Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo3-majowka
Home Miejsce Klub Zebra

Klub Zebra

Opole, Chabrów 31
Klub ZebraOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Klub Zebra to świetne miejsce na rozrywkowej mapie miasta. Zlokalizowane jest w Opolu przy ulicy Chabrów 31.

Klub Zebra w Opolu: o obiekcie

Niegdyś w obiekcie odbywało się wiele imprez dla miejscowej ludności. Goście odwiedzali to miejsce dla koncertów, stand-upów, karaoke, dyskotek, rozgrywek bilardowych, dartów czy imprez okolicznościowych.

Po latach działalności nadszedł czas na reorganizację. Obecnie, oprócz dobrego jedzenia, w Klubie Zebra czas umilają interesujące wydarzenia kulturalno-komediowe. Obiekt posiada dwie niezależne sale o różnej wielkości, w których organizowane są eventy o różnym charakterze. Lokal został również wyposażony w odpowiedniej jakości sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy. Klub Zebra to wydarzenia, które przyciągną niejednego fana muzyki na żywo czy kabaretów.

Dlaczego warto odwiedzić Klub Zebra? Koncerty i stand-upy, które mają tu miejsce, cieszą się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców miasta i okolic. Bilety na nadchodzące eventy dostępne są na platformie eBilet.pl.

Klub Zebra: stand-up

Propozycje odbywających się tu wydarzeń to interesujące inicjatywy kulturalne, z których każdy wybierze coś dla siebie. Wydarzeniami, które cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem odwiedzających Klub Zebra, są koncerty, na których można zobaczyć występy popularnych artystów polskiej sceny muzycznej. Uznaniem widzów cieszą się również widowiska kabaretowe i stand-upowe, które przyciągają nie tylko amatorów tej formy rozrywki. Na nadchodzące wydarzenia, organizowane w Klubie Zebra, bilety dostępne są w sprzedaży przez internet.

Jakich artystów ugościł Klub Zebra? Na stand-upach zorganizowanych w obiekcie można było zobaczyć występy takich artystów jak m.in. Błażej Krajewski i Mateusz Socha, Antoni Syrek-Dąbrowski, Rafał Rutkowski, Adam Van Bendler, Marcin Zbigniew Wojciech oraz Ewa Błachnio. W Klubie Zebra na koncertach wystąpili również m.in. Nocny Kochanek, zespół Lej Mi Pół i Zenek oraz Łydka Grubasa. Wydarzenia kulturalne, organizowane w obiekcie wielkie imprezy kulturalne, przyciągające wielu gości z Opola i całego województwa. Bilety na widowiska kulturalne i sportowe do nabycia na eBilet.pl.

Klub Zebra: wydarzenia

Klub Zebra jest miejscem, w którym cyklicznie odbywają się interesujące inicjatywy kulturalne. Oprócz tłumów widocznych pod sceną na koncertach, w Klubie Zebra również stand-upy cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem publiczności. Realizowane w Klubie Zebra wydarzenia to niezapomniana rozrywka w wyjątkowym miejscu. Harmonogram nadchodzących eventów kulturalnych zapowiada się naprawdę obiecująco. To najlepsze propozycje występów popularnych gwiazd muzycznych i komediowych, dobrze znanych szerokiej publiczności.

Dlaczego warto zapoznać się z repertuarem eventów organizowanych przez Klub Zebra? Wydarzenia kulturalne, które mają tu miejsce, to niewątpliwie gratka dla miłośników rozrywki pod każdą postacią. Zachęcamy zatem do śledzenia kalendarium nadchodzących imprez muzycznych i komediowych. Na organizowanych wydarzeniach obowiązuje biletowanie – do Klubu Zebra bilety dostępne są online. Harmonogram nadchodzących stand-upów i koncertów, odbywających się w obiekcie, prezentuje się naprawdę obiecująco. To ciekawy pomysł na spędzenie czasu wolnego.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Klub Zebra Opole?
Klub Zebra znajduje się przy ul. Chabrów 31 w Opolu.
Jakie wydarzenia odbyły się w Klubie Zebra Opole?
W Klubie Zebra w Opolu wystąpili m.in. Nocny Kochanek, Michał Kutek i Damian Skóra, Magda Kubicka, Ola Petrus, Maciej Linke oraz wielu innych.
Kiedy został utworzony Klub Zebra Opole?
Klub Zebra został utworzony w 1999 roku na opolskich Chabrach.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też