41. Międzynarodowy Festiwal Piknik Country i Folk Mrągowo 2022

41. Międzynarodowy Festiwal Piknik Country i Folk Mrągowo 2022

SPRAWDŹ BILETY

Przed nami 41. edycja legendarnego Festiwalu Piknik Country i Folk w Mrągowie! Ten najstarszy i największy Festiwal Muzyki Country w Polsce i jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń europejskich związanych z tym gatunkiem muzyki, odbędzie się w dniach 29 i 30 lipca 2022r w Amfiteatrze nad jeziorem Czos. Początek koncertów każdego dnia o godzinie 19:30. 41. Międzynarodowy Festiwal Piknik Country i Folk w Mrągowie bilety już w sprzedaży.

 

Każdy, kto choć raz był uczestnikiem Pikniku wie, że jest to wydarzenie wykraczające daleko poza tylko muzyczny wymiar, jest zjawiskiem kulturowym, adresowanym do odbiorców różnych pokoleń. Chyba najpiękniej położony Amfiteatr w Polsce staje   się przez dwa dni miejscem magicznym, wypełnionym muzyką, tańcem i niesamowitą energią podczas wielogodzinnych koncertów. Miejscem niezapomnianej zabawy dla fanów prawdziwej rozrywki. Tak będzie i w tym roku!

Piknik Mrągowo bilety

Obecne ceny mają charakter promocyjny.

 

  • Dzieci do 7 roku życia: darmowy wstęp na Festiwal. Dzieci mogą uczestniczyć w imprezie tylko pod opieką osoby dorosłej - zajmują jedno miejsce wraz z opiekunem.
  • Bilety dla osób niepełnosprawnych poruszających się  na wózkach: darmowy wstęp, za bilet płaci tylko opiekun - prosimy o kontakt mailowy: niepelnosprawni@ebilet.pl  
  • Bilety Premium: najlepsze miejsca siedzące
  • Bilety VIP: najlepsze miejsca siedzące, możliwość wejścia za kulisy festiwalu i na próby, możliwość spotkania z artystami

Festiwal Piknik Country & Folk 2022 line-up

Zagranicznymi gwiazdami tegorocznego Pikniku będą znakomici artyści - GEORGE HAMILTON V (USA) i najlepszy europejski zespół muzyki country MUSIC ROAD PILOTS (Niderlandy). To nie wszystko, jeśli chodzi o zagranicznych gości! Niebawem odsłonimy jeszcze jedną dużą niespodziankę!

George Hamilton V (piosenkarz, songwriter, producent muzyczny, radiowiec) urodził się 11 listopada 1960 roku w Nashville, Tennessee. Jest synem sławnego piosenkarza country Georga Hamiltona IV, artysty szczególnie popularnego w latach 70 i  80  XX wieku. Wychowywany w otoczeniu  muzyki country, praktycznie dorastał za kulisami  legendarnej sali koncertowej GRAND OLE OPRY w Nashville, w której dziś regularnie koncertuje. Jego muzyka nie przypomina bardzo już  tradycyjnego stylu country, granego przez ojca. Jest energiczną pełną ognia fuzją country, folku i rootsowego rocka, stylem, który nawiązując do ruchu „buntowników”- Johnny’ego Casha, Waylona Jenningsa, Willie Nelsona, posługuje się bardzo nowoczesnym brzmieniem i pełną prawdy interpretacją piosenek. Powoduje to, że George Hamilton V jest obecnie uważany w Nashville, w światowej stolicy muzyki country, za siłę napędową bardzo popularnego ruchu muzycznego „ Americana ”.

Music Road Pilots 
Co o nich piszą krytycy muzyczni?  "Na początku 2008 roku Albert Rumengan, znakomity holenderski gitarzysta, założył zespół „Music Road Pilots”. Jego misją od początku, było stworzenie nowoczesnego brzmienia country zmieszanego z klasycznymi Americana-Styles. Muzyka wciąż jest zakorzeniona w ciepłych, surowych autentycznych dźwiękach folkowych śpiewanych przez artystów takich jak Hank Williams, Ray Price, Merle Haggard, Buck Owens i George Jones. MRP wykorzystuje to wspaniałe klasyczne brzmienie i łączy je z dzisiejszym country-rockiem. Członkowie zespołu MRP interpretują muzykę country z fascynującym akcentem: Traditional Country, Country Funk, Southern Rock, Rock 'n Roll i BluesZainspirowany współczesnymi artystami, takimi jak Keith Urban, Brad Paisley, Vince Gill i Dierks Bentley, zespół skupia się na energetycznych występach "na żywo"".

 

Polską scenę country reprezentować będą każdego dnia festiwalu Wasi ulubieńcy, związani z Piknikiem już od wielu lat. Między innymi: Lonstar, Tomasz Szwed, Czarek Makiewicz, Zbigniew Hofman, Mariusz Kalaga, Janusz Nastarowicz, Wojciech Dudkowski, Andrzej Trojak. 

 

Jubileusz 35.lecia uczci koncertem zespół Colorado Band, a wydarzeniem będzie z pewnością powrót do mrągowskiego amfiteatru (piątek 29.07.) po 20 latach przerwy Magdy Anioł, która zwyciężyła tu kiedyś w Konkursie Country Europa, w którym udział wzięli reprezentanci wielu europejskich scen muzycznych.

 

W piątkowy (29.07) wieczór odbędzie się także koncert pn. „Polskie Premiery Country” w wykonaniu naszej zdolnej młodzieży. Wystąpią tu między innymi: Klaudia Magica, TRIO, Karolina Jastrzębska, Joanna Dove, a gwiazdami tego koncertu będą Siostry Melosik, które zaśpiewają piosenki z właśnie co wydanej przez siebie płyty.

 

Wydarzeniem sobotniego (30.07.) programu będą dwa monograficzne koncerty. W pierwszym usłyszymy największe przeboje z repertuary KENNY ROGERSA (choćby „Lucille”, czy „Islands In The Stream”), a drugi przypomni nam wielką, historyczną postać muzyki country HANKA WILLIAMSA i jego ponadczasowe piosenki (bo kto nie zna utworów „Jambalaya”, „Lovesick Blues”, czy „I Saw The Light”?). W obu wystąpią polscy wykonawcy wsparci zagranicznymi gośćmi. 

 

Jesteśmy przekonani, że tegoroczny program (który będziemy jeszcze sukcesywnie uzupełniać o nowe pozycje) dostarczy Wam wielu niezapomnianych artystycznych przeżyć!

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

41. Międzynarodowy Festiwal Piknik Country i Folk Mrągowo 2022
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

41. Międzynarodowy Festiwal Piknik Country i Folk Mrągowo 2022 BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/