Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo

PVRIS

PVRISOpisWydarzeniaPVRIS - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Opis

Od dekady producentka, piosenkarka, autorka tekstów, reżyserka i multiinstrumentalistka - Lyndsey Gunnulfsen, nadal przeciera szlaki w ramach swojego projektu PVRIS. Od czasu wydania uznanego przez krytyków debiutanckiego albumu "White Noise" w 2014 roku, Gunnulfsen szybko zawojowała największe współczesne sceny, od Coachelli, przez Reading And Leeds, po Lollapaloozę. PVRIS wystąpiła w roli supportu przed największymi gwiazdami rocka, takimi jak: Fall Out Boy, Muse, 30 Seconds To Mars czy Paramore. 

PVRIS informacje

 
Współpracując z różnymi artystami, w tym z 070 Shake, Raye i Mike Shinoda, Lyndsey jest oddana swemu wciąż rozwijającemu się zaangażowaniu do podejmowania kreatywnego i gatunkowego ryzyka. Czwarty album studyjny PVRIS - "EVERGREEN", pojawił się w 2023 roku, zdobywając ogromną popularność na całym świecie oraz zajmując najwyższe miejsce na oficjalnej liście Official Rock & Metal w Wielkiej Brytanii.  
 
"Moim zadaniem jako artysty nie jest zaspokajanie pewnych trendów lub nostalgii ludzi. Muszę podążać za tym, do czego czuję się zobligowana i dokładać wszelkich starań, aby odkryć w tym wszystkim prawdę oraz przesłania, którymi będę mogła się podzielić. Muszę zawsze podejmować ryzyko zmian i ufać, że każdy etap istnienia mojej muzyki będzie rezonował z tymi, dla których jest ona przeznaczona".

Zdjęcie dzięki uprzejmości Live Nation

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

PVRIS - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi PVRIS?

Miejscowości, w których PVRIS wystąpi w najbliższym czasie: Warszawa.

Fani lubią też

Zobacz też