Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Klubokawiarnia OPO

Klubokawiarnia OPO

Opole, Krakowska 32
Klubokawiarnia OPOOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Klubokawiarnia OPO to nowootwarty lokal w sercu Starego Miasta Opola. Klubokawiarnia jest miejscem spotkań, wymiany myśli oraz styczności z muzyką. Za funkcjonowanie lokalu odpowiedzialne jest stowarzyszenie Kulturalne Opole, organizujące w mieście m.in. Opole Songwriters Festival. Klubokawiarnia OPO działa codziennie, proponując gościom dwa oblicza OPOranku i OPOnocą.

 

Klubokawiarnia OPO  została otworzona w Centrum Aktywizacji Społecznej przy ul. Krakowskiej 32 w Opolu. Centrum powstało w miejscu zburzonej kamienicy przedwojennej. Centralne miejsce w klubokawiarni OPO zajmuje scena z nagłośnieniem. W lokalu odbywają się kameralne koncerty szeroko pojmowanej muzyki alternatywnej, jazzu oraz muzyki elektroniczne. Klubokawiarnia OPO jest także miejscem występy komików oraz spotkań z ciekawymi gośćmi. Bilety na koncerty, spotkania i wydarzenia w Klubokawiarni OPO można nabyć online lub na miejscu.

Klubokawiarnia OPO – wydarzenia

Wydarzenia w klubokawiarni OPO to cały przekrój kulturalnych propozycji. Na scenie prowadzone są spotkania z artystami, ludźmi kultury oraz społecznikami. Kawiarnia jest miejscem, w którym mogą się spotkać przedstawiciele różnych pokoleń.  Wśród wydarzeń w klubokawiarni OPO można wymienić debatę o kryzysie humanitarnym na granicy, Kulturalny Quiz Muzyczny, finał WOŚP, Lamowy Quiz Filmowy, czy performatywne czytanie Ballady i Romanse. Kawiarnia gościła także znanego stand-upera Marcina Zbigniewa Wojciecha. Szeroki repertuar sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie, a bilety na koncerty i wydarzenia w klubokawiarni OPO szybko się rozchodzą.

Klubokawiarnia OPO – koncerty 2022

Opolska klubokawiarnia posiada profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie, dzięki temu lokal świetnie sprawdza się jako miejsce wystąpień muzycznych. Klubokawiarnia OPO koncerty 2022 to m.in. nastrojowe granie Phillip Bracken Band, kanadyjski artysta Sean Nicholas Savage,  oraz koncert Gramy dla Ukrainy z udziałem Postmana i Graftmanna. W klubie OPOnocą odbywają się także liczne imprezy taneczne w rytm muzyki elektronicznej, na których grają najlepsi DJ-e lub prezentowany jest przegląd klubowego grania z takich miast, jak Londyn czy Mediolan.

 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Klubokawiarnia OPO?
Klubokawiarnia OPO znajduje się na parterze Centrum Aktywizacji Społecznej przy ul. Krakowskiej w Opolu. Wyższe piętra budynku zajmują organizacje pozarządowe. Taka lokalizacja sprawia, że lokal w naturalny sposób jest ważnym uczestnikiem społecznej debaty w Opolu. Lokalizacja w centrum sprawia, że dojazd do klubokawiarni jest dogodny z każdej części miasta.
Jakie wydarzenia odbyły się w Klubokawiarnia OPO?
W klubokawiarni odbyły się liczne debaty społeczne, finał WOŚP oraz występ stand-upera Marcina Zbigniewa Wojciecha. Koncerty 2022 w klubokawiarni OPO to m.in. występ Phillipa Brackena Band, Sean Nicholas Savage oraz koncert Gramy dla Ukrainy. Klubokawiarnia regularnie gości DJ-ów i przedstawicieli muzyki elektronicznej. Bilety na wydarzenia klubokawiarni OPO dostępne są w sprzedaży online i na miejscu.
Kiedy został utworzony Klubokawiarnia OPO?
Klubokawiarnia OPO została otworzona wiosną 2021. Lokal miał rozpocząć działalność wcześniej, jednak jego otwarcie opóźniła pandemia.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też