Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival

Air Yel

Air YelSzczegółyOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Szczegóły

miejsce urodzenia:
Los Angeles, Stany Zjednoczone
dyscyplina:
Wokalistka pop-rockowa
social media:

Opis

Air Yel to urodzona w Los Angeles (Kalifornia) amerykańska wokalistka pop-rockowa. Słynie z mocnego głosu i muzycznej odwagi, a do tego chętnie zabiera się za realizowanie wymagających projektów.

Lubi współpracować z innymi artystami. W tej grupie znalazł się m.in. kanadyjski zespół rockowy Simple Plan (Pierre Bouvier, Chuck Comeau, Jeff Stinco, Sebastien Lefebvre), z którą Air Yel czasami koncertuje. Świetnie sprawdza się też w coverach i ceni sobie podróżowanie.

Rockowy wizerunek i bezproblemowy kontakt z fanami

Co prawda Air Yel nie jest może tak znaną artystką, jak największe gwiazdy amerykańskiej sceny pop-rockowej, ale słuchacze świetnie kojarzą jej rockowy wizerunek i temperament, nieustępliwość oraz dużą emocjonalność i wrażliwość.

Znakiem rozpoznawczym Air Yel jest też jej bezproblemowy kontakt z fanami, o który dba nie tylko na scenie, ale też w mediach społecznościowych. Dzięki temu fani ją uwielbiają i często uważają za jedną z najsympatyczniejszych przedstawicielek pop-rocka.

„Wondering” 2020

Miłośnicy dobrego amerykańskiego pop-rocka mogli poznać jej talent przede wszystkim w roku 2020, kiedy to na rynku ukazał się utwór „Wondering”. Nie brakuje w nim wzmianek o analizowaniu życia z różnych perspektyw oraz uczuciach. Ten kawałek spotkał się z pozytywnym odbiorem głównie ze strony nieco młodszych odbiorców.

„All Talk” 2021

Na kolejny utwór Air Yel nie trzeba było wcale długo czekać, ponieważ artystka wydała go już w roku 2021. Tym razem nazwała go „All Talk”.

W tym utworze jej fani mogli poznać ją z nieco innej strony. Pokazała w nim kilka mocniejszych brzmień, wyrazistość oraz otwartość. Efekt? Bardzo pozytywne recenzje ze strony środowiska muzycznego w Stanach Zjednoczonych oraz Kanadzie.

Pracowity rok 2023 – „Hellgirl” oraz „Please”

W 2023 roku artystka pochodząca z Los Angeles postawiła na ciężką pracę, która przyniosła jej jeszcze większą popularność. Światło dzienne ujrzały dwa nieszablonowe numery:

  • „Hellgirl”,
  • „Please”.

Ten pierwszy miał za zadanie pokazać, że człowiek może w sobie łączyć rozmaite cechy – zarówno te pozytywne, jak i negatywne. W związku z tym warto go najpierw dobrze poznać, aby móc mu w stu procentach zaufać.

Drugi z kolei jest idealnym „pokazem” jej popowo-rockowych umiejętności oraz muzycznych emocji. Przenosi słuchaczy w zupełnie inne otoczenie i pozwala zagłębić się we własnych myślach.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

Gdzie urodziła się Air Yel?
Air Yel to amerykańska wokalistka pop-rockowa, która urodziła się w Los Angeles (Kalifornia). Tworzy własne kawałki, ale chętnie zabiera się też za covery.
Jakie utwory ma na swoim koncie Air Yel?
Air Yel zachwyciła słuchaczy popu i rocka kilkoma nietuzinkowymi numerami – „Wondering”, „All Talk”, „Hellgirl” oraz „Please”.
Z kim współpracowała już amerykańska wokalistka Air Yel?
Air Yel współpracowała już m.in. z kanadyjską grupą rockową Simple Plan (w składzie której znajdują się Pierre Bouvier, Sebastien Lefebvre, Chuck Comeau i Jeff Stinco), z którą zabiera się czasem na mniejsze i większe koncerty.

Fani lubią też

Zobacz też