Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinskaprojekt-warszawa
Home Miejsce InwestPark

InwestPark

Piła, H. Dabrowskiego 8
InwestParkOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

InwestPark to biurowiec zlokalizowany w Pile, przy ulicy Dąbrowskiego 8. To nowoczesny, elegancki obiekt, w którym odbywają się rozmaite wydarzenia.

InwestPark: o obiekcie

InwestPark posiada 5 nowoczesnych sal konferencyjnych, które zostały przystosowane do organizacji różnorodnych wydarzeń kulturalnych. Biurowiec został wyposażony w odpowiedni sprzęt oraz warunki do planowania występów i widowisk. Sala Miejska, największa w obiekcie, idealnie sprawdza się podczas koncertów, wernisaży i innych, dużych uroczystościach. Znajduje się w niej sprzęt multimedialny, a także urządzenia statyczne, ruchowe, oświetlenie architektoniczne i brandingowe.

Organizowane w biurowcu w InwestPark stand-upy to niezapomniane widowiska, pełne błyskotliwych skeczy i ciętego języka widowisk dla wszystkich miłośników dobrego humoru. Repertuar nadchodzących wydarzeń jest pełen ciekawych propozycji widowisk. Na wiele spośród eventów, odbywających się w obiekcie, bilety na nadchodzące eventy dostępne są w sprzedaży przez platformę eBilet.pl.

InwestPark w Pile: wydarzenia

Dlaczego warto odwiedzić InwestPark? Na stand-upach zawsze dopisuje duża frekwencja, co widać po ilości sprzedanych biletów. Wydarzenia, odbywające się w obiekcie InwestPark to doskonały sposób na niezapomniany wieczór. Mające tu miejsce widowiska komediowe cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem publiczności.

Jakich artystów ugościła scena InwestPark? Wydarzenia , zorganizowane w tym miejscu, umożliwiły widzom ujrzenie na żywo m.in. stand-upy Kacpra Rucińskiego w swoim programie pt.: "Mojito Virgin", Katarzynę Piasecką z "Moim Tabu", znanego Rafała Paczesia z projektem "Benshi" oraz Antoniego Syrka-Dąbrowskiego, Piotra Szumowskiego czy Adama Van Bendlera. Miało tu również miejsce przedstawienie znanego z telewizji Bilguuna Ariunbaatara, który zaprezentował w Pile swoje show pt.: "Mongoł Stand-upu". W InwestPark stand-up to widowiska, które dostarczają widowni masę pozytywnych emocji, dlatego obiekt cieszy się tak dużą popularnością wśród miłośników polskiej sceny kabaretowej. Chcesz przekonać się, jakie atrakcje przygotowała dla odwiedzających InwestPark w Pile? Bilety na nadchodzące eventy dostępne są w sprzedaży stacjonarnej i internetowej na eBilet.pl.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się InwestPark?
InwestPark znajduje się przy ul. Dąbrowskiego 8 w Pile.
Jakie wydarzenia odbyły się w InwestPark?
W obiekcie odbywa się wiele interesujących wydarzeń kulturowych. Miały tu miejsce stand-upy m.in. Grzegorza Dolniaka, Daniela Midasa, Piotra Szumowskiego, ale również koncert fortepianowy czy jazzowy.
Kiedy został utworzony InwestPark?
InwestPark został utworzony w XX wieku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też