Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Opolanka Restaurant & Leisure

Opolanka Restaurant & Leisure

Opole, ul. Żerkowicka 2K
Opolanka Restaurant & LeisureOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Opolanka Restaurant & Leisure to nowoczesne miejsce na mapie Opola. Dzięki bliskości autostrady A4 i linii kolejowej lokalizacja obiektu jest niezwykle dogodna zarówno dla mieszkańców miasta, jak i podróżujących z innych regionów.

Goście mogą skorzystać z takich udogodnień, jak klimatyzowane sale, szybki i bezprzewodowy internet, nowoczesne multimedia, mównica, projektory czy profesjonalne nagłośnienie. Funkcjonalna przestrzeń pozwala na zorganizowanie różnych rodzajów wydarzeń – od imprez prywatnych po konferencje i gale firmowe. Kopuła przystosowana jest na pomieszczenie 300 osób w układzie kabaretowym oraz do 1000 osób w układzie teatralnym.

Opolanka Restaurant & Leisure to doskonałe miejsce dla różnych inicjatyw biznesowych, które pomagają wzmocnić wizerunek firmy i budować relacje z kontrahentami. Na terenie obiektu regularnie organizowane są także eventy masowe, m.in. zabawy tematyczne, stand-upy, koncerty czy spotkania kulinarne. Bilety na opolskie imprezy dostępne są często w wygodnej sprzedaży online.

Opolanka Restaurant & Leisure – wydarzenia komediowe

Jakie eventy kabaretowe organizuje Opolanka Restaurant & Leisure? Bilety na stand-upy za każdym razem wyprzedają się w bardzo szybkim tempie. Miłośnicy polskich komedii mieli okazję zobaczyć na żywo Tomka Kołeckiego – jednego z najbardziej obiecujących stand-uperów młodego pokolenia. Artysta pojawił się w takich programach telewizyjnych, jak "Tylko dla dorosłych" (TVP2), "Comedy Club" (Comedy Central) czy "Kuba Wojewódzki" (TVN). Tomek występował także na największych polskich scenach komediowych, m.in. w Warszawskim Torwarze, Katowickim Spodku czy Gdańskiej Ergo Arenie.

Tego wieczoru w Opolu talent kabaretowy zaprezentował także Jasiek Borkowski, który zaskoczył fanów swoim najnowszym materiałem. Występy stand-upera pełne są głębokich rozważań, przeplatanych szczerym realizmem i specyficznym, wymuszonym luzem. Bilety na komediowy event z udziałem Tomka Kołeckiego i Jaśka Borkowskiego dostępne były w sprzedaży drogą online.

W Opolanka Restaurant & Leisure pojawił się również Daniel Midas – autor kultowej już "Szopki dla reportera". W ramach supportu goście mogli zobaczyć dodatkowo Mateusza Burkackiego. Bilety na show komików dostępne były do kupienia w formie elektronicznej.

Opolanka Restaurant & Leisure – koncerty

Organizowane przez Opolanka Restaurant & Leisure koncerty również cieszą się ogromnym zainteresowaniem gości z całego województwa. W październiku na scenie miało miejsce niezwykłe wydarzenie muzyczne, które przeniosło widownię w fascynujący świat kultowej muzyki filmowej. Książęca Orkiestra Symfoniczna z Brzegu zaprezentowała kompozycje ze znanych hitów kinowych – fani mieli okazję usłyszeć utwory z takich filmów, jak "Harry Potter", "Star Wars" czy "Siedmiu Wspaniałych". Synchroniczne animacje wyświetlano na sklepieniu kopuły za pomocą 7 projektorów sferycznych w technologii Full Dome.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Opolanka Restaurant & Leisure?
Opolanka Restaurant & Leisure znajduje się w Opolu przy ulicy Żerkowickiej 2K.
Jakie wydarzenia odbywają się w Opolanka Restaurant & Leisure?
Opolanka Restaurant & Leisure organizuje m.in. wigilie firmowe, koncerty czy wesela.
Kiedy został otworzony Opolanka Restaurant & Leisure?
Gruntowny remont obiektu miał miejsce w 2017 roku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też