Newsletter

Na czasie

imagine-dragonsopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmerceline-dion

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Miejsce Warsaw Trade Tower

Warsaw Trade Tower

Warszawa, ul. Chłodna 51
Warsaw Trade TowerOpisDojazd i lokalizacjaWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Warsaw Trade Tower to wieżowiec przy ul. Chłodnej w warszawskiej Woli. Wysoki na 208 metrów budynek z linią dachu na 184 metrach jest jednym z najwyższych i najbardziej charakterystycznych budynków w Warszawie i w całej Polsce (przewyższają go tylko Pałac Kultury i Nauki, Warsaw Spire oraz wrocławski Sky Tower).

Na 42 kondygnacje naziemne składa się powierzchnia handlowa, 35 pięter biurowych oraz 5 technicznych. 3-poziomowy podziemny parking jest w stanie pomieścić ponad 300 samochodów. W latach 2015-2016 wieżowiec przeszedł gruntowną modernizację, w ramach której zyskał szereg udogodnień, zgodnie ze standardami współczesnych biurowców, za co został mu przyznany certyfikat BREEM na poziomie Excellent.

Obecnie nowoczesna, przestronna przestrzeń obiektu jest wykorzystywana nie tylko jako powierzchnia biurowa i handlowa, ale także miejsce wystaw, konferencji, bankietów, imprez kulturalnych i okolicznościowych oraz koncertów. Jakie wydarzenia odbywają się w Warsaw Trade Tower?

Warsaw Trade Tower – wydarzenia

W Warsaw Trade Tower odbyła się wystawa zwycięskich prac konkursu Warsaw Insta Festival. Wyróżnione fotografie były eksponowane na 35 piętrze wieżowca, dzięki czemu goście festiwalu mogli równocześnie podziwiać panoramę Warszawy z niecodziennej wysokości. Festiwal był dedykowany pasjonatom fotografii miejskiej z całego kraju. Wystawa prezentowała fotografie z czterech kategorii #urbanworkplace, #zakreceniwpolsce, #ikonypolski i #glowawchmurach.

Warszawski wieżowiec był także gospodarzem konferencji Crypto Future Conference organizowanej przez firmę Pure Conference, znanej z przygotowania spotkań o podobnej tematyce (m.in. Banking Tech&Security oraz IT Future Expo).

Podczas konferencji uczestnicy mogli w przystępny sposób zapoznać się z najważniejszymi zagadnieniami na temat kryptowalut i specyfiki nowoczesnej branży. Po konferencji każdy z uczestników mógł wziąć udział w warsztatach, w ramach których pod okiem doświadczonych specjalistów, mogli zastosować zdobytą wiedzę w praktyce.

Warsaw Trade Tower – koncerty

Warsaw Trade Tower to także koncerty i imprezy muzyczne. W przestronnym lobby wieżowca można było m.in. wysłuchać na żywo recitali chopinowskich w wykonaniu uczestników XVIII Konkursu Chopinowskiego: Julii Łozowskiej, Marcina Wieczorka i Viet Trung Nguyena. Odbył się tu także koncert najpiękniejszych utworów skrzypcowych Henryka Wieniawskiego, w ramach którego wystąpili uczestnicy międzynarodowego konkursu jego imienia: Judyta Kluza-Sporniak i Robert Łaguniak.

Warsaw Trade Tower – bilety na wydarzenia

Bilety na wydarzenia i koncerty w Warsaw Trade Tower można nabyć online za pośrednictwem strony eBilet.pl. Znajdziesz tu także harmonogram nadchodzących imprez i planowanych eventów artystycznych.

Dojazd i lokalizacja

Pokaż na mapie i sprawdź noclegi

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Warsaw Trade Tower?
Warsaw Trade Tower znajduje się przy ulicy Chłodnej 51 w dzielnicy Wola w Warszawie.
Jakie wydarzenie odbywają się w Warsaw Trade Tower?
Warsaw Trade Tower był gospodarzem Crypto Future Conference i Warsaw Insta Festival. Odbyły się tu także koncerty uczestników XVIII Konkursu Chopinowskiego i Międzynarodowego Konkursu Skrzypcowego im. Henryka Wieniawskiego.
Kiedy został otworzony Warsaw Trade Tower?
Warsaw Trade Tower został zbudowany w latach 1997 - 1999 przez koreański koncern Daewoo. W latach 2015-2016 wieżowiec przeszedł gruntowną modernizację, stając się nowoczesną przestrzenią handlowo-biurowo-wystawienniczą. Obecnym zarządcą budynku jest spółka Globalworth.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławLidzbark WarmińskiGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn