Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Cinema City Arkadia

Cinema City Arkadia

Warszawa, al. Jana Pawła II 82
Cinema City ArkadiaOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Cinema City należy do grupy Cineworld – jednej z największych sieci kinowych na rynku rozrywki w Europie i Izraelu. Obiekt w Warszawie znajduje się przy al. Jana Pawła II 82. 

Cinema City Arkadia - o obiekcie

Cinema City Arkadia posiada przestronne sale z wygodnymi fotelami oraz ekranami, dostosowanymi do wyświetlania wszelkich wydarzeń filmowych i kulturalnych. Każda sala została wyposażona w odpowiedniej jakości sprzęt i nagłośnienie, dzięki czemu jakość oferowanych tu usług sprosta wszystkim wymaganiom widzów.

Organizowane projekcje filmowe cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem widzów w każdym wieku. Repertuar został odpowiednio dopasowany do potrzeb i wymagań zarówno tych starszych, jak i również młodszych oglądających. To miejsce zostało stworzone dla wszystkich miłośników kina i kultury. Organizowane przez Cinema City wydarzenia – stanowią dobry plan na spędzenie czasu wolnego. Bilety na nadchodzące eventy dostępne są w sprzedaży przez eBilet.pl. 

Cinema City - eventy

Kino to doskonała rozrywka dla całej rodziny. Organizowane przez Cinema City Arkadia wydarzenia to ciekawe propozycje projekcji filmowych z różnych gatunków. Znajdziemy tu zarówno horrory, komedie romantyczne czy thrillery, ale również filmy animowane, jak i bajki dla dzieci. Wiele spośród odbywających się tu imprez stanowi doskonałą propozycję dla osób, szukających ciekawych pomysłów na świetną na zabawę i odpoczynek od codziennych spraw. Repertuar obfituje w wiele różnorodnych atrakcji, z których każdy wybierze coś dla siebie.

Cinema City Arkadia jest miejscem, w którym cyklicznie odbywają się interesujące inicjatywy kulturalne. Oprócz koncertów widzowie mają przyjemność ujrzeć również transmisje z meczów, filmy dokumentalne oraz premiery spektakli teatralnych czy operowych. Dzięki bogatemu repertuarowi każdy zainteresowany może na bieżąco korzystać z nowości w świecie kultury i sztuki. Popularność realizowanych w obiekcie wydarzeń widać po ilości sprzedanych biletów. Realizowane w kinie w Warszawie kulturalne eventy są gwarancją niezapomnianej rozrywki dla miłośników prawdziwej zabawy. Na nadchodzące wydarzenia, odbywające się w Cinema City Arkadia, bilety dostępne są w sprzedaży stacjonarnej i internetowej przez eBilet.pl.

Cinema City Arkadia - bilety 

Na ekranie kina Cinema City Arkadia widzowie mogą zobaczyć seanse specjalnie. Są to doskonale wybrane propozycje projekcji filmowych, w których zostają wyświetlane najświeższe i najbardziej wyczekiwane premiery kinowe, filmy dokumentalne oraz filmy dla najmłodszych widzów. Repertuar nadchodzących w Cinema City Arkadia wydarzeń prezentuje się naprawdę obiecująco. To ciekawe występy i pokazy będące doskonałym pomysłem na spędzenie czasu wolnego. Dlaczego warto zapoznać się z repertuarem organizowanych przez Cinema City Arkadia? Eventy i premiery kinowe, które mają tu miejsce, to prawdziwa gratka dla miłośników rozrywki pod każdą postacią. Fanom kina z pewnością przypadną do gustu propozycje tutejszych wydarzeń i projekcji filmowych.

Na organizowanych tu wydarzeniach, regularnie widać tłumy spragnionych zabawy widzów. Od otwarcia obiektu, widowiska kulturalne odbywające się w kinie cieszą się dużą popularnością wśród mieszkańców Warszawy i okolic.  Zapoznaj się z aktualnym repertuarem. Cinema City Arkadia publiczność może skorzystać z bogatej oferty wydarzeń, m.in. z pokazów filmowych, transmisji wydarzeń sportowych czy koncertów oraz filmów dokumentalnych. Zachęcamy zatem do śledzenia harmonogramu nadchodzących imprez kulturalnych, aby być na bieżąco z tymi, najbardziej interesującymi. Na wiele wydarzeń odbywających się w obiekcie obowiązuje biletowanie – do Cinema City Arkadia bilety dostępne są na eBilet.pl.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Cinema City Arkadia?
Cinema City Arkadia znajduje się przy al. Jana Pawła II 82 w Warszawie.
Jakie wydarzenie odbywają się w Cinema City Arkadia?
W Cinema City Arkadia odbywają się projekcje filmowe, dokumentalne, transmisje z koncertów oraz meczów.
Kiedy został otworzony Cinema City Arkadia?
Cinema City Arkadia zostało utworzone w 2013 roku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też