Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo
Home Miejsce Klub Gorzko Gorzko

Klub Gorzko Gorzko

Szczecin, Kardynała Stefana Wyszyńskiego 14
Klub Gorzko GorzkoOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Gorzko Gorzko to sieć klubów nocnych rozsianych po najbardziej imprezowych miastach w Polsce, takich jak Szczecin, Sopot, Gdańsk, Kraków czy Łódź. Motywem przewodnim klubów są polskie wesela.

Zlokalizowany przy ul. Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego 14 w Szczecinie Klub Gorzko to nowoczesny klub taneczny, w którym zbierają się miłośnicy disco polo z całego regionu. Do mających miejsce w Klubie Gorzko wydarzeń zaliczają się dyskoteki weselne, które organizowane są w każdy weekend. Nocny klub taneczny w Szczecinie to miejsce otwarte dla każdego, które oprócz dobrej muzyki oferuje fotobudkę, weselne zabawy, przekąski i powitalnego szampana.

Klub Gorzko – wydarzenia specjalne

Klub Gorzko w Szczecinie to wesela bez formalnego stroju ani koperty z pieniędzmi. Goście mogą bawić się na parkiecie do największych hitów muzycznych przez całą noc. Organizatorzy dbają o to, aby każdy wieczór był wyjątkowy. Do organizowanych w Klubie Gorzko wydarzeń specjalnych zalicza się między innymi Wesele Barbie i Kena, czyli tematyczną imprezę, na którą wszyscy goście przebrani za tytułowe postacie otrzymywali bilety za darmo.

W maju w Klubie Gorzko odbyła się impreza Before Juwenaliów, czyli wyjątkowego dla studentów święta, podczas którego zorganizowano trzy dni koncertów największych polskich gwiazd, a do tego atrakcje w całym mieście. 

Jednym z głośniejszych mających miejsce w Klubie Gorzko wydarzeń były II Mistrzostwa Polski w piciu parami, które zakończono zabawami weselnymi, takimi jak pociągi, kółeczka, kaczuszki i kankany.

Klub Gorzko to również tematyczne eventy, takie jak Latynoskie Wesele. Podczas wydarzenia można było wczuć się w klimat brazylijskiej czy meksykańskiej imprezy i tańczyć tango oraz sambę w latynoskich rytmach. Podczas eventu przewidziano piniatę, egzotyczne owoce i duże ilości rumu oraz tequili.

Klub Gorzko – koncerty

Szukasz miejsca, w którym możesz bawić się w akompaniamencie najlepszej muzyki do późnych godzin? W Klubie Gorzko koncerty dla gości grają najbardziej utalentowani artyści muzyczni w regionie. DJ i wodzirej gwarantują, że nikt na sali nie będzie się nudził. Podczas organizowanych w Klubie Gorzko koncertów puszczana jest najlepsza muzyka weselna, którą zna niemal każdy. 

Klub Gorzko – wydarzenia w nadchodzących miesiącach

W najbliższym czasie w Klubie Gorzko w Szczecinie na gości czeka jeszcze więcej niezapomnianych wrażeń. Nieśmiertelne przeboje, oczepiny i tradycyjne zabawy utrzymane w weselnym klimacie to świetny pomysł na spędzenie rozluźniającego wieczoru w gronie najbliższych

Do planowanych w Klubie Gorzko wydarzeń specjalnych zaliczają się Walentynki, Andrzejki, Mikołajki i wiele więcej. Harmonogram nadchodzących imprez sprawdzisz na stronach internetowych, takich jak eBilet.pl.

Klub Gorzko – bilety na wydarzenia

Jeśli szukasz miejsca, w którym możesz tańczyć, śpiewać i bawić się do najlepszej muzyki disco polo, to szczeciński klub jest dla ciebie idealnym miejscem. Dzięki organizowanym w Klubie Gorzko wydarzeniom specjalnym poczujesz się jak na prawdziwym weselu.

W Klubie Gorzko możesz również posłuchać muzyki największych gwiazd polskiej sceny muzycznej i bawić się razem z wodzirejem. Nie czekaj i wybierz się do Klubu Gorzko – bilety na wydarzenia zarezerwujesz już dziś przez Internet.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Klub Gorzko?
Klub Gorzko znajduje się w południowej części Szczecińskiego Starego Miasta, przy ul. Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego 14.
Jakie wydarzenia odbywają w Klubie Gorzko?
Podczas organizowanych w Klubie Gorzko wydarzeń poczujesz się jak na prawdziwym polskim weselu. W klubie nocnym odbywają się klimatyczne dyskoteki weselne, imprezy okolicznościowe, koncerty i wiele więcej.
Kiedy został otworzony Klub Gorzko?
Oficjalne otwarcie Klubu Gorzko w Szczecinie miało miejsce w sobotę, 6 października 2018 roku. Podczas uroczystej imprezy “Pierwszy taniec” przewidziano stół wiejski z przekąskami oraz wiele zabaw.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też