Na czasie

wystawa-legovoucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce EXPO Mazury

EXPO Mazury

Ostróda, Grunwaldzka 55
EXPO MazuryOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Expo Mazury to centrum targowo-konferencyjne znajdujące się w Ostródzie, w pobliżu Jeziora Sajmino. Obiekt wyróżnia nowoczesny, prosty i minimalistyczny styl. Placówka posiada system klimatyzacji, wentylacji i oświetlenia oraz wyposażenie w postaci najnowszych urządzeń multimedialnych i systemów audio. Wszystko to wpływa na komfort podczas organizacji konferencji, bankietów, wystaw, pokazów oraz wydarzeń kulturalnych.

Expo Mazury to niemal 41 000 m2 powierzchni wystawienniczej. Znajdują się tu Sale Mazurskie które można w dowolny sposób łączyć ze sobą dzięki przesuwnym ścianom. Łącząc wszystkie powstaje Sala Mniejsza, a z dodatkowym korytarzem – Sala Większa. W Expo Mazury zlokalizowana jest również Sala Warmińska, doskonała do organizacji szkoleń oraz Sala Bankietowa.

Organizowane w Expo Mazury koncerty to występy artystów zarówno o ogólnopolskiej sławie, jak i tych mniej znanych szerszej publiczności. Atrakcje odbywające się w obiekcie stanowią doskonały sposób na niezapomnianą rozrywkę i zabawę. Na aktualne i nadchodzące wydarzenia w Expo Mazury, bilety dostępne są w sprzedaży przez platformę eBilet.pl. 

Expo Mazury – wydarzenia

Repertuar odbywających się Expo Mazury imprez stanowią doskonałą propozycję spędzenia czasu dla miłośników kultury i muzyki. Dlaczego warto odwiedzić to miejsce? Na koncertach zawsze dopisuje pełna frekwencja, a widowiska te cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem publiczności, co widać po liczbie sprzedanych biletów. Na scenie występują artyści znani nie tylko z polskiej sceny muzycznej, ale również zagraniczni wykonawcy.

Organizowane w Expo Mazury wydarzenia kulturalne to ekscytujące widowiska, dostarczające widowni masę pozytywnych emocji i wrażeń. Jakich artystów ugościła scena obiektu? Swoje koncerty zagrali tu m.in. Andrzej Piaseczny, MIG, Piękni i Młodzi, Magda Niewińska, Zajefajni, a w ramach koncertu kolędowego można było uczestniczyć w koncertach Kayah, Kamila Bednarka, Dawida Kwiatkowskiego, Arki Noego, Mietka Szcześniaka, Agnieszki Musiał czy Bovski. Na nadchodzące wydarzania w Expo Mazury, bilety dostępne są na stronie eBilet.pl.

Expo Mazury – koncerty

Expo Mazury to wyjątkowe miejsce na organizacje wszelkich imprez kulturalnych. Odbywające się tu wydarzenia trafiają w gust miłośników muzyki. Zróżnicowany repertuar eventów pełen jest ciekawych propozycji, które na pewno wzbudzą mnóstwo pozytywnych emocji. Expo Mazury dba, aby doskonale skrojony repertuar uwzględniał występy szerokiej gamy artystów, uwielbianych przez widzów w każdym wieku. Na nadchodzące eventy bilety dostępne są w sprzedaży internetowej.

Na organizowanych przez obiekt wydarzeniach kulturalnych zawsze obecne są tłumy widzów. Imprezy cieszą się popularnością nie tylko wśród mieszkańców miasta, ale również okolicznych miejscowości. Nadchodzące eventy kulturalne to gwarancja spędzenia niezapomnianych chwil. Zachęcamy zatem do śledzenia kalendarium nadchodzących wydarzeń kulturalnych. Zapoznaj się z aktualnym repertuarem i zobacz na żywo występy organizowane przez Expo Mazury. Biletowanie obowiązuje na większość wejść, pamiętaj, aby zakupić wejściówkę nieco wcześniej.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Expo Mazury?
Expo Mazury znajduje się przy ul. Grunwaldzkiej 55 w Ostródzie.
Jakie wydarzenia odbywają się w Expo Mazury?
W Expo Mazury odbywają się wydarzenia kulturalne i muzyczne. Swoje występy mieli tu artyści, tacy jak m.in. MIG, Dawid Kwiatkowski, Kayah czy Andrzej Piaseczny.
Kiedy został utworzony Expo Mazury?
Expo Mazury został utworzony w 2014 roku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też