Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemopener-festivalolsztyn-green-festival
Home Miejsce Akademia Club

Akademia Club

Wrocław, ul. Grunwaldzka 67
Akademia ClubOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Akademia Club to nowe miejsce na klubowej mapie Wrocławia. Mieści się przy ulicy Grunwaldzkiej 67. Jest doskonałym miejscem do spędzenia czasu w gronie przyjaciół. W miejscu tym znajdziesz Bila Club, który łączy sport z rozrywką.

Akademia Club – o obiekcie

Akademia Club Wrocław mieści się w ścisłym centrum studenckiej dzielnicy Wrocławia. Lokal ma powierzchnię 350m2, mieści 12 najwyższej jakości stołów do pool bilarda oraz snookera. Ponadto wyposażony jest w wysokiej jakości sprzęt oraz doskonale zaopatrzony bar. W Akademia Club we Wrocławiu można zorganizować imprezę firmową, spotkanie biznesowe, świętować urodziny i inne ważne uroczystości. Grane na scenie Akademia Club koncerty przyciągają tłumy fanów dobrej muzyki.

 

W miejscu, gdzie obecnie znajduje się Akadamia Club – mieścił się klub Alibi, który funkcjonował tu przez blisko dziewiętnaście lat. Ostatnim wydarzeniem, jakie odbyło się w tym lokalu była impreza sylwestrowa. Choć likwidacja jednego z najstarszych we Wrocławiu klubów muzycznych przyjęta została z ogromnym smutkiem – w jego miejsce otwarto coś zupełnie nowego – Akademia Club.

 

Lokal urządzony jest w kolorach grafitu, bieli i czerni. Posiada profesjonalne zaplecze techniczne oraz wysokiej jakości nagłośnienie koncertowe. Powierzchnia to 600 m2 – mieszczą się tu dwa bary oraz dwie sale. Centralnym punktem klubu jest oczywiście przestronny parkiet do tańca. Latem goście mogą skorzystać również z ogródka.

Wiosną i latem Akademia jest czynna od czwartku do niedzieli, ogródek jest otwarty codziennie od godziny 15.00. W Akademia Club odbywają się koncerty, salsoteki i potańcówki z muzyką na żywo, imprezy muzyki elektronicznej oraz inne, niezwykłe wydarzenia, które przyciągają zainteresowanych.

Akademia Club we Wrocławiu – koncerty

Choć istnieje od kilku lat – wydarzenia w Akademia Club pozwoliły wpisać lokal na listę najważniejszych miejsc rozrywkowych Wrocławia. Publiczność doskonale bawi się na imprezach muzycznych i występach na żywo ulubionych gwiazd. Co do tej pory odbyło się w Akademia Club? Koncerty Tropical Bass, 35-lecie zespołu T.Love, Pokahontaz, Bitamina, DonGURALesko, Dog Eat Dog, ReTo, Rau, Kabe, Lesha Svik i wielu innych. Bilety na wydarzenia sprzedawały się jak świeże bułeczki!

Akademia Club we Wrocławiu – koncerty 2022

Przed nami kolejny rok i moc wrażeń, które zaserwuje Akademia Club! Koncerty 2022 zapowiadają się znakomicie. Kto pojawi się na scenie? Będą to m.in. Madball, Combichrist, IC3PEAK, Turmion Kätilöt, Soen czy Evergrey.

 

Akademia Club – koncert MARUV – jednej z najbardziej szokujących piosenkarek odbędzie się już w marcu 2022. MARUV zwyciężyła w selekcjach do Eurowizji 2019 na Ukrainie. Otrzymała również nominację do nagrody MTV EMA. Jest znana m.in. z przebojów: Drunk Groove, For You, Focus on Me, Black Water i innych. Bilety na wydarzenie w Akademia Club to jedyna gwarancja możliwości uczestnictwa w koncercie.

 

Koncerty we Wrocławiu cieszą się ogromną popularnością – wejściówki sprzedają się błyskawicznie. W Akademia Club już w maju 2022 pojawi się legenda industrialnego rocka – KMFDM, czyli Kein Mehrheit Für Die Mitleid, który po długiej przerwie powraca do Polski z mocnym, tanecznym brzmieniem. Jako support na scenie zagości zespół Jesus On Extasy.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Akademia Club?
Akademia Club znajduje się we Wrocławiu, przy ulicy Grunwaldzkiej 67.
Jakie wydarzenia odbyły się w Akademia Club?
W Akademia Club odbyło się do tej pory wiele wydarzeń kulturalno-rozrywkowych. Koncerty Pokahontaz, Bitamina, Dog Eat Dog, RETO, Tropical Bass, T.Love, Rau, Lesha Svik, DonGURALesko, KABE i wielu innych artystów przyciągnęły publiczność przed scenę
Kiedy utworzona została Akademia Club?
Akademia Club utworzony został w 2017 roku, w miejscu dawnego klubu Alibi.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też