Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo
Home Miejsce Państwowa Uczelnia Stanisława Staszica w Pile

Państwowa Uczelnia Stanisława Staszica w Pile

Piła, ul. Podchorążych 10
Państwowa Uczelnia Stanisława Staszica w PileOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Państwowa Uczelnia Stanisława Staszica to jedna z uczelni publicznych w północnej Wielkopolsce, która kształci specjalistów w dziedzinie ekonomii, medycyny, nauk technicznych i humanistycznych. Znajduje się tu również Auditorium Maximum – obiekt stworzony do organizacji różnorodnych imprez, m.in. konferencji, szkoleń, kursów, warsztatów, spotkań biznesowych, a także imprez kulturalnych. Państwowa Uczelnia Stanisława Staszica zlokalizowana jest przy ul. Podhorążych 10.

Państwowa Uczelnia Stanisława Staszica w Pile – o obiekcie

Auditorium Maximum w Państwowej Uczelni Stanisława Staszica to klimatyzowana, dwupoziomowa sala z widownią na niemalże 500 miejsc, zapleczem technicznym, wysokiej jakości sprzętem multimedialnym. Znajduje się tu również sala konferencyjna, bankietowa, a obiekt obsługiwany jest przez profesjonalnych pracowników.

 

Państwowa Uczelnia Stanisława Staszica powstała z myślą o zaspokojeniu potrzeb kulturalnych mieszkańców Piły i okolic. Stworzyła więc miejsce, w którym osoby o podobnych zainteresowaniach mogą razem przeżywać emocje i doświadczać pozytywnych wrażeń, które dostarczają artyści występujący na scenie.

Państwowa Uczelnia Stanisława Staszica – wydarzenia

Wydarzenia w Państwowej Uczelni Stanisława Staszica przyciągają publiczność bogatą ofertą kulturalno-rozrywkową. Odbywają się tu koncerty znanych, polskich wykonawców – bilety na wydarzenia sprzedają się błyskawicznie.

 

Kto dotychczas pojawił się na scenie Państwowej Uczelni Stanisława Staszica? Koncerty Czerwonych Gitar, Teresy Werner, Macieja Maleńczuka, zespołu Dżem, Kasi Cerekwickiej, Lao Che cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. To oczywiście nie wszystko – uczelnia szczyci się Chórem Akademickim, założonym w 2003 roku. Utalentowani, młodzi artyści prezentują wysoki poziom wokalny zarówno w kraju, jak i za granicą. Dyrygentem Chóru jest Karol Urbanek, Dyrektor Szkoły Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Pile. Widzowie z ogromną przyjemnością obserwują talent, który muzycy prezentują dumnie na scenie.

 

Dużą popularnością cieszą się w Państwowej Uczelni Stanisława Staszica spektakle teatralne z niezwykłą obsadą! Znani aktorzy serialowi i filmowi w niezwykłych przedstawieniach na żywo nie pozwalają nudzić się publiczności. Do tej pory widzowie mieli okazję zobaczyć m.in. spektakle Klimakterium, Ludzie inteligentni, Berek, czyli upiór w moherze, Skok w bok, Przygoda z ogrodnikiem, Szalone nożyczki i wiele innych.

 

W Państwowej Uczelni Stanisława Staszica pojawił się także Kabaret Nowaki z programem Za granicą żartu i zabrał publiczność w podróż do krainy rozrywki i śmiechu. Nowe skecze, nowe postaci, przezabawne dialogi – to nie mogło się nie udać! Bilety na to wydarzenie wyprzedały się błyskawicznie!

Państwowa Uczelnia Stanisława Staszica – koncerty 2022

Nowy Rok to zupełnie nowe wydarzenia. Co przygotowała dla widzów Państwowa Uczelnia Stanisława Staszica? Koncert 2022 w wykonaniu Kameralnego Zespołu Straussowskiego

balet, znakomita obsada, muzyka na żywo i niepowtarzalne głosy – i to nie wszystko! Nie zabraknie dobrego humoru – żartów muzycznych, skeczów i wielu niespodzianek! To wydarzenie dla całych rodzin – widzów młodszych, jak i starszych. Melomani wsłuchają się w utwory z Zemsty nietoperza, Wesołej wdówki, Barona cygańskiego, Księżniczki czardasza, usłyszą walc Nad pięknym modrym Dunajem, polkę Tritsch-Tratsch oraz Marsz Radeckiego.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Państwowa Uczelnia Stanisława Staszica?
Państwowa Uczelnia Stanisława Staszica znajduje się przy ul. Podhorążych 10.
Jakie wydarzenia odbyły się w Państwowej Uczelni Stanisława Staszica?
W Państwowej Uczelni Stanisława Staszica odbyło się do tej pory wiele wydarzeń. Koncerty Macieja Maleńczuka, zespołu Dżem, Teresy Werner, Kasi Cerekwickiej przyciągnęły publiczność przed scenę. Odbyły się tu również spektakle Ludzie inteligentni, Berek, czyli upiór w moherze, Klimakterium, Skok w bok, Szalone nożyczki, Przygoda z ogrodnikiem i inne.
Kiedy utworzona została Państwowa Uczelnia Stanisława Staszica?
Państwowa Uczelnia Stanisława Staszica utworzona została w 2000 roku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też