Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemfame-mmadawid-podsiadlo
Home Miejsce Campanile Hotel

Campanile Hotel

Szczecin, ul. Wyszyńskiego 30
Campanile HotelOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Campanile Hotel, położony w stolicy województwa zachodniopomorskiego, zlokalizowany jest jedynie 700 metrów od dworca kolejowego Szczecin Główny i 400 metrów od pięknego Zamku Książąt Pomorskich. Nieopodal obiektu znajdują się Wały Chrobrego nad Odrą, gdzie uwielbiają się przechadzać mieszkańcy miasta oraz przyjezdni. Okolice Campanile Hotel to jedna z najciekawszych części Szczecina.

Szczecin – o mieście

Szczecin to siódme pod względem liczby ludności miastem Polski, ośrodek gospodarczy całego regionu. Znajdują się tu stocznie jachtowe, żeglugi morskie i port morski. To piękny ośrodek turystyczny z wieloma zabytkami, a także centrum kulturalne z licznymi operami i operetkami, muzeami i teatrami.

 

W Szczecinie odbywa się wiele niesamowitych wydarzeń, które cieszą się ogromną popularnością wśród gości. Najciekawszymi z nich są m.in. Międzynarodowy Festiwal Sztuki Wizualnej inSPIRACJE, Przegląd Teatrów Małych Form „Kontrapunkt”, Międzynarodowy Konkurs Baletowy „Złote Pointy”, Międzynarodowy Festiwal Artystów Ulicy „Spoiwa Kultury”, Emerica Wild In The Streets – Międzynarodowy Dzień Deskorolki i wiele innych.

Campanile Hotel – o obiekcie

Campanile Hotel oferuje przestronne, klimatyzowane pokoje, wyposażone m.in. w telewizor i zestaw do parzenia herbaty i kawy. W obiekcie można bez problemu korzystać z bezprzewodowego Internetu. Każdy pokój posiada własną łazienkę z prysznicem lub wanną. Zmęczeni goście przed posiłkiem głównym mogą uraczyć się wodą mineralnej oraz pysznymi ciastkami, które stanowią dodatek powitalny. W Campanile Hotel znajduje się restauracja, serwująca dania kuchni polskiej oraz bar z pysznymi drinkami.

Campanile Hotel – wydarzenia

Co odbywa się obecnie w Campanile Hotel? Wydarzenia takie jak spotkania biznesowe, konferencje, szkolenia, które wyróżniają się niepowtarzalną, wspaniałą atmosferą. Wszyscy uczestnicy obsługiwani są przez wykwalifikowaną kadrę pracowników, którzy dbają o pozytywne odczucia gości. Sala z dostępem do światła dziennego oraz sprzęt audiowizualny tworzą warunki dogodne do wydarzeń tego typu.

Jakie wydarzenia mogą być organizowane w Campanile Hotel? Koncerty, pokazy, wystawy, spektakle i wiele innych wydarzeń, które przyciągną zainteresowanych mieszkańców i przyjezdnych. Bilety na imprezy, które odbywają się w obiekcie, dostępne są na stronie internetowej eBilet.pl.

Organizowane w Campanile Hotel wydarzenia, takie jak wesela, komunie, chrzciny czy spotkania rodzinne, na długo pozostają w pamięci gości. Indywidualne podejście do klienta sprawia, że każde święto wygląda tak, jak wymarzył tego sobie usługobiorca. Obiekt oferuje zróżnicowane menu, pomoc w doborze optymalnego układu stołów oraz wspaniałą atmosferę.

Campanile Hotel – bilety

Chcesz zatrzymać się w Campanile Hotel? Koncerty i inne wydarzenia kulturalne z pewnością umilą Ci pobyt. Bądź na bieżąco z repertuarem wydarzeń, aby nie przegapić najważniejszych pozycji. Jeśli chcesz zakupić bilet na interesujący Cię event, skorzystaj z oferty naszej strony internetowej eBilet.pl.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Campanile Hotel?
Campanile Hotel znajduje się w Szczecinie, przy ulicy Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego 30, nieopodal Dworca Głównego, Zamku Książąt Pomorskich i Wałów Chrobrego nad Odrą.
Jakie wydarzenia odbywają się w Campanile Hotel?
W Campanile Hotel odbywają się różnorodne wydarzenia, takie jak koncerty, spektakle teatralne, wystawy i pokazy. Osoby zainteresowane mogą zorganizować tu imprezę weselną, chrzciny, komunię czy też urodziny.
Kiedy został utworzony Campanile Hotel?
Campanile Hotel został utworzony w 2001 roku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też