Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival

The Hu

10-12.09.2024 Gdynia, Gliwice

Organizator: Knock Out Productions

The HuBiletyO wydarzeniuLokalizacja

BILETY

Gdynia

The HU
wtorek
10.09.2024
19:30

The HU

Gdynia, Polsat Plus Arena Gdynia

Gliwice

The HU
czwartek
12.09.2024
19:30

The HU

Gliwice, PreZero Arena Gliwice

O wydarzeniu

Narodowa duma Mongolii wraca do nas na dwa koncerty! Wybitnie oryginalni muzycy The Hu ponownie odwiedzą Polskę. Wraz z B90 zapraszamy Was na koncerty w gdyńskiej Polsat Plus Arenie oraz w gliwickiej PreZero Arenie. Bilety na koncerty The Hu już dostępne!

Kiedy przyjeżdżają do Polski, z reguły wyprzedają swoje koncerty. Wszędzie indziej także. The Hu uprawiające hardrockowo-metalowe rzemiosło w połączeniu z mongolską muzyką ludową dalej przyciąga szerokie grono słuchaczy. Obecnie grupa objeżdża cały świat w ramach promocji “Rumble of Thunder” z 2022 roku.

THE HU informacje

Metal lub rock zestawione z folkiem? Znamy i lubimy to połączenie, owszem. Ale rock/metal zderzone z folkiem zupełnie odmiennym, bo mongolskim? To już inna sprawa – wciąż świeża i wciąż doskonalona przez wspinające się na szczyt The Hu. Istniejąca blisko dekadę grupa znalazła wspólną przestrzeń dla gitarowej ekspresji i rodzimej muzyki ludowej, pilnując, by nie wpaść w sidła gimmicku, lecz cały czas dowozić świetne piosenki. Widać, że wiedzą, jak to robić, bo wyczucie hitu właściwie ich nie opuszcza. Rześkie riffy idą w parze z brzmieniami instrumentów takich jak cuur czy morin khuur, a stadionowe refreny współgrają z przeszywającym gardłowym śpiewem. To mongolska duma narodowa, rozpoznawalna na całym świecie – gdy doświadczycie tego na własne oczy i uszy, doskonale pojmiecie dlaczego.

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też