Stegu Arena
Stegu Arena
Stegu Arena

Stegu Arena

Stegu Arena Opole, czyli popularny Okrąglak to jeden z głównych ośrodków rozrywki i kultury dla całego województwa Opolskiego. Co dzieje się w nowoczesnym obiekcie Stegu Arena? Wydarzenia sportowe, koncerty, spotkania z autorami i imprezy tematyczne.

Stegu Arena wydarzenia - informacje o obiekcie

Obiekt został oddany do użytku w 1968 roku, a w latach 2014-17 przeszedł ponowną, gruntowną modernizację. Pojemność widowni to niemal 4000 widzów. Pomysłodawcą ciekawego kształtu hali w Opolu był ówczesny wojewoda opolski Józef Buziński, który zainicjował także budowę podobnego obiektu w Olsztynie – Halę Urania.

Konstrukcja Stegu Arena Opole jest minimalistyczna, a koszt inwestycji był stosu niski, ponieważ powstawała z prefabrykatów powstających na miejscu. W budowie obiektu pomagało całe województwo. Po modernizacji ośrodek został wzbogacony w nowoczesne oświetlenie LED o potężnej mocy 2500 luxów, przestronne szatnie, zaawansowaną akustykę czy udogodnienia dla telewizji.

Stegu Arena - koncerty

W Stegu Arena Opole odbyło się dotychczas wiele ważnych meczów siatkarskich reprezentacji Polski, ale nie tylko, gdyż tutaj odbywały się gale boksu zawodowego z udziałem Krzysztofa Diablo Włodarczyka! Jeżeli chodzi o imprezy kulturalne warto wspomnieć o występach kabaretów, koncertach (zespół Virgin) czy wydarzeniach Taniec z Gwiazdami i Beriozka.

Położenie blisko płyty głównego rynku czy nowoczesne przestronne to tylko niektóre z powodów, dla których warto odwiedzić Stegu Arena. Wydarzenia cykliczne są szczególnie doceniane przez mieszkańców Opola. Rokrocznie w obiekcie organizowane są takie turnieje i imprezy jak Futsal Extra Liga Opole

Ponadto w Hali Okrąglak odbywają się targi i wydarzenia tematyczne: Międzynarodowa Wystawa Kotów, Targi Motoryzacyjne, Targi Budownictwa “MÓJ DOM”, a także Wigilia dla bezdomnych.

Stegu Arena koncerty 2022

Jak przedstawia się oferta Stegu Arena koncerty 2022? Widzowie mogą wybrać się na Pink Floyd History, czyli show, które przenosi fanów w wędrówkę po ponad 50 latach historii zespołu. W Okrąglaku będą miały miejsce także koncerty Tribute Queen Machine oraz Tribute Bee Gees. Miłośnicy baletu z pewnością ucieszą się z widowiska Jezioro Łabędzie.

W obiekcie odbędą się również koncerty muzyki Disco Polo, Tribute to Sir Elton John czy występy Państwowego Akademickiego Ansambl Pieśni i Tańca Gruzji "Rustavi”. Nie zawiodą się również fani muzyki popularnej, którzy mogą pójść na Tribute to Whitney Houston czy Tribute to Dire Staits.

Stegu Arena Bilety

Bilety na koncerty, bilety na wydarzenia sportowe, a może bilety na kabarety? eBilet Polska przygotował specjalną ofertę biletów na imprezy – kup bilet już dziś, a nie ominą Cię najważniejsze wydarzenia sezonu.

 

FAQ:

  • Gdzie znajduje się Stegu Arena?
    Stegu Arena znajduje się przy ulicy Oleskiej 70 w Opolu.

  • Jakie wydarzenia odbyły się w Stegu Arena?
    W Stegu Arena Opole odbyły się m.in. takie wydarzenia jak: Koncerty Orkiestry Złotych Przebojów, mecze siatkówki kobiet i mężczyzn, turnieje piłki ręcznej, gale boksu zawodowego, mistrzostwa Opola w piłce nożnej, gala Stand-up Comedy, Show Mistrzowie Tańca Irlandziekigo. Narodowy balet Gruzji oraz Narodowy balet Kijowski czy liczne koncerty uznanych artystów, rozmaitych gatunków muzycznych – Cleo, Tribute to Queen, Pnk Floyd History oraz Koncert muzyki Filmowej i Epickiej.

  • Kiedy utworzona została Stegu Arena?
    Stegu Arena została oddana do użytku 20 lipca 1968 roku. Obiekt przeszedł modernizację w latach 2014-2017 i został dostosowany do organizacji wydarzeń sportowych, a także imprez o charakterze kulturalno-rozrywkowym.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Stegu Arena
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

ul. Oleska 70
45-231 Opole

Wydarzenia w obiekcie

Zakończone wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/