Czadoman

Czadoman

Czadoman to wokalista z wieloletnim doświadczeniem na scenie muzyki rozrywkowej. Od niedawna tworzy rewolucję w polskiej muzyce tanecznej. Każdy jego występ to niepowtarzalne wydarzenie, które dostarcza wielu wrażeń i emocji! Podczas koncertów Czadoman wraz z tańczącymi u jego boku modelkami doprowadza publiczność do szaleństwa w rytmie dance.

Rozwój kariery muzycznej Czadomana

Czadoman swoją karierę muzyczną rozpoczął jako członek zespołu Arena, która grała rocka. Jego planem na początku muzycznej drogi było rozpoczęcie kariery solowej ukierunkowanej na muzykę pop-rockową, ale pokrzyżował to konflikt z menadżerami.

 

Od 2013 roku zaprezentował się na scenie szerszej publiczności pod pseudonimem Czadoman. Nazwa ta nawiązuje do filmowych, amerykańskich superbohaterów, takich jak Superman czy Spider-Man. Przebojami repertuaru Czadomana stały się Ruda tańczy jak szalona, Chodź na kolana czy Bliźniaczki, które zdobyły kilkadziesiąt milionów wyświetleń w serwisie internetowym YouTube.

 

W 2015 roku w czasie trwania pierwszej edycji festiwalu muzycznego Polsat SuperHit Festiwal z teledyskiem do piosenki Ruda tańczy jak szalona zdobył trzecie miejsce w kategorii Hity sieci, uwzględniającej klipy z największą liczbą odsłon na YouTube. W tym czasie wystąpił również w programach TVN: Dzień dobry TVN i Kuba Wojewódzki

Czadoman w telewizji

Czadoman został również jednym z jurorów programu muzycznego emitowanego na Polo TV Disco Star. W 2018 roku można było go zobaczyć w noworocznym wydaniu teleturnieju Koło Fortuny. W 2019 roku uczestniczył w dziewiątej edycji programu rozrywkowego Polsatu Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami. W 2020 roku znalazł się na liście uczestników trzynastej edycji programu rozrywkowego Polsatu Twoja twarz brzmi znajomo.

Koncerty Czadomana

Czadoman to jeden z najbardziej znanych twórców muzyki tanecznej w Polsce. Koncerty Czadomana cieszą się dużą popularnością wśród fanów tego gatunku muzycznego. Czadoman w 2021 roku wystąpi podczas Łódź Disco Fest. Oprócz niego podczas koncertu disco polo wystąpią między innymi Zenon Martyniuk i zespół Akcent, Boys, Classic, Top Girls czy Playboys. Będzie to wielkie wydarzenie skupiające fanów muzyki disco – polo.

 

Koncerty Czadomana to dużo pozytywnej energii i możliwośc usłyszenia na żwyo jego przebojów. Najbardziej znane utwory Czadomena to między innymi Ruda tanczy jak szalona czy Chodź na barana. Czadoman jest jednym z najbardziej znanych twórców muzyki rozrywkowej, który zdobył fanów w całej Polsce i którzy czekają na kolejne wydarzenia muzyczne z jego udziałem.

 

Czadoman - Często zadawane pytania

  • Paweł Dudek, urodzony 8 lutego 1986 roku, jest polskim wokalistą tworzącym muzykę w gatunku disco polo.
  • Swoją karierę muzyczną Czadoman rozpoczynał jako wokalista zespołu muzycznego Arena, który tworzył muzykę rockową. Dopiero od 2013 roku występuje pod pseudonimem Czadoman.
  • Czadoman był uczestnikiem programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" w 2019 roku i noworocznego wydania teleturnieju Koło Forutny w 2018 roku.
  • Pierwszym, debiutanckim albumem Czadomana jest "Czadomania", którego premiera miała miejsce 16 czerwca 2014 roku. Album w 2016 roku otrzymał status podwójnej platyny.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Czadoman
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Zakończone

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/