Na czasie

voucher-kinowy-heliosjuwenalia-politechniki-lubelskiejrzeszowskie-juwenaliaopener-festivalagnieszka-chylinskasun-festival
Home Miejsce Lotnisko Bemowo

Lotnisko Bemowo

Warszawa, Powstańców Śląskich 127
Lotnisko BemowoOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Autodrom Bemowo Warszawa to wyjątkowy obiekt w skali całego kraju. Na dawnej płycie lotniska został zbudowany tor wyścigowy, obsługiwany przez Automobilklub Polski. Rewelacyjna lokalizacja na warszawskim Bemowie, bogata infrastruktura oraz wiele możliwości adaptacyjnych sprawiają, że autodrom jest unikatowym miejscem do organizacji różnego rodzaju eventów – nie tylko sportowych! Zaplanowane na płycie Autodromu Bemowo wydarzenia uwzględniają m.in. duże imprezy muzyczne, na których goszczą gwiazdy polskiej i zagranicznej estrady. Obiekt jest także miejscem pikników rodzinnych, imprez firmowych oraz licznych wydarzeń kulturalnych.

Fani motoryzacji z pewnością docenią tor wyścigowy z płytami poślizgowymi. Obiekt oferuje m.in. szkolenie z techniki doskonalenia jazdy, które obejmuje wynajem samochodu, instruktora i własny program. Dużą atrakcją jest także samochodowy slalom na czas oraz symulatory dachowania i zderzenia. W obiekcie przy autodromie znajduje się także wystawa samochodów historycznych oraz wiele innych atrakcji, które przyciągają zarówno indywidualnych odbiorców, jak i firmy i stowarzyszenia motoryzacyjne, które organizują tu swoje eventy.

Autodrom Bemowo – wydarzenia sportowe, rekreacyjne i kulturalne

Jakie eventy odbywają się na płycie Autodrom Bemowo? Wydarzenia to zarówno imprezy sportowe, spotkania rekreacyjne, jak i duże koncerty. Do tradycji przeszedł już coroczny Rajd Barbórka, który przyciąga tłumy fanów motoryzacji. Bezpieczne podziwianie wyczynów kierowców umożliwia specjalnie wydzielona Strefa Kibiców. Ciekawą imprezą jest także Klasyki na Bemowo, czyli otwarcie sezonu klasycznej motoryzacji na Bemowie pod patronatem Komisji Pojazdów Zabytkowych Automobilklubu Polski.

Każdego roku w styczniu na płycie Autodromu Bemowo odbywa się koncert Moto Orkiestry dla WOŚP. Oprócz dobrej muzyki i licytacji przejazdów z najszybszymi kierowcami w Polsce na gości czeka mini laboratorium oraz strefa gastronomiczna.

Autodrom Bemowo – koncerty i imprezy muzyczne

Obiekt Autodromu Bemowo posiada imponującą przestrzeń oraz profesjonalne zaplecze techniczne wraz z oświetleniem i nagłośnieniem. Z tego powodu odbywające się na terenie Autodromu Bemowo koncerty to zazwyczaj duże imprezy muzyczne, na których bawi się nawet kilka tysięcy osób. Scena jest otwarta na różne gatunki muzyczne. Wystąpił tu m.in. Zenon Martyniuk z zespołem Akcent oraz znana z piosenki "Mleczko" grupa Top Girls.

Nie zabrakło także propozycji dla fanów cięższego grania. Wielbiciele rocka bawili się m.in. na koncertach grupy IRA i Farben Lehre. Duże emocje wzbudził także koncert Braci Figo Fagot, którzy w zabawny sposób obśmiewają dyskotekowe zwyczaje i polską mentalność. W ramach organizowanych na terenie Autodromu Bemowo koncertach gościli także Kamil Bednarek, Żabson, Miły Pan i Białas. 

Autodrom Bemowo – bilety i harmonogram eventów

Gdzie kupić wejściówkę na wydarzenia Autodrom Bemowo? Bilety i harmonogram imprez online dostępne są na stronie eBilet.pl. Sprawdź, które z nadchodzących atrakcji warto zobaczyć i bądź na bieżąco z obecnym repertuarem!

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Autodrom Bemowo?
Autodrom Bemowo znajduje się na dawnej płycie lotniska przy ulicy Powstańców Śląskich 127 w Warszawie. Dogodny dojazd ułatwia komunikacja i liczne miejsca parkingowe.
Jakie wydarzenia odbywają się w Autodromie Bemowo?
Autodrom Bemowo jest znany przede wszystkim z imprez motoryzacyjnych. Największym wydarzeniem jest coroczny Rajd Barbórki. Na torze odbywają się także koncerty i imprezy muzyczne.
Kiedy został otworzony Autodrom Bemowo?
Autodrom Bemowo znajduje się na płycie dawnego lotniska. Od 2001 roku obiekt znajduje się pod opieką Automobilklubu Polski. Tradycje klubu sięgają 1909 roku.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też