Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfestivaland-by-the-mfame-mmasunrise-festival
Home Miejsce Kompleks Sportowo–Rekreacyjny

Kompleks Sportowo–Rekreacyjny

Ostróda, ul. 3 maja
Sprawdź wydarzenia
Kompleks Sportowo–RekreacyjnyOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Operatorem Kompleksu Sportowo-Rekreacyjnego w Ostródzie jest Ostródzkie Centrum Sportu i Rekreacji. W skład obiektu wchodzi płyta główna o nawierzchni naturalnej, boisko treningowe o nawierzchni sztucznej, dwa korty tenisowe pod balonem, cztery korty odkryte oraz przyległy zespół parkowy z takimi atrakcjami, jak m.in. mini golf czy pumptrack.

Kompleks Sportowo-Rekreacyjny – wydarzenia 

Fani muzyki reggae co roku bawią się na festiwalu Ostróda Reggae Festival, który od lat organizowany jest na terenie ostródzkiego Kompleksu Sportowo-Rekreacyjnego. 

W minionych latach ostródzki Kompleks Sportowo-Rekreacyjny odwiedzili tacy artyści, jak Julian Marley, Vavamuffin, Vito Bambino czy Jamaram.

Julian Marley to syn ikony muzyki reggae – Boba Marleya. Artysta wypuścił swój pierwszy solowy album już w 1996 roku, zdobywając tym samym fanów z całego świata. Popularne utwory muzyka to m.in.: "So High", "Don’t Ruin My World" czy "Lemme Go".

Vito Bambino, a raczej Mateusz Dopieralski, to z kolei jeden z najsłynniejszych polskich piosenkarzy ostatnich lat. Muzyk rozpoczął karierę medialną w 2003 roku, początkowo debiutując jednak w roli aktora. Dopieralski wystąpił w takich spektaklach, jak m.in. "Niezwykle smutna księżniczka", "Nihil novi", "Król Maciuś Pierwszy" czy "Aladyn i cudowna lampa". Jak przyznaje sam artysta, jego kariera muzyczna ruszyła w 2003 roku, jednak największą popularność przyniósł Vito utwór pod tytułem "Dom", który wykonał jako członek zespołu Bitamina. Na koncie muzyka znajdują także takie kawałki, jak "Chyba wiem", "Podpalmy to" czy "Etna".

Kompleks Sportowo-Rekreacyjny – wydarzenia sportowe

W majówkę mieszkańcy Ostródy i pobliskich miejscowości bawili się z kolei podczas Miejskiej Majówki, która odbyła się na m.in. terenie Kompleksu Sportowo-Rekreacyjnego. Koncerty, pikniki, warsztaty oraz aktywności sportowe – uczestnicy mogli wziąć udział w różnorodnych atrakcjach.

Zeszłoroczna majówka pełna była niezapomnianych eventów. W dniach 3-6 maja na stadionie odbył się Under-15 4 Nations 22 Tournament. Bilety na wydarzenie dostępne były w sprzedaży stacjonarnej, m.in. w kasie biletowej na terenie kompleksu lub w sekretariacie OCSiR.

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajduje się Kompleks Sportowo–Rekreacyjny?
Ostródzki Kompleks Sportowo-Rekreacyjny znajduje się przy ulicy 3 Maja. Na terenie obiektu znajdują się m.in. korty tenisowe, boisko treningowe oraz zespół parkowy.
Jakie wydarzenia odbywają się na Kompleksie Sportowo–Rekreacyjnym?
Na terenie Kompleksu Sportowo-Rekreacyjnego odbywają się zarówno koncerty, jak i imprezy tematyczne. Jednym z najsłynniejszych ostródzkich eventów jest Ostróda Reggae Festival, który organizowany jest tutaj od 2001 roku.
Kiedy został otworzony Kompleks Sportowo–Rekreacyjny?
Kompleks Sportowo-Rekreacyjny rozpoczął działalność kilkanaście lat temu.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też