Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Novotel Szczecin Centrum

Novotel Szczecin Centrum

Szczecin, 3 Maja 31
Novotel Szczecin CentrumOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Novotel Szczecin Centrum to nowoczesny czterogwiazdkowy hotel, położony w pobliżu Starego Miasta. Dzięki dogodnej lokalizacji jest chętnie wybierany przez turystów na miejsce noclegowe. W obiekcie mieszczą się przestronne sale konferencyjne, które oferują możliwość organizowania spotkań biznesowych oraz większych wydarzeń kulturalnych. Funkcjonuje tu znakomita restauracja, oferująca wyśmienite dania kuchni międzynarodowej i polskiej.

Odbywające się w Novotel Szczecin Centrum wydarzenia to doskonała okazja do odpoczynku, relaksu i chwili wytchnienia od codzienności. Organizowane tu eventy są obietnicą dobrze spędzonego czasu, mnóstwa zabawy i masy pozytywnych emocji. Bilety na nadchodzące eventy, dostępne są w sprzedaży przez platformę eBilet.pl.

Novotel Szczecin Centrum – wydarzenia

Organizowane przez Novotel Szczecin Centrum koncerty i wydarzenia cieszą się dużym zainteresowaniem zarówno mieszkańców, jak i przejezdnych. Są doskonałą okazją do wspólnego spędzenia czasu wolnego w towarzystwie najbliższych osób. To miejsce na mapie Szczecina, które oferuje wyjątkowe udogodnienia jako hotel i miejsce odpoczynku oraz niezapomniane atrakcje dla wszystkich turystów. Dlaczego warto odwiedzić Novotel Szczecin Centrum? Na koncertach, które mają tu miejsce, dużo się dzieje! To rozrywka nie tylko dla miłośników muzyki, ale dla wszystkich fanów ciekawej rozrywki. Organizowane występy na żywo docenią wszyscy, którzy uwielbiają dobrą zabawę. Na nadchodzące i bieżące wydarzenia w Novotel Szczecin Centrum, bilety dostępne są przez platformie eBilet.pl.

Novotel Szczecin Centrum to miejsce organizacji wydarzeń kulturalnych i rozrywki dla całej rodziny. Regularnie odbywają się tu koncerty, spektakle i pokazy. Różnorodne tematycznie imprezy stanowią doskonałą okazję do aktywnego spędzenia czasu dla osób, szukających ciekawych sposobów na relaks i odpoczynek. Wydarzeniami, które cieszą się największym zainteresowaniem odwiedzających Novotel Szczecin Centrum, są spektakle teatralne z udziałem znanych polskich aktorów. O popularności tych eventów świadczy liczba sprzedanych biletów.

Novotel Szczecin Centrum – bilety

Jakie atrakcje miały miejsce w Novotel Szczecin Centrum? Odbyły się tu spektakle teatralne, takie jak m.in. "Instrukcja Obsługi Faceta", Zaklinacz Kobiet", "Master of SEX" czy "Sztuka Uwodzenia". To wydarzenia dedykowane nie tylko amatorom tej formy rozrywki, lecz również wszystkim miłośnikom kultury. Równie dużą popularnością co spektakle, cieszą się koncerty znanych polskich artystów, których muzyka dostarcza mnóstwa zabawy.

Zachęcamy do śledzenia repertuaru nadchodzących w Novotel Szczecin Centrum imprez kulturalnych. Kalendarium nadchodzących koncertów i spektakli, odbywających się w obiekcie, prezentuje się naprawdę obiecująco. To ciekawe występy i pokazy, będące doskonałym pomysłem na spędzenie czasu wolnego. Eventy kulturalne, organizowane przez hotel, to gwarancja wyjątkowej atmosfery i dobrego jedzenia. Nie przegap okazji do zabawy i już dziś zakup bilet, który pozwoli Ci uczestniczyć w niepowtarzalnych wydarzeniach w Novotel Szczecin Centrum.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Novotel Szczecin Centrum?
Novotel Szczecin Centrum znajduje się przy ul. 3 Maja 31 w Szczecinie, w pobliżu Starego Miasta.
Jakie wydarzenia odbywają się w Novotel Szczecin Centrum?
W Novotel Szczecin Centrum mają miejsce koncerty i spektakle. Na scenie odbyły się m.in. pokazy "Instrukcji Obsługi Faceta" czy "Master of Sex".
Kiedy został utworzony Novotel Szczecin Centrum?
Novotel Szczecin Centrum został otwarty w 2002 roku.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też