Newsletter

Na czasie

drift-mastersopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmergala-ksw

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Koncerty Festiwale 12 Godzin - Serce Mazur

12 Godzin - Serce Mazur

Organizator: Musicart Group Sp. z o.o.

OpisArtyści

Opis

Zapraszamy na trzecią edycję festiwalu 12 Godzin Serce Mazur, która odbędzie się 2 lipca w Amfiteatrze w Mrągowie. 12 Godzin Serce Mazur bilety na festiwal w Mrągowie już w sprzedaży.

Festiwal 12 Godzin - Serce Mazur artyści

Wystąpią:

  • Cleo
  • Margaret
  • H.L.A.4

O festiwalu 12 Godzin

To już trzecia edycja Festiwalu „12 Godzin Serce Mazur”. Wyjątkowa, cykliczna impreza wspierająca polską transplantologię i Fundację Dla Transplantacji – Zostaw Serce na Ziemi, która również jest inicjatorem akcji #12GodzinDlaŻycia.

 

Dochód z festiwalu zostanie przeznaczony na zakup specjalistycznego sprzętu OCS Heart, służącego do transportu serca dawcy. Pozwala on zwiększyć czas potrzebny do transportu serca dawcy do przeszczepu z 4 do 12 godzin. Obecnie jest to jedyny sprzęt na świecie służący do transportu pobranego do przeszczepu "wciąż bijącego" serca. Fundacja wspiera rozwój polskiej transplantologii i świadomość bycia dawcą poprzez muzykę i sztukę. „Chcemy przenieść nas z "epoki lodowcowej” (transport serca odbywa się w lodzie) do czasów współczesnych!”- komentuje inicjator akcji Dr. n. med. Zygmunt Kaliciński. Obecnie takiego sprzętu w Polsce nie ma.

 

KUP bilet-cegiełkę, wspomóż zbiórkę „FUNDACJI DLA TRANSPLANTACJI”!

 

Artyści

Podobne wydarzenia

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźŚląskieWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn