Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfestivaland-by-the-mfame-mmasunrise-festival

Loft 44

Warszawa, Powązkowska 44
Sprawdź wydarzenia
Loft 44OpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Loft 44 w Warszawie to 1000 m2 przestrzeni, która zapewni naprawdę udaną zabawę, która z pewnością zapadnie w pamięci niejednego widza. Klub słynie z organizacji różnorodnych wydarzeń kulturalnych i koncertów z występami popularnych i lubianych przez publiczność gwiazd polskiej i zagranicznej estrady. Odbywające się tu eventy, cieszą się dużym zainteresowaniem, o czym świadczy liczba sprzedawanych na wydarzenia biletów. Loft 44 to miejsce, które potrafi sprostać wielu wymaganiom.

Loft 44 – o obiekcie

Loft 44 to niezwykle wyjątkowy obiekt rozrywkowy, zlokalizowany w centrum Warszawy. Charakteryzuje go oryginalny design i niepowtarzalny klimat. Lokal został wyposażony w nowoczesny sprzęt, a dzięki możliwości dostosowania konfiguracji wnętrza, oświetlenia i nagłośnienia, klub gwarantuje niezapomniane wrażenia i przeżycia.

Loft 44 – wydarzenia

Atrakcje odbywające się w Loft 44 to koncerty, które przypadną do gustu wszystkim miłośnikom muzyki. Mają tu miejsce przede wszystkim występy artystów znanych szerokiej publiczności, dzięki czemu widzowie chętnie odwiedzają ten klub, by usłyszeć swoje ulubione utwory na żywo. Imprezy muzyczne, różnorodne widowiska i wystawy to doskonały pomysł na wspólne spędzenie czasu wolnego z rodziną czy przyjaciółmi. Loft 44 to miejsce będące centrum życia towarzyskiego mieszkańców Warszawy, a zróżnicowany repertuar wydarzeń kulturalnych i muzycznych, który oferuje, z pewnością trafi również w te najbardziej wysublimowane gusta. Klub jest zatem świetnym miejscem na oddech po ciężkim dniu.

Eventy kulturalne organizowane w obiekcie przyciągają pod scenę tłumy miłośników rozrywki w każdej jej formie. Jakie atrakcje miały zatem miejsce na scenie obiektu? Odbyły się tu m.in. koncerty Dody, Bokki, AfroPolski czy afrykańskiej artystki TENI. Klub jest miejscem, gdzie nie brakuje imprez tematycznych, wystaw i pokazów, które zapewnią doskonałą zabawę i udany wieczór. Odbywające się w Loft 44 wydarzenia to wyjątkowe, pełne dobrej muzyki i niewątpliwie niezapomnianych utworów widowiska artystyczne, które przypadną do gustu miłośnikom muzyki na żywo. Loft 44 to wyjątkowe miejsce na rozrywkowej mapie miasta. Bilety na wiele spośród nadchodzących eventów są do nabycia na stronie eBilet.pl.

Loft 44 – koncerty

Kalendarium nadchodzących w klubie eventów to przede wszystkim doskonale przygotowany harmonogram zróżnicowanych występów artystycznych, które zapewnią widzom sporo atrakcji i zabawy. Koncerty i eventy tematyczne wzbudzają mnóstwo zainteresowania wśród publiczności z miasta i okolic. Loft 44 to gwarancja relaksu, odpoczynku i dobrej zabawy. Na nadchodzące wydarzenia, odbywające się w Loft 44, bilety dostępne są w sprzedaży na eBilet.pl.

Świetna lokalizacja klubu i atrakcje, jakie oferuje, z pewnością dostarczają widzom mnóstwa dużych emocji. To miejsce dedykowane wszystkim, którzy oczekują czegoś więcej. Lokal dba o świetną jakość dźwięku i świetlne iluminacje, co wpływa na dodatkowe efekty podczas imprez, które mają tu miejsce. Oświetlenie imprez z użyciem sprzętu najwyższej jakości dostarcza niezapomnianych wrażeń. Aby nie przegapić nadchodzących wydarzeń, odbywających się w klubie, warto na bieżąco śledzić publikowany harmonogram eventów. Nadchodzące propozycje imprez kulturalnych, odbywających się w obiekcie to przede wszystkim widowiska kulturalno-muzyczne, które zaskoczą niejednego widza. Na koncerty, organizowanie przez Loft 44, bilety dostępne są w sprzedaży online.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Loft 44?
Loft 44 znajduje się przy ul. Powązkowskiej 44 w Warszawie.
Jakie wydarzenia odbywają się w Loft 44?
W Loft 44 odbywają się wydarzenia kulturalne i koncerty. Miał tu miejsce m.in. występy Dody czy Bokki.
Kiedy został otworzony Loft 44?
Loft 44 został utworzony w 2015 roku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też