Newsletter

Na czasie

imagine-dragonsopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmerceline-dion

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Artysta Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-SzatanOpisWydarzeniaBarbara Kurdej-Szatan - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Opis

Barbara Kurdej -  Szatan jest absolwentką PWST w Krakowie. Od 2008 do 2010 aktorka w Teatrze Nowym im. Tadeusza Łomnickiego w Poznaniu. Ukończyła studia w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie w 2009 roku. Od 2010 roku gra w Teatrze 6. Piętro, od 2015 – w Krakowskim Teatrze Variété. Bilety na spektakle z jej udziałem są chętnie kupowane przez miłośników teatru i samej artystki.

Barbara Kurdej - Szatan informacje o aktorce

Barbara Kurdej-Szatan, wraz z zespołem Soul City, brała udział w drugiej edycji programu X Factor, emitowanego w stacji TVN. W 2013 wystąpiła w roli konsultantki ds. obsługi klienta w serii spotów reklamowych z udziałem znanych polskich celebrytów - to zapewniło jej rozpoznawalność.

 

Zagrała rolę główną w komedii Dzień dobry, kocham Cię!, do której, wraz z raperem Liberem, nagrała piosenkę noszącą tytuł filmu. Od 2014 roku można oglądać ją w serialu M jak miłość na TVP2, gdzie odgrywa rolę Joanny Chodakowskiej. Była gospodarzem programu Kocham Cię, Polsko!, The Voice Kids, The Voice Of Poland oraz Dance, Dance, Dance. W czerwcu 2014, wraz z Katarzyną Pakosińską, poprowadziła 51. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu. W 2015 oraz 2016 roku otrzymała Telekamery w kategorii Aktorka. W latach 2017–2020 odgrywała rolę Marii Biernackiej w serialu W rytmie serca.

 

W czerwcu 2019, wraz z Maciejem Dowborem i Maciejem Rockiem, współprowadziła koncert Przebojowe Opole. Jedziemy na wakacje, który można było zobaczyć w telewizji Polsat. Jesienią tego samego roku wzięła udział w programie Dancing with the Stars, Taniec z gwiazdami, gdzie doszła do finału. Barbara Kurdej-Szatan pojawiła się również w 15-tej edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

Barbara Kurdej-Szatan – spektakle

Gdzie podziwiać można było Barbarę Kurdej-Szatan? Spektakle teatralne w Teatrze Nowym im. Tadeusza Łomnickiego w Poznaniu pozwoliły jej pracować nad warsztatem aktorskim przy udziale publiczności. Wystąpiła m.in. w sztukach Sen nocy letniej Williama Shakespeare’a w reż. Wojciecha Kościelniaka, Mary Stuart Wolfganga Hildesheimera w reż. Waldemara Zawodzińskiego, Lobotomobil Janusza Wiśniewskiego, W sobotę o ósmej Hanocha Levina w reż. Mariusza Puchalskiego. To właśnie gra w spektaklach pozwala aktorce rozwijać skrzydła, dzięki kontaktowi z publicznością.

Barbara Kurdej-Szatan – spektakle 2023

W jakich przedstawieniach zagra niebawem Barbara Kurdej-Szatan? Spektakle Zagraj to jeszcze raz, Sam, Miłość w Saybrook Woody’ego Allena w reż. Eugeniusza Korina oraz Porwanie Frana Nortesa w reż. Artura Barcisia odbędą się już niebawem w wielu polskich miastach. 

 

Zobacz też: Bartosz Żukowski, Marcin Dorociński, Joanna Kurowska, Ewa Skibińska, Michał Koterski, Kazimierz Mazur, Maja Ostaszewska, Zdzisław Wardejn, Joanna Koroniewska, Magdalena Schejbal, Ilona Wrońska, Bogusław Kudłek, Jerzy Schejbal, Katarzyna Granecka, Julia Rosnowska, Michał Malinowski, Dariusz Wieteska, Maciej Pawlak, Dariusz Chojnacki,

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone
Pikantni

Pikantni

12.02-21.04.2023

Bydgoszcz, Jasionka, Katowice i inne

Porwanie – komedia kryminalna

Porwanie – komedia kryminalna

14.02-02.04.2023

Bielsko-Biała, Częstochowa, Gdańsk i inne

Zagraj to jeszcze raz, Sam

Zagraj to jeszcze raz, Sam

27.02-16.05.2023

Warszawa

O mało co...

O mało co...

11.03-29.05.2023

Dąbrowa Górnicza, Gdańsk, Opole i inne

Miłość w Saybrook

Miłość w Saybrook

23.05-01.06.2023

Warszawa

Barbara Kurdej-Szatan - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Barbara Kurdej-Szatan?

Miejscowości, w których Barbara Kurdej-Szatan wystąpi w najbliższym czasie: Płock, Gdańsk, Warszawa, Bydgoszcz, Katowice, Kraków, Częstochowa, Zabrze, Opole, Wrocław, Bielsko-Biała, Jasionka, Dąbrowa Górnicza.

W jakich spektaklach brała udział Barbara Kurdej-Szatan?
Barbara Kurdej-Szatan brała udział w spektaklach W sobotę o ósmej Hanocha Levina w reż. Mariusza Puchalskiego, Sen nocy letniej Williama Shakespeare’a w reż. Wojciecha Kościelniaka, Mary Stuart Wolfganga Hildesheimera w reż. Waldemara Zawodzińskiego, Lobotomobil Janusza Wiśniewskiego, Pikantni Stefana Vögla w reż. Tomasza Gawrona, Porwanie w reż. Artura Barcisia i wielu innych.
Kiedy zaczęła się kariera Barbary Kurdej-Szatan?
Kariera Barbary Kurdej-Szatan zaczęła się w 2005 roku – pojawiła się wtedy w kilku serialach, grając epizodyczne role. Popularność przyniosły jej jednak występy w reklamach sieci komórkowej Play. Od 2011 roku Barbara Kurdej-Szatan gra w popularnym serialu M jak miłość, pełniła również rolę prezenterki programów telewizyjnych i koncertów, występuje w filmach polskich oraz w teatrze.
Gdzie i kiedy urodziła się Barbara Kurdej-Szatan?
Barbara Kurdej-Szatan urodziła się 22 sierpnia 1985 roku w Opolu.

Fani lubią też

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławLidzbark WarmińskiGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn