, Wrocławska 158
Centrum Wystawienniczo- Kongresowe w OpoluOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Centrum Wystawienniczo-Kongresowe w Opolu to obiekt specjalizujący się w wynajmie przestrzeni konferencyjnych, wystawienniczych i targowych. W skład kompleksu wchodzą m.in. hale wystawiennicze, które dzięki swojej uniwersalności i wielofunkcyjności są idealnym miejscem na różnorodne imprezy oraz sale konferencyjne, wyróżniające się nowoczesnym wyposażeniem – to doskonały wybór do organizacji szkoleń, spotkań biznesowych i konferencji. 

Organizowane na terenie Centrum Wystawienniczo-Kongresowego w Opolu wydarzenia to m.in. gale i bankiety. Dzięki odpowiedniemu oświetleniu i aranżacji wnętrz CWK, eventy te za każdym razem nabierają wyjątkowego sznytu. Wielofunkcyjny charakter obiektu umożliwia również sprawną organizację imprez firmowych, targ, wystaw, jubileuszów czy hucznych premier nowych produktów czy usług – duża powierzchnia wystawiennicza i dogodny dostęp do infrastruktury otwiera przed organizatorami szereg możliwości.

Do pozostałych atutów tego miejsca należy zaliczyć m.in. 2500 m² powierzchni wystawienniczej oraz 23 000 m² przygotowanego do organizacji wydarzeń plenerowych terenu zewnętrznego, bezpłatny parking na 300 samochodów osobowych i autokarów oraz obecność stacji ładowania samochodów elektrycznych Tesla i Type 2. Lokalizacja CWK sprawia, że miejsce to cechuje się bardzo dobrym połączeniem zarówno z Wrocławiem i Katowicami, jak i najbliższymi lotniskami.

Centrum Wystawienniczo-Kongresowe w Opolu – wydarzenia

Oprócz inicjatyw biznesowych, realizowane przez Centrum Wystawienniczo-Kongresowe w Opolu wydarzenia są skierowane również do miłośników kultury. Jednym z cieszących się dużą popularnością cykli jest „Kino pod gwiazdami” – unikalne doświadczenie kina samochodowego. Oglądanie filmów odbywa się w wygodzie własnego samochodu, z dźwiękiem transmitowanym bezpośrednio na fale radiowe. Wśród wcześniej wyświetlanych tytułów znalazły się „Green Book”, „Need for Speed” i polski kandydat do Oscara, „Boże Ciało”.

Centrum Wystawienniczo-Kongresowe w Opolu – koncerty

Realizowane w Centrum Wystawienniczo-Koncertowym w Opolu koncerty i wydarzenia muzyczne to m.in. 28. edycja Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego Drum Fest oraz koncert Raya Wilsona – wokalisty i autorem tekstów dla legendarnego zespołu Genesis, jednego z najważniejszych zespołów w historii rock'n'rolla. Muzyk jest uznawany za jednego z najlepszych brytyjskich wokalistów, który wyróżnia się zarówno jako umiejętnościami wokalnymi, jak i charyzmatyczną prezencją sceniczną.

Jego długa i owocna kariera solowa, a także współpraca z Genesis, uczyniły Ray'a Wilsona znanym i cenionym artystą na całym świecie. Album „…Calling All Stations…” nagrany wspólnie z Genesis, do dzisiaj cieszy się dużą popularnością i jest uznawany za jeden z najlepszych w dyskografii grupy. W 2023 roku Ray Wilson wyruszył w trasę koncertową „Genesis Classic”, aby przypomnieć polskiej publiczności największe przeboje Genesis.

Centrum Wystawienniczo-Kongresowe w Opolu – bilety

Jeśli zaciekawiły Cię wydarzenia, mające miejsce w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu, bilety na zbliżające się eventy są dostępne w wygodnej sprzedaży przez internet – m.in. za pośrednictwem platformy eBilet.pl. Nie zwlekaj – już dziś zarezerwuj swój udział w zaplanowanych wydarzeniach i spędź czas na dobrej zabawie w gronie najbliższych.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Centrum Wystawienniczo-Kongresowe w Opolu?
Centrum Wystawienniczo-Kongresowe w Opolu znajduje się przy ul. Wrocławskiej 158.
Jakie wydarzenia odbywają się w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu?
Organizowane na terenie Centrum Wystawienniczo-Kongresowego w Opolu wydarzenia obejmują m.in. szkolenia, spotkania biznesowe, konferencje, gale, bankiety, imprezy firmowe, targi oraz wystawy.
Kiedy zostało otworzone Centrum Wystawienniczo-Kongresowe w Opolu?
Kiedy zostało otworzone Centrum Wystawienniczo-Kongresowe w Opolu?

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też