Na czasie

voucher-kinowy-heliosjuwenalia-politechniki-lubelskiejopener-festivalrzeszowskie-juwenaliaagnieszka-chylinskasun-festival
Home Dla dzieci Rekreacja Garden of Lights / Ogrody Świateł - PIOTRUŚ PAN

Garden of Lights / Ogrody Świateł - PIOTRUŚ PAN

Organizator: Wonderful Lighting Sp. z o.o.

Garden of Lights / Ogrody Świateł - PIOTRUŚ PANO wydarzeniu

O wydarzeniu

Ogród świateł, którego motywem przewodnim jest ponadczasowa historia o Piotrusiu Panu, to pełna świetlnych atrakcji opowieść. Już w momencie przekroczenia progu Ogrodu, niezależnie od tego ile masz lat, przeniesiesz się do krainy wyobraźni i dzieciństwa ekscytujących przygód!

Zabierzemy Cię w niesamowitą podróż po metaforycznej Nibylandii, gdzie będziesz podążać świetlnymi szlakami, odkrywając przy tym przygody Piotrusia Pana, Dzwoneczka, Wendy i jej braci, a także okrutnego Kapitana Haka i jego załogi!

Oprócz bohaterów oraz kolorowych scen prosto z bajki, czeka na Ciebie kilkadziesiąt instalacji świetlnych, m.in. multimedialny tunel czy fontanna, a wszystko z pełną oprawą dźwiękową.

Nie zabraknie również elementów gier i wyzwań dla najmłodszych oraz wielu fantastycznych photo-pointów rozmieszczonych na terenie wystawy, dzięki którym w zabawny i oryginalny sposób uwiecznisz swoją wizytę w krainie wiecznego dzieciństwa i marzeń – Nibylandii.

 

Bilet ulgowy przysługuje:

- dzieciom do 12 roku życia

- osobom powyżej 60 roku życia

- osobom z niepełnosprawnościami i opiekunowi

Podobne wydarzenia

Zobacz też