Na czasie

voucher-kinowy-heliosopener-festivalhans-zimmerskoki-narciarskiegala-kswbody-worlds-vital
Home Miejsce Opolanka Restaurant & Leisure

Opolanka Restaurant & Leisure

Opole, ul. Żerkowicka 2K
Opolanka Restaurant & LeisureOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Opolanka Restaurant & Leisure to nowoczesne miejsce na mapie Opola. Dzięki bliskości autostrady A4 i linii kolejowej lokalizacja obiektu jest niezwykle dogodna zarówno dla mieszkańców miasta, jak i podróżujących z innych regionów.

Goście mogą skorzystać z takich udogodnień, jak klimatyzowane sale, szybki i bezprzewodowy internet, nowoczesne multimedia, mównica, projektory czy profesjonalne nagłośnienie. Funkcjonalna przestrzeń pozwala na zorganizowanie różnych rodzajów wydarzeń – od imprez prywatnych po konferencje i gale firmowe. Kopuła przystosowana jest na pomieszczenie 300 osób w układzie kabaretowym oraz do 1000 osób w układzie teatralnym.

Opolanka Restaurant & Leisure to doskonałe miejsce dla różnych inicjatyw biznesowych, które pomagają wzmocnić wizerunek firmy i budować relacje z kontrahentami. Na terenie obiektu regularnie organizowane są także eventy masowe, m.in. zabawy tematyczne, stand-upy, koncerty czy spotkania kulinarne. Bilety na opolskie imprezy dostępne są często w wygodnej sprzedaży online.

Opolanka Restaurant & Leisure – wydarzenia komediowe

Jakie eventy kabaretowe organizuje Opolanka Restaurant & Leisure? Bilety na stand-upy za każdym razem wyprzedają się w bardzo szybkim tempie. Miłośnicy polskich komedii mieli okazję zobaczyć na żywo Tomka Kołeckiego – jednego z najbardziej obiecujących stand-uperów młodego pokolenia. Artysta pojawił się w takich programach telewizyjnych, jak „Tylko dla dorosłych” (TVP2), „Comedy Club” (Comedy Central) czy „Kuba Wojewódzki” (TVN). Tomek występował także na największych polskich scenach komediowych, m.in. w Warszawskim Torwarze, Katowickim Spodku czy Gdańskiej Ergo Arenie.

Tego wieczoru w Opolu talent kabaretowy zaprezentował także Jasiek Borkowski, który zaskoczył fanów swoim najnowszym materiałem. Występy stand-upera pełne są głębokich rozważań, przeplatanych szczerym realizmem i specyficznym, wymuszonym luzem. Bilety na komediowy event z udziałem Tomka Kołeckiego i Jaśka Borkowskiego dostępne były w sprzedaży drogą online.

W Opolanka Restaurant & Leisure pojawił się również Daniel Midas – autor kultowej już „Szopki dla reportera”. W ramach supportu goście mogli zobaczyć dodatkowo Mateusza Burkackiego. Bilety na show komików dostępne były do kupienia w formie elektronicznej.

Opolanka Restaurant & Leisure – koncerty

Organizowane przez Opolanka Restaurant & Leisure koncerty również cieszą się ogromnym zainteresowaniem gości z całego województwa. W październiku na scenie miało miejsce niezwykłe wydarzenie muzyczne, które przeniosło widownię w fascynujący świat kultowej muzyki filmowej. Książęca Orkiestra Symfoniczna z Brzegu zaprezentowała kompozycje ze znanych hitów kinowych – fani mieli okazję usłyszeć utwory z takich filmów, jak „Harry Potter”, „Star Wars” czy „Siedmiu Wspaniałych”. Synchroniczne animacje wyświetlano na sklepieniu kopuły za pomocą 7 projektorów sferycznych w technologii Full Dome.

W Opolanka Restaurant & Leisure odbędzie się także koncert sylwestrowy. Tegoroczna impreza będzie stanowiła podróż dookoła świata, która zabierze gości w magiczną wycieczkę po różnych zakątkach globu. Uczestnicy eventu będą mogli cieszyć się dodatkowo wyśmienitym międzynarodowym bufetem, nielimitowanymi napojami, licznymi konkursami oraz pokazem fajerwerków.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Opolanka Restaurant & Leisure?
Opolanka Restaurant & Leisure znajduje się w Opolu przy ulicy Żerkowickiej 2K.
Jakie wydarzenia odbywają się w Opolanka Restaurant & Leisure?
Opolanka Restaurant & Leisure organizuje m.in. wigilie firmowe, koncerty czy wesela.
Kiedy został otworzony Opolanka Restaurant & Leisure?
Gruntowny remont obiektu miał miejsce w 2017 roku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też