Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadlofame-mma
Home Miejsce Centrum Kultury w Ostródzie

Centrum Kultury w Ostródzie

Ostróda, Mickiewicza 22
Centrum Kultury w OstródzieOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

W 1996 roku powołana została instytucja kultury łącząca administracyjnie Agencję Rozwoju Sportu, Miejską Bibliotekę Publiczną i Agencję Upowszechniania Kultury. W 2003 roku przyjęła ona nazwę Centrum Kultury w Ostródzie.

Jednym z najważniejszych obiektów należących do Centrum Kultury w Ostródzie jest amfiteatr. Położony w malowniczych okolicznościach przyrody, nad jeziorem Drwęckim, w sąsiedztwie parku i największego śródlądowego molo w kraju. To idealne miejsce do organizacji różnego rodzaju wydarzeń, takich jak koncerty, spektakle teatralne, kabaretony i inne. Widownia amfiteatru liczy aż 2500 miejsc siedzących. Obiekt jest bogato wyposażony, posiada profesjonalne oświetlenie i nagłośnienie.

Głównymi celami instytucji jest promowanie młodych talentów poprzez organizację przeglądów, pokazów i konkursów oraz edukowanie w zakresie kulturalnym i artystycznym poprzez warsztaty, szkolenia, kiermasze oraz przedstawienia skierowane dla szkół. Ośrodek zajmuje się także organizacją imprez artystycznych, udostępnianiem infrastruktury na cele kulturalne, społeczne, edukacyjne i rozrywkowe oraz prowadzeniem działalności metodycznej.

Centrum Kultury w Ostródzie – wydarzenia

Organizowane są w Centrum Kultury w Ostródzie koncerty, np koncert Korteza to niezwykłe wydarzenie. Łukasz Federkiewicz to muzyk, kompozytor, wokalista, gitarzysta, pianista i puzonista. Człowiek wielu twarzy i wielu talentów dostarcza rozrywki na każdym poziomie. Znany z takich piosenek jak między innymi: "Hej Wy", "Z imbirem", "Od dawna już wiem", "Dla mnie to już koniec", "Dobry moment", "Pierwsza" i wielu innych podbił polskie sceny i zdobył serca nawet najbardziej wybrednych widzów.

Realizowane w Centrum Kultury w Ostródzie wydarzenia to także kabaret stand-up. Błażej Krajewski w programie "Mustang" to gwarancja wieczoru pełnego śmiechu i zabawy. Bydgoski komik znany jest z opowiadania historii z rodzinnego miasta. Jego nowy program to opowieść o rozstaniu i odnajdowaniu się w wolności, przepełniona historiami z pełnego wpadek i przypałów życia, które z pewnością nie należy do nudnych.

Kabaret Paranienormalni pojawił się na scenie w Ostródzie z programem "Z humorem czeba żyć". Czasami nie bywa różowo, a życie to nie bajka, ale zawsze pomoże nam poczucie humoru. Takie właśnie hasło przyświecało całemu wieczorowi. Dwie godziny pełne śmiechu – niezwykły kontakt z publicznością, lekkość i energia, której nie można się oprzeć. Uśmiech dosłownie nie schodził z twarzy!

Centrum Kultury w Ostródzie – koncerty i stand-upy

Organizowanymi w Centrum Kultury w Ostródzie wydarzeniami są także takie eventy jak kabaretony i występy stand-up. Tutaj na scenę wchodzi fenomen prosto z TikToka – Mama na obrotach. Na platformie zasłynęła ze względu na swoje nietuzinkowe poczucie humoru i wielki dystans do siebie. Tym razem wychodzi zza ekranu i wkracza na scenę w swoim nowym programie stand-up. To naprawdę wydarzenie jedyne w swoim rodzaju, które po prostu nie może Was ominąć!

Centrum Kultury w Ostródzie – bilety

Odwiedź to klimatyczne i bogate w historię miejsce i przeżyj niezapomniane emocje. Zbieraj przeżycia i zdobywaj piękne wspomnienia, do których warto powracać przez całe życie. Oferowane przez Centrum Kultury w Ostródzie bilety występują w zróżnicowanych i bardzo atrakcyjnych cenach. Nie pozwól, żeby ominęły Cię wydarzenia, które jeszcze się tam odbędą. Kup swój bilet już teraz – zarówno stacjonarnie, jak i on-line za pośrednictwem serwisu internetowego eBilet.pl.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Centrum Kultury w Ostródzie?
Centrum Kultury w Ostródzie znajduje się przy ulicy Adama Mickiewicza 22 w Ostródzie.
Jakie wydarzenia odbywają się w Centrum Kultury w Ostródzie?
W Centrum Kultury w Ostródzie odbywają się koncerty, spektakle teatralne, konkursy, szkolenia, warsztaty, kiermasze, przedstawienia, przeglądy, pokazy i inne.
Kiedy zostało otworzone Centrum Kultury w Ostródzie?
Centrum Kultury w Ostródzie zostało otworzone 14 lutego 1996 roku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też