Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Artysta Ruby Waters

Ruby Waters

Ruby WatersSzczegółyOpisWydarzeniaRuby Waters - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Szczegóły

wiek:
26 lat
data urodzenia:
20.07.1997
miejsce urodzenia:
Shelburne, Kanada
dyscyplina:
Piosenkarka popowa (indie pop), rockowa i folkowa oraz autorka tekstów
social media:

Opis

Ruby Waters to urodzona 20 lipca 1997 roku w Shelburne (Ontario) kanadyjska piosenkarka oraz autorka tekstów. Specjalizuje się w kilku gatunkach muzycznych – indie pop, folk oraz rock. Świetnie gra też na gitarze.

Dwie EP-ki

Do tej pory Ruby Waters opublikowała na rynku dwie EP-ki, które spodobały się kanadyjskim oraz europejskim słuchaczom. Nazwała je:

 • „Almost Naked” (2019) – z utworami „Sweet Sublime”, „Supernatural”, „Last Cigarette”, „Honey”, „Here’s To You”, „Almost Naked” i „Sweet Sublime – Stripped”,
 • „If It Comes Down To It” (2020) – z kawałkami „Long Way Down (Intro)”, „Fox”, „On the Rocks”, „Rabbit Hole”, „Quantum Physics”, „Difficult” i „Long Way Down (Outro)”.

Inne popularne numery

Dwie wydane EP-ki nie sprawiły, że Ruby Waters przestała być aktywna na muzycznym rynku. Wręcz przeciwnie! Zaczęła pracować jeszcze intensywniej, czego efektem były inne popularne numery – takie jak:

 • „Blow”,
 • „Blood Thinner”,
 • „Good Recipe”,
 • „Casamigos”,
 • „Harder”,
 • „Open Arms”,
 • „Heather”,
 • „Flash Flood”,
 • „Bucket”,
 • „Adult Swim”.

Ciężka praca przerodziła się w nowe wyzwania – projekt związany z wydaniem debiutanckiego albumu studyjnego „What’s The Point” (2024).

Koncerty

Pozostaje jeszcze poświęcić dłuższą chwilę na przeanalizowanie dotychczasowych występów koncertowych Ruby Waters. Artystka lubi przebywać na scenie i grać dla swoich fanów. W związku z tym pojawiła się już w Seattle, San Diego, Ottawie, Londynie, Winnipeg, Calgary, Edmonton, Glasgow, Dublinie, Denver, Detroit, Columbus, Dallas, Nashville, Atlancie, Toronto, Nowym Jorku czy też Warszawie.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone
Ruby Waters wystąpi w Warszawie. Premiera debiutanckiego “What’s The Point” coraz bliżej!

17.06.2024

PopKoncerty

Ruby Waters wystąpi w Warszawie. Premiera debiutanckiego “What’s The Point” coraz bliżej!

Ruby Waters - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Ruby Waters?

Miejscowości, w których Ruby Waters wystąpi w najbliższym czasie: Warszawa.

Gdzie i kiedy urodziła się Ruby Waters?
Ruby Waters to utalentowana piosenkarka popowa, rockowa i folkowa oraz autorka tekstów, która urodziła się 20 lipca 1997 roku w Shelburne (Ontario, Kanada). Doskonale gra również na gitarze.
Jakie EP-ki ma na swoim koncie Ruby Waters?
Ruby Waters ma na swoim koncie dwie wyjątkowe EP-ki. Pierwsza z nich została opublikowana w 2019 roku i nosi nazwę „Almost Naked”, natomiast drugą wydała w roku 2020 i zatytułowała ją „If It Comes Down To It”. Zaowocowało to rozpoczęciem prac związanych z wydaniem debiutanckiego albumu studyjnego – „What’s The Point” (2024).
Z jakimi utworami kojarzona jest Ruby Waters?
Ruby Waters kojarzy się słuchaczom przede wszystkim z takimi numerami, jak: „Quantum Physics”, „Sweet Sublime”, „Supernatural”, „Good Recipe”, „Adult Swim”, „Bucket”, „Rabbit Hole”, „Blow”, „Flash Flood” oraz „Open Arms”. Jest bardzo popularną artystką nie tylko na terenie Kanady, ale też w Stanach Zjednoczonych oraz różnych zakątkach Europy (m.in. w Polsce).

Fani lubią też

Zobacz też