Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo3-majowka
Home Miejsce MOSiR Piła

MOSiR Piła

Piła, Żeromskiego 90
MOSiR PiłaOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

MOSiR Piła czyli Zespół Obiektów Sportowych tworzony przez dwa stadiony oraz ośrodki wypoczynkowe Płotki i Piaszczyste. Jest to wielofunkcyjny kompleks hal i obiektów sportowych, które wraz z odpowiednim zapleczem technicznym i nagłośnieniem pozwalają na organizację imprez sportowych i kulturalnych. Na terenie ośrodka odbywają się liczne koncerty, spektakle oraz rozgrywki sportowe na szczeblu krajowym i międzynarodowym. Prowadzone są tu również obozy oraz profesjonalne szkolenia sportowe. Największa hala widowiskowo-sportowa została wyposażona w 1500 miejsc siedzących, dzięki czemu idealnie sprawdza się jako miejsce do organizacji koncertów lub kabaretów. Wielofunkcyjne boisko o nawierzchni tarketowej się wówczas w scenę muzyczną lub teatralną. 

MOSIR Piła – wydarzenia sportowe i kulturalne

Jakie eventy odbywają się w MOSiR Piła? Wydarzenia mają zarówno charakter sportowy, jak i rekreacyjny i rozrywkowy. Na terenie obiektów odbywają się m.in. Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezydenta, Bieg Mikołajkowy i Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy na Sportowo. Scena MOSiR jest także miejscem finałowych koncertów WOŚP. Na hali odbyła się także Gala MMA i K1 oraz Extra Gala Sportów Walki: Nights Of Champions. Położony nad jeziorem obiekt Piaszczyste w wakacjach funkcjonuje jako Letnia Scena Eski. Na terenie Ośrodka Turystyczno-Wypoczynkowego "Płotki" organizowany jest co roku Festyn Rodzinny. Zróżnicowana oferta przyciąga zarówno fanów sportu, jak i rozrywki i dobrej zabawy.

MOSiR Piła – koncerty, kabarety i rozgrywki sportowe

Jacy artyści grali na scenie MOSiR Piła? Koncerty, które odbywają się w obiekcie, mają zazwyczaj charakter dużych imprez muzycznych. Na scenie ośrodka wystąpił m.in. związany z miastem zespół Strachy na Lachy. Wkrótce odbędzie się tu Festiwal Teatrów Światła Gratte Ciel Tawa, w ramach którego widzowie będą mogli obejrzeć podniebny spektakl wykonany przez światowej rangi akrobatów. W ofercie MOSIR znajdują się także propozycje dla fanów sketchy i dowcipów.

W sierpniu wystąpił tu kabaret NEO-nówka w programie "Tradycje Polskie", w którym z przymrużeniem oka zaprezentował cały wachlarz narodowych przywar i specyficznych zwyczajów Polaków. Już wkrótce obiekt stanie się gospodarzem Gali Sokoły – Próba Charakteru – wydarzenia, w którym każdy bez względu na wiek i płeć będzie mógł spróbować swoich sił w walce bokserskiej na prawdziwym ringu.

MOSiR Piła – bilety online i harmonogram wydarzeń

Gale sportowe, koncerty, kabarety i spektakle teatralne to tylko kilka przykładów wydarzeń, które organizowane są przez MOSiR Piła. Bilety i pełny harmonogram są dostępne online. W obiekcie cyklicznie odbywają się warsztaty, treningi i rozgrywki lokalnych drużyn, przez co sezon trwa tu cały rok.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się MOSiR Piła?
Zespół Obiektów Sportowych „Górne” znajduje się przy ulicy Żeromskiego 90 w Pile. Obiekt dysponuje dużą ilością miejsc parkingowych. Można także dojechać do niego komunikacją. Do kompleksu MOSiR-u należy także obiekt „Centrum” przy ulicy Bydgoskiej oraz dwa ośrodki wypoczynkowo-turystyczne „Płotki” (kierunek Zelgniewo) i położone nad jeziorem „Piaszczyste” (kierunek Trzcianka).
Jakie wydarzenia odbywają się w MOSiR Piła?
MOSiR Piła jest wielofunkcyjnym kompleksem obiektów sportowych i rekreacyjnych. Odbywają się tu rozgrywki sportowe na szczeblu lokalnym, krajowym i międzynarodowym. Odpowiednie zaplecze techniczne pozwala także na organizację koncertów, spektakli, spotkań kabaretowych oraz pikników rodzinnych.
Kiedy został otworzony MOSiR Piła?
Stadion MOSiR-u w Pile został otwarty już 1927 roku. Współcześnie kompleks rozrósł się o nowe obiekty i lokalizacje.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też