Rivers of Nihil

Rivers of Nihil

Rivers of Nihil to zespół założony w 2009 roku w Reading. Przez ponad dekadę grupa zapracowała na miano jednego z najważniejszych przedstawicieli amerykańskiego death metalu.

 

Rivers of Nihil koncerty

 

Rivers of Nihil zaprezentuje się również podczas Rising Merch Faces Of Death Tour 2021. Wydarzenie odbędzie się 21 listopada 2021 roku w poznańskim klubie U Bazyla. Bilety dostępne na eBilet.pl

 

Zespół Rivers of Nihil zagrał w Polsce trzy koncerty: 5 listopada 2016 roku w klubie Firlej we Wrocławiu, 2 grudnia 2018 roku w klubie U Bazyla w Poznaniu oraz 14 lutego 2020 roku w klubie Proxima w Warszawie.

 

Rivers of Nihil dyskografia

 

Na swoim koncie mają 2 EPki i 3 albumy studyjne: „The Conscious Seed of Light” (2013), „Monarchy” (2015) oraz „Where Owls Know My Name” (2018).

 

 „Where Owls Know My Name” z 2018 roku już w pierwszym tygodniu od wydania uplasował się na 61. pozycji listy Billboard 200. Za produkcję tego materiału odpowiada Carson Slovak – doświadczony producent (August Burns Red, The Last Ten Seconds of Life, Candlebox), z którym artyści pracowali już przy poprzedniej płycie. 

 

 

 

Rivers of Nihil skład zespołu

 

Rivers of Nihil tworzą: Jake Dieffenbach, Brody Uttley, Adam Biggs, Jon Topore, Jared Klein.

 

foto / źródło: dzięki uprzejmości winiarybookings

Rivers of Nihil - Często zadawane pytania

  • Na swoim koncie mają 2 EPki i 3 albumy studyjne: „The Conscious Seed of Light” (2013), „Monarchy” (2015) oraz „Where Owls Know My Name” (2018).
  • Za produkcję tego materiału odpowiada Carson Slovak – doświadczony producent (August Burns Red, The Last Ten Seconds of Life, Candlebox), z którym artyści pracowali już przy poprzedniej płycie.
  • Rivers of Nihil tworzą: Jake Dieffenbach, Brody Uttley, Adam Biggs, Jon Topore, Jared Klein.
  • Zespół Rivers of Nihil zagrał w Polsce trzy koncerty: 5 listopada 2016 roku w klubie Firlej we Wrocławiu, 2 grudnia 2018 roku w klubie U Bazyla w Poznaniu oraz 14 lutego 2020 roku w klubie Proxima w Warszawie.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Rivers of Nihil
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Zakończone

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/