Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfestivaland-by-the-mfame-mmasunrise-festival
Home Miejsce Amfiteatr Bemowo

Amfiteatr Bemowo

Warszawa, Władysława Raginisa
Sprawdź wydarzenia
Amfiteatr BemowoOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Amfiteatr Bemowo to obiekt dysponujący zadaszoną widownią i półokrągłą sceną o powierzchni około 130 m2. Znajduje się w nim 1000 miejsc siedzących. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technicznym Amfiteatr Bemowo może współorganizować koncerty muzyki rozrywkowej, chórów operetkowych a nawet orkiestr symfonicznych. Co ciekawe, scenę i widownię połączono kompozycyjnie z oczkiem wodnym o nieregularnym kształcie. Woda stanowi wyjątkową ozdobę i naturalną granicę amfiteatru od strony południowej.

Amfiteatr Bemowo, poza sceną i strefą dla publiczności, dysponuje budynkiem zaplecza z 2 garderobami z łazienkami, pomieszczeniami socjalnymi, technicznymi, magazynowymi i gospodarczymi. Dzięki odpowiednio zaaranżowanej przestrzeni i nowoczesnemu sprzętowi obiekt znakomicie nadaje się do organizacji plenerowych imprez kulturalnych. Sprawdź zaplanowane przez Amfiteatr Bemowo wydarzenia! Bilety na koncerty i inne imprezy kupisz wygodnie przez internet.

Amfiteatr Bemowo – koncerty

W ramach organizowanych przez Amfiteatr Bemowo wydarzeń przed publicznością występują artyści przynależący do rozmaitych gatunków muzycznych. Rock, pop, alternatywa, rap, poezja śpiewana to tylko niektóre z brzmień wypełniających przestrzeń obiektu. W Amfiteatrze Bemowo koncerty zagrali m.in. Michał Szpak, Łukasz Zagrobelny, Kasia Kowalska, Pablopavo, Tede, Lao Che, Voo Voo, Sabaton i Urszula. Na osoby odwiedzające obiekt zawsze czeka więc moc muzycznych wrażeń.

Co w najbliższym czasie szykuje dla swoich gości Amfiteatr Bemowo? Koncerty 2022 zapowiedzieli już Kortez oraz artyści współtworzący wydarzenia o nazwie „Piosenki to...? – koncert Osiecka, Młynarski, Przybora, Kofta...”. Bilety na występy gwiazd można nabyć wygodnie na naszej stronie internetowej. Występ Korteza będzie poruszającą podróżą po twórczości wykonawcy, z kolei „„Piosenki to...?” przenoszą publiczność do czasów, gdy w muzyce królowała mądrość i klasa. W wyjątkowych interpretacjach cenionych polskich utworów wystąpią m.in. Hanna Śleszyńska, Joanna Trzepiecińska, Zbigniew Zamachowski i Jacek Wójcicki. Andrzej Poniedzielski zajmie się z kolei prowadzeniem wydarzenia zorganizowanego w Amfiteatrze Bemowo. Bilety na koncerty są już dostępne.

Co jeszcze na najbliższe miesiące zapowiada Amfiteatr Bemowo? Koncerty to tylko niektóre z wydarzeń zaplanowanych przez warszawski obiekt. Przed publicznością mają wystąpić poza muzykami cenione polskie kabarety, m.in. Kabaret Młodych Panów i Kabaret Neo-Nówka. Nie przegap nadchodzących imprez współtworzonych przez Amfiteatr Bemowo! Koncerty 2022 będą okazją do spotkań z ulubionymi gwiazdami muzyki, a występy kabaretowe znakomitą rozrywką na letnie wieczory!

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajduje się Amfiteatr Bemowo?
Amfiteatr Bemowo zlokalizowany jest w Parku Górczewska na warszawskich Jelonkach. W pobliżu obiektu przewidziano miejsca parkingowe dla samochodów i autokarów. Jeżeli planuje się wziąć udział w imprezach organizowanych przez Amfiteatr Bemowo, bilety warto zamówić przez internet.
Jakie wydarzenia odbyły się w Amfiteatrze Bemowo?
Współtworzone przez Amfiteatr Bemowo wydarzenia to m.in. stand-up Abelarda Gizy i Kacpra Rucińskiego, występ Kabaretu Smile czy stand-up Rafała Paczesia. W obiekcie odbyły się również Rock Out Festival, Prosto na Bemowo Urban Festival i ANIMI MUSIC FESTIVAL 2012. Organizowane przez Amfiteatr Bemowo koncerty to z kolei m.in. koncert zespołu Baciary i koncert Piwnicy pod Baranami.
Kiedy został utworzony Amfiteatr Bemowo?
Amfiteatr Bemowo oddano do użytku w styczniu 2008 roku. Od tego czasu gości gwiazdy muzyki, kabaretu i teatru.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też