Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Artysta Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki

Kuba WojewódzkiSzczegółyOpisWydarzeniaKuba Wojewódzki - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Szczegóły

wiek:
60 lat
data urodzenia:
02.08.1963
miejsce urodzenia:
Koszalin
dyscyplina:
dziennikarz, prezenter telewizyjny, publicysta, aktor, celebryta
social media:

Opis

Kuba Wojewódzki - polski celebryta, dziennikarz muzyczny, telewizyjny, radiowy i prasowy, publicysta, satyryk, felietonista, showman, perkusista. Związany z telewizją TVN i tygodnikiem Polityka.

W 1990 został dyrektorem artystycznym firmy fonograficznej Arston. Odpowiadał za wydanie albumów takich wykonawców, jak Kult, Reds, Apteka, Dezerter, Kolaboranci, Farben Lehre, Karcer czy T.Love. W 1993 był dyrektorem Festiwalu Muzyków Rockowych w Jarocinie. Realizował teledyski (m.in. Wilków, Urszuli, Oddziału Zamkniętego, Roberta Janowskiego, Hey, IRY, Golden Life, Róż Europy). Projektował również okładki płyt. W latach 2000-2002 był dyrektorem serwisów w portalu Wirtualna Polska. Działa jako animator muzyczny.

Wydarzenia

Kuba Wojewódzki - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Kuba Wojewódzki?

Miejscowości, w których Kuba Wojewódzki wystąpi w najbliższym czasie: Warszawa.

Kiedy urodził się Kuba Wojewódzki?
Kuba Wojewódzki, urodzony 2 sierpnia 1963 roku w Koszalinie jest polskim dziennikarzem muzycznym, telewizyjnym, radiowym i prasowym.
Jak rozpoczynała się kariera telewizyjna Kuby Wojewódzkiego?
Kuba Wojewódzki swój pierwszy debiut miał w programie Rockandroller, który był emitowany w TVP1. Następnie pojawił się w programie Halo-Gramy emitowanym przez Polsat.
Czy Kuba Wojewódzki napisał własną książkę?
W 2018 roku do księgarni trafiła jego autorska książka pod tytułem "Kuba Wojewódzki. Nieautoryzowana autobiografia" nad którą pracował 6 lat.
W jakich rozgłośniach radiowych pracował Kuba Wojewódzki?
Kuba Wojewódzki prowadził audycje muzyczne w takich rozgłośniach jak: Rozgłośnia Harcerska, Trójka, RDC, Radio Bis, antyradiu czy w RMF FM, w którym pracował jeden dzień.
Kiedy powstał program Kuba wojewódzki?
Talk-show prowadzony przez Kubę Wojewódzkiego jest emitowany od 4 października 2002 roku. Początkowo był emitowany na antenie Polsatu (od 2002 do 2006 roku), a następnie na antenie TVN. W programie występowali tacy goście jak Dawid Podsiadło, Kortez czy Abelard Giza.

Fani lubią też

Zobacz też