Na czasie

agnieszka-chylinskalil-tracyopener-festivaldawid-podsiadloto-krakow-tworzy-metamorfozydrift-masters
Home Miejsce Klub Pogłos

Klub Pogłos

Warszawa, Burakowska 12
Klub PogłosOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Klub Pogłos to klub różnorodny, ale nie przypadkowy. Funkcjonuje jako przyjazna przestrzeń dla różnych środowisk i inicjatyw. Dzięki możliwości skorzystania z pełnej infrastruktury obiektu lokal pozwala na organizację różnego typu wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych. Klub Pogłos dysponuje dużą salą koncertową o pojemności 300 osób. Przestrzeń jest odpowiednio nagłośniona, znajduje się w niej bar, backstage i pomieszczenie socjalne. Druga sala zapewnia miejsce dla ok. 100 osób. Uzupełnia ją mała scena i duży bar.

Organizowane przez Klub Pogłos koncerty cieszą się dużym zainteresowaniem. Dzięki nim lokal stał się jednym z najchętniej odwiedzanych miejsc na kulturalnej mapie Warszawy. Bilety na koncerty w Klubie Pogłos dostępne są do nabycia na eBilet.pl.

Klub Pogłos w Warszawie – wydarzenia

Od otwarcia lokalu w 2016 roku występowali w nim artyści reprezentujący najróżniejsze gatunki muzyczne. W trakcie zorganizowanych w Klubie Pogłos koncertów można było usłyszeć rozmaite brzmienia – od elektroniki czy techno po ciężki metal. Goście doceniają warszawski lokal za różnorodne imprezy, klimat, wegańskie grille i zaangażowanie społeczne.

Do najbardziej obleganych przez gości Klubu Pogłos wydarzeń należy cykl imprez „Friday I'm In Love”. Podczas nich osoby odwiedzające lokal mogą bawić się do starannie wyselekcjonowanych utworów. Popularne wydarzenia odbywające się w klubie to także karaoke, silent disco czy wieczorki bingo.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się zorganizowane przez Klub Pogłos koncerty zagranicznych muzyków sceny alternatywnej: Jozefa van Wissema, zespołu Molchat Doma oraz grup Cold Cave czy The Rumjacks. Bilety były dostępne w sprzedaży stacjonarnej i internetowej.

W warszawskim lokalu zagrali także Siksa, Muzyka Końca Lata, Komety, WaluśKraksaKryzys, Bajzel, Coals, Enchanted Hunters, Bownik, Bulbulators, Syntetyk, BelzebonG i Psychocukier. Występy gwiazd sceny alternatywnej i młodych muzyków zdobywających rozpoznawalność to coś, co wyróżnia repertuar muzycznych wydarzeń Klubu Pogłos – bilety na koncerty można nabyć m.in. na naszej stronie internetowej.

Przełomową imprezą zorganizowaną w Pogłosie był HEARTBREAK VOL. 2. Na pierwszym w historii wspólnym koncercie wystąpili wówczas mlodyskiny, schafter, młody yerba, maly elvis i leon wspierani zza DJki przez lil tadka. Spora dawka niebanalnych brzmień i niezapomnianych chwil czekały na wszystkich odwiedzających Klub Pogłos – bilety na wydarzenie rozeszły się w błyskawicznym tempie.

Jakie imprezy zaplanowano na najbliższe miesiące? Co czeka na gości odwiedzających Klub Pogłos? Koncerty w 2022 zagrają Lions Law, L.Stadt, Slow Crush, Michael Malarkey i Zatrata. Sprzedaż biletów na wydarzenia wystartuje już wkrótce. To jednak nie koniec listy artystów, którzy postanowili w tym roku odwiedzić Klub Pogłos. Koncerty 2022 zaplanowali także Poison Heart, Bluszcz, Miami Horror, Dno, Magnificent Muttley, Selofan oraz The Luka State.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Klub Pogłos?
Klub Pogłos znajduje się w Warszawie przy ul. Burakowskiej 12. Zlokalizowano go w miejscu wcześniejszego Centralnego Domu Qultury.
Jakie wydarzenia odbyły się w Klubie Pogłos?
Zorganizowane przez Klub Pogłos wydarzenia to m.in. Targi Małych Wydawców, Rave Alarm, The Smiths Party, Jazz at Pogłos, Brutaż czy Alt Disko.
Kiedy utworzony został Klub Pogłos?
Klub Pogłos został utworzony przez muzyków, managerów, promotorów i znajomych angażujących się w organizację wydarzeń na styku kultur niezależnej i mainstreamowej. Lokal funkcjonuje od 2016 roku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też