Newsletter

Na czasie

imagine-dragonsopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmerceline-dion

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Miejsce Pałac Kultury i Nauki (Piętro IV)

Pałac Kultury i Nauki (Piętro IV)

Warszawa, Plac Defilad 1
Pałac Kultury i Nauki (Piętro IV)OpisDojazd i lokalizacjaWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Pałac Kultury i Nauki (Piętro IV) jest interesującym i przykuwającym uwagę miejscem, zlokalizowanym w jednym z najbardziej charakterystycznych budynków w Polsce, wzniesionym w śródmieściu Warszawy. Obiekt ten uznany jest za drugi pod względem wielkości budynek w Polsce.

 

Wnętrza Pałacu Kultury wyposażone zostały w nowoczesne nagłośnienie o oświetlenie, co wpływa na jakoś organizowanych tu eventów kulturalnych. Organizowane w Pałacu Kultury i Nauki (Piętro IV) wydarzenia cieszą się dużym zainteresowaniem, co widać po gromadzących się na eventach tłumach. Bilety na nadchodzące wydarzenia dostępne są w sprzedaży na eBilet.pl.

 

Pałac Kultury i Nauki (Piętro IV) – wydarzenia 2022 

Organizowane tu wydarzenia kulturalne stanowią doskonałą rozrywkę dla całej rodziny. Są przy tym doskonałym sposobem na relaks i odpoczynek od codziennych spraw Jakie eventy odbyły się Pałacu Kultury i Nauki (Piętro IV)? Wydarzeniach zorganizowane w obiekcie pozwoliły widzom wziąć udział w wystawach i koncertach znanych artystów. Eventy muzyczne organizowane są cyklicznie i regularnie przyciągają tłumy – są one niezwykle popularne wśród mieszkańców Warszawy. Do Pałacu Kultury i Nauki (Piętro IV) bilety są do kupienia przez Internet.

 

Kalendarium nadchodzących eventów prezentuje się bardzo interesująco. Pałac Kultury i Nauki (Piętro IV) koncerty 2022 oferuje najciekawsze występy gwiazd. Elektryzująca i pełna emocji muzyka na żywo to doskonały wybór spędzenia czasu wolnego widzów w każdym wieku. Bilety na bieżące i nadchodzące wydarzenia dostępne są na eBilet.pl. W Pałacu Kultury i Nauki (Piętro IV) na koncertach czas płynie inaczej. Muzyka na żywo to świetny sposób na spędzenie wolnego wieczoru z drugą połówką, rodziną, czy z paczką znajomych. Pałac Kultury i Nauki (Piętro IV) uważane jest za jedno z wyjątkowych miejsc, oferujących rozrywkę na najwyższym poziomie.

 

Pałac Kultury i Nauki (Piętro IV) – wydarzenia 

Duże zainteresowanie widzów widać nie tylko na organizowanych przez Pałac Kultury i Nauki (Piętro IV) koncertach; popularnością cieszę się również wystawy. Jedną z nich jest wystawa Body Worlds, która zostanie zaprezentowana w obiekcie już niebawem. To możliwość poznania ludzkiej anatomii, fizjologii i zdrowia. Podczas wydarzenia, zostanie zaprezentowanych ponad 150 prawdziwych eksponatów ludzkich ciał, które przedstawią potencjał ludzkiego ciała w ruchu. Do Pałacu Kultury i Nauki (Piętro IV) bilety na nadchodzące eventy dostępne są w sprzedaży przez Internet.                                         

 

W Warszawie, w Pałacu Kultury i Nauki (Piętro IV) w 2018 roku, miała już miejsce wystawa z serii Body Worlds. Cykl „The cycle of life” oferował jednak inne możliwości. Zwiedzający mogli zobaczyć zmiany zachodzące w ludzkim ciele – od poczęcia, okres noworodkowy, dzieciństwo, dorosłość, aż po kres życia. Tym razem wystawa Body Worlds uwzględnia cykl pt.  ”Vital”, który przypadnie do gustu nie tylko fanom wydarzeń naukowych, ale również wszystkim szukającym dobrego sposobu na naukę przez zabawę. Pałac Kultury i Nauki (Piętro IV) koncerty 2022 i wystawy to doskonały sposób na rozrywkę dla całej rodziny.

Dojazd i lokalizacja

Pokaż na mapie i sprawdź noclegi

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajduje się Pałac Kultury i Nauki (Piętro IV)?
Pałac Kultury i Nauki znajduje się w śródmieściu Warszawy przy placu Defilad 1.
Jakie wydarzenia odbyły się w Pałacu Kultury i Nauki (Piętro IV)?
Odbywają się tu wydarzenia kulturalne i koncerty. Najpopularniejszym eventem była wystawa Body Worlds.
Kiedy został utworzony Pałac Kultury i Nauki (Piętro IV)?​
Pałac Kultury i Nauki powstał w 1953 roku i do 1956 roku funkcjonował pod imieniem Józefa Stalina.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławLidzbark WarmińskiGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn