Na czasie

voucher-kinowy-heliosagnieszka-chylinskaopener-festivaldawid-podsiadlorzeszowskie-juwenaliato-krakow-tworzy-metamorfozy
Home Koncerty Festiwale Męskie Granie 2024

Męskie Granie 2024

12-13.07.2024 Szczecin

Organizator: LIVE Sp. z o.o.

Męskie Granie 2024BiletyO wydarzeniuLokalizacja

BILETY

Szczecin

Męskie Granie 2024 Szczecin - PIĄTEK
piątek
12.07.2024
16:30

Męskie Granie 2024 Szczecin - PIĄTEK

Szczecin, Aeroklub Szczeciński
Męskie Granie 2024 Szczecin - KARNET
12-13.07.2024

Męskie Granie 2024 Szczecin - KARNET

Szczecin, Aeroklub Szczeciński
Męskie Granie 2024 Szczecin - SOBOTA
sobota
13.07.2024
16:30

Męskie Granie 2024 Szczecin - SOBOTA

Szczecin, Aeroklub Szczeciński

O wydarzeniu

SOLD OUT! Kto nie zdążył złapać swojego biletu - będzie jeszcze okazja i kolejna tura sprzedaży w maju. Wkrótce więcej informacji.

FAQ - najczęściej zadawane pytania dotyczące zakupu biletów znajdziesz TUTAJ.

Ważne: płatność za bilety będzie możliwa wyłącznie za pomocą BLIK oraz Vouchera eBilet. Do zatańczenia pod sceną!

Bilety na trasę Męskie Granie 2024

Limit biletów: 4 bilety na użytkownika na dany koncert.

Wszystkie bilety są personalizowane - oznacza to, że podczas składania zamówienia należy obowiązkowo podać imię i nazwisko każdego uczestnika. Imię i nazwisko każdego z uczestników koncertu zostanie wydrukowane na bilecie. Bilety będą sprawdzane przy wejściu na koncert, aby porównać, czy dane zamieszczone na bilecie odpowiadają danym zawartym w dokumencie tożsamości uczestnika. Możliwa jest jednorazowa zmiana danych w cenie 50 zł.

 

Bilety dla dzieci: wstęp za darmo dla dzieci poniżej 5 lat pod opieką osoby dorosłej

Bilety dla osób z niepełnosprawnością: osoba z niepełnosprawnością zakupuje standardowy bilet, opiekun również musi posiadać bilet. Na każdym koncercie dostępny podest z podjazdem oraz specjalna toaleta.

 

Przedsprzedaż biletów rozpocznie się 6 lutego o 12.00 i potrwa do 23.59 lub do wyczerpania puli. Tego dnia bilety będą mogli zakupić jedynie użytkownicy Allegro posiadający usługę Allegro Smart!, Smart! Student lub Smart! na start!, wchodząc na dedykowaną stronę wydarzenia. Allegro Smart! to usługa, dzięki której każdy może cieszyć się z darmowych i nielimitowanych dostaw oraz dostępu do specjalnych okazji czy przedsprzedaży. Usługa Allegro Smart! jest płatna 59,90 zł rocznie lub 14,99 zł miesięcznie. Do programu lojalnościowego można dołączyć na stronie: https://allegro.pl/smart. Otwarta przedsprzedaż biletów dla wszystkich fanów trasy wystartuje 7 lutego, również o 12.00.

Płatność za bilety – zarówno 6, jak i 7 lutego – będzie możliwa wyłącznie za pomocą BLIKA, oficjalnego partnera tegorocznej trasy. Aby zapłacić BLIKIEM, potrzebny jest jedynie telefon z aplikacją mobilną jednego z 18 banków, które udostępniają usługę. Będzie możliwa również płatność voucherami eBilet.

Aplikacja Twojego banku może mieć domyślnie ustawiony limit dla płatności BLIK.  Jeśli wartość biletów przewyższy dostępny limit możesz go zmienić w aplikacji Twojego banku.

 

Tego lata Męskie Granie odwiedzi następujące miasta:

  • 28-29 czerwca – Żywiec, Amfiteatr Pod Grojcem
  • 12-13 lipca – Szczecin, EPSD Aeroklub Szczeciński
  • 19-20 lipca – Gdańsk, Polsat Plus Arena
  • 26-27 lipca – Poznań, Park Cytadela
  • 2-3 sierpnia – Wrocław, Pola Marsowe
  • 9-10 sierpnia – Kraków, Muzeum Lotnictwa
  • 23-24 sierpnia – Warszawa, Fort Wola – Letnia Strefa Progresji

Regulamin trasy znajduje się TUTAJ.

 

Przed nami wyjątkowa, 15. edycja jedynej trasy festiwalowej w Polsce – Męskie Granie. Z okazji jubileuszu, marka Żywiec, sponsor wydarzenia, przygotowała liczne niespodzianki dla wszystkich fanów projektu. W tym roku, po raz pierwszy od lat, Męskie Granie wystartuje w Żywcu (28-29 czerwca, Amfiteatr Pod Grojcem), a zakończy się wielkim finałem…w Warszawie (23-24 sierpnia, Fort Wola – Letnia Strefa Progresji). Koncerty odbędą się też w Szczecinie (12-13 lipca, EPSD Aeroklub Szczeciński), Gdańsku (19-20 lipca, Polsat Plus Arena), Poznaniu (26-27 lipca, Park Cytadela), Wrocławiu (2-3 sierpnia, Pola Marsowe) i Krakowie (9-10 sierpnia, Muzeum Lotnictwa). 

Męskie Granie świętuje 15. urodziny

Męskie Granie od lat stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń na kulturalnej mapie Polski, a 15-lecie kultowej już trasy to doskonały pretekst do świętowania. W tym roku na scenie projektu pojawią się wszyscy najważniejsi polscy artyści – zarówno ci od lat związani z wydarzeniem, jak i nowi, obiecujący muzycy. Nie zabraknie także licznych niespodzianek, a pierwszą z nich z pewnością jest start wydarzenia w Żywcu w dniach 28-29 czerwca. To właśnie tam fani projektu będą mogli nie tylko zobaczyć tegoroczną Męskie Granie Orkiestrę, ale i skład z 2023 roku (oba koncerty zostały zaplanowane na sobotę), który nie mógł zagrać finałowego koncertu ze względu na warunki pogodowe. Wielki finał 15. edycji trasy odbędzie się natomiast w Warszawie 23 i 24 sierpnia w Fort Wola – Letnia Strefa Progresji. Tego lata trasa festiwalowa odwiedzi jeszcze Szczecin (12-13 lipca, EPSD Aeroklub Szczeciński), Gdańsk (19-20 lipca, Polsat Plus Arena), Poznań (26-27 lipca, Park Cytadela), Wrocław (2-3 sierpnia, Pola Marsowe) i Kraków (9-10 sierpnia, Muzeum Lotnictwa).

Podczas 15. edycji projektu, fani najlepszej polskiej muzyki spodziewać się mogą wielu dodatkowych atrakcji, które od tej pory będą regularnie ogłaszane. Już teraz wiemy, że podobnie jak w ubiegłym roku, koncerty będą odbywały się w piątki i soboty. Oba dni będą miały zupełnie inny program. W soboty tradycyjnie zagra tegoroczna Męskie Granie Orkiestra, a w piątki wybrane składy orkiestr z poprzednich lat. Podczas wielkiego finału w Warszawie w piątkowy wieczór będzie można zobaczyć Orkiestrę Orkiestr, która wykona hymny Męskiego Grania z lat 2010-2023! Cały line-up Męskiego Grania oraz skład tegorocznej Męskie Granie Orkiestry zostanie zaprezentowany w najbliższych miesiącach. 

– W tym roku świętujemy okrągłą, 15., rocznicę trasy festiwalowej Męskie Granie – mówi Dorota Nowakowska, Managerka Marki Żywiec. – Jesteśmy dumni, że przez ten czas mieliśmy duży wpływ na wygląd polskiej sceny muzycznej. Nieoczywiste artystyczne kolaboracje i muzyczne spotkania to już znak rozpoznawczy projektu. Nie zabraknie ich także podczas jubileuszowej trasy. Już nie możemy się doczekać, aż zdradzimy fanom Męskiego Grania wszystkie niespodzianki, które przygotowaliśmy na ten rok. Póki co mogę tylko obiecać, że czekają nas niezapomniane muzyczne emocje – dodaje Nowakowska.

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też