Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemtaylor-swift-resale-sellsun-festivalfame-mma
Home Miejsce Amfiteatr w Ostródzie

Amfiteatr w Ostródzie

Ostróda, Mickiewicza 22
Sprawdź wydarzenia
Amfiteatr w OstródzieOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Amfiteatr w Ostródzie został oficjalnie otwarty w 2012 roku benefisem Piotra Bałtroczyka. Obiekt ten mieści się przy ul. Mickiewicza 17 A, w malowniczym sąsiedztwie jeziora Drwęckiego i największego w Polsce śródlądowego molo. Ogromna publiczność amfiteatru może pomieścić jednocześnie do 2500 widzów. Pełne zadaszenie obiektu pozwala na komfort uczestnictwa w wydarzeniu bez względu na warunki atmosferyczne. Amfiteatr Ostróda, zarządzany obecnie przez Centrum Kultury w Ostródzie, powstał w ramach projektu II etap zagospodarowania nabrzeża Jez. Drwęckiego.

Amfiteatr w Ostródzie repertuar

Repertuar Amfiteatru w Ostródzie to bogata oferta koncertów muzycznych, kabaretonów z udziałem najsłynniejszych polskich artystów rozrywkowych, a także wyjątkowe spektakle. Otwarty charakter i lokalizacja obiektu pozwala na przeżywanie emocji scenicznych w otoczeniu natury.

Amfiteatr w Ostródzie Bilety

Amfiteatr w Ostródzie bilety na nadchodzące imprezy znajdziesz w serwisie eBilet.pl.

Amfiteatr w Ostródzie – wydarzenia

Planujesz odwiedzić Amfiteatr w Ostródzie? Chcesz nabyć bilety na wydarzenia dla siebie i swoich bliskich? Już teraz sprawdź repertuar i z wyprzedzeniem zarezerwuj sobie miejsce na widowni. W obiekcie organizowane są rozmaite eventy – sportowe, kulturalne, artystyczne, muzyczne i wiele innych.

Np. w 2021 roku na scenie odbywały się imprezy i koncerty. Amfiteatr w Ostródzie gościł wykonawców w ramach Wakacyjnej Trasy Dwójki, która zgromadziła wielu widzów na żywo i przed telewizorami.

Z mniej oczywistych wydarzeń, Amfiteatr w Ostródzie organizował warsztaty mody na recykling, imprezy sylwestrowe czy stand-up’y. Dodatkowo w ramach konkursów można było wygrać darmowe wejściówki na te i wiele innych eventów.

Amfiteatr w Ostródzie – wydarzenia 2022

Amfiteatr w Ostródzie nie zwalnia tempa i z zaangażowaniem włącza się w rozwój kultury i sztuki w regionie. Co to oznaczana? Jakie będą wydarzenia 2022? Amfiteatr w Ostródzie zaprasza na komedię Goło i wesoło, koncert z okazji 40-lecia Lady Pank, T.Love czy Beaty i Bajm.

Amfiteatr w Ostródzie – koncerty

Jeżeli chodzi o koncerty, Amfiteatr w Ostródzie jest znany z występów znanych gwiazd polskich i zagranicznych. Na deskach tutejszej sceny mieli okazję wystąpić:

  • Lady Pank,
  • Enej,
  • Sanah,

Amfiteatr w Ostródzie – bilety

Chcesz zdobyć bilety na interesujące Cię wydarzenia? Możesz udać się po nie do kasy mieszczącej się w Centrum Kultury w Ostródzie lub kupić bilety do Amfiteatru w Ostródzie online. W tym celu odwiedź stronę eBilet.pl, aby szybko i wygodnie zarezerwować miejsca  na eventy dla siebie i swoich bliskich. 

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajduje się Amfiteatr w Ostródzie?
Amfiteatr w Ostródzie mieści się przy ul. Mickiewicza 17 A. Znajdziesz go w pobliżu wschodniego brzegu jeziora Drwęckiego.
Jakie wydarzenia odbyły się w Amfiteatrze w Ostródzie?
Amfiteatr w Ostródzie gościł muzyków, kabarety i innych artystów na przestrzeni lat.
Kiedy został utworzony Amfiteatr w Ostródzie?
Oficjalne otwarcie Amfiteatru w Ostródzie miało miejsce 26 maja 2012 roku.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też