Na czasie

wystawa-legovoucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Mango Music Club Opole

Mango Music Club Opole

Opole, Oleska 102
Mango Music Club OpoleOpisWydarzeniaWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Mango Club Opole to idealne miejsce do spędzania wolnego czasu w każdy weekend! Miejsce, gdzie dobra zabawa i rozrywka serwowane są w najlepszym klubowym wydaniu. Staramy się, by każdy weekend dostarczał Wam wrażeń najwyższej jakości, od przepysznych drinków, przez shishę, aż do muzyki, różnorodnej jak nasi rezydenci. Chcemy by każdy znalazł coś dla siebie, dlatego co sobotę udostępniamy drugi parkiet z muzyką na żywo. Dla najbardziej wymagających oferujemy pokój VIP, w którym poczujesz się komfortowo, dyskretnie i sprawisz, że impreza okolicznościowa zapadnie w pamięci na długo.

Mamy za sobą lata doświadczeń w organizacji spotkań firmowych, przyjęć okolicznościowych, imprez integracyjnych, śniadań i konferencji prasowych, premier produktów, czy pokazów mody. Piątki z Mango! - miłe, lekko i przyjemnie! sobota - "one night only" wieczór na który warto mieć rezerwację!" Imprezowe serce Opola rozbrzmiewa w każdy piątek i sobotę!

17.12 wchodzimy na nowy imprezowy poziom, jakiego w Opolu jeszcze nie było!

Tego dnia otwieramy nową scenę klubowo-koncertową. Zorganizujemy wydarzenia z największymi artystami w każdej dziedzinie muzyczno-rozrywkowej. Najpopularniejsi Dj’e, Koncerty od Hip Hopu po Rock, a także czołówka Polskiego Stand-up’u. Scena pomieści do 800 osób.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też