Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemaudioriverfame-mmasunrise-festival
Home Artysta Czadoman

Czadoman

Sprawdź wydarzenia
CzadomanSzczegółyOpisWydarzeniaCzadoman - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Szczegóły

wiek:
38 lat
data urodzenia:
08.02.1986
miejsce urodzenia:
Opalewo
dyscyplina:
Piosenkarz disco polo i dance
social media:

Opis

Czadoman to wokalista z wieloletnim doświadczeniem na scenie muzyki rozrywkowej. Od niedawna tworzy rewolucję w polskiej muzyce tanecznej. Każdy jego występ to niepowtarzalne wydarzenie, które dostarcza wielu wrażeń i emocji! Podczas koncertów Czadoman wraz z tańczącymi u jego boku modelkami doprowadza publiczność do szaleństwa w rytmie dance.

Rozwój kariery muzycznej Czadomana

Czadoman swoją karierę muzyczną rozpoczął jako członek zespołu Arena, która grała rocka. Jego planem na początku muzycznej drogi było rozpoczęcie kariery solowej ukierunkowanej na muzykę pop-rockową, ale pokrzyżował to konflikt z menadżerami.

 

Od 2013 roku zaprezentował się na scenie szerszej publiczności pod pseudonimem Czadoman. Nazwa ta nawiązuje do filmowych, amerykańskich superbohaterów, takich jak Superman czy Spider-Man. Przebojami repertuaru Czadomana stały się Ruda tańczy jak szalona, Chodź na kolana czy Bliźniaczki, które zdobyły kilkadziesiąt milionów wyświetleń w serwisie internetowym YouTube.

 

W 2015 roku w czasie trwania pierwszej edycji festiwalu muzycznego Polsat SuperHit Festiwal z teledyskiem do piosenki Ruda tańczy jak szalona zdobył trzecie miejsce w kategorii Hity sieci, uwzględniającej klipy z największą liczbą odsłon na YouTube. W tym czasie wystąpił również w programach TVN: Dzień dobry TVN i Kuba Wojewódzki

Czadoman w telewizji

Czadoman został również jednym z jurorów programu muzycznego emitowanego na Polo TV Disco Star. W 2018 roku można było go zobaczyć w noworocznym wydaniu teleturnieju Koło Fortuny. W 2019 roku uczestniczył w dziewiątej edycji programu rozrywkowego Polsatu Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami. W 2020 roku znalazł się na liście uczestników trzynastej edycji programu rozrywkowego Polsatu Twoja twarz brzmi znajomo.

Koncerty Czadomana

Czadoman to jeden z najbardziej znanych twórców muzyki tanecznej w Polsce. Koncerty Czadomana cieszą się dużą popularnością wśród fanów tego gatunku muzycznego. Czadoman w 2021 roku wystąpił podczas Łódź Disco Fest. Oprócz niego podczas koncertu disco polo pojawili się między innymi Zenon Martyniuk i zespół Akcent, Boys, Classic, Top Girls czy Playboys. 

 

Koncerty Czadomana to dużo pozytywnej energii i możliwośc usłyszenia na żwyo jego przebojów. Najbardziej znane utwory Czadomena to między innymi Ruda tanczy jak szalona czy Chodź na barana. Czadoman jest jednym z najbardziej znanych twórców muzyki rozrywkowej, który zdobył fanów w całej Polsce i którzy czekają na kolejne wydarzenia muzyczne z jego udziałem.

 

Wydarzenia

Czadoman - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Czadoman?

Miejscowości, w których Czadoman wystąpi w najbliższym czasie: Katowice.

Kiedy urodził się Czadoman?
Paweł Dudek, urodzony 8 lutego 1986 roku, jest polskim wokalistą tworzącym muzykę w gatunku disco polo.
Jak rozpoczynała się kariera muzyczna Czadomana?
Swoją karierę muzyczną Czadoman rozpoczynał jako wokalista zespołu muzycznego Arena, który tworzył muzykę rockową. Dopiero od 2013 roku występuje pod pseudonimem Czadoman.
Czy Czadoman występował w telewizji?
Czadoman był uczestnikiem programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" w 2019 roku i noworocznego wydania teleturnieju Koło Forutny w 2018 roku.
Jaki był pierwszy album, wydany przez Czadomana?
Pierwszym, debiutanckim albumem Czadomana jest "Czadomania", którego premiera miała miejsce 16 czerwca 2014 roku. Album w 2016 roku otrzymał status podwójnej platyny.

Fani lubią też

Zobacz też