Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Klub Elefunk

Klub Elefunk

Szczecin, plac Żołnierza Polskiego 2
Klub ElefunkOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Klub Elefunk to wyjątkowo klimatyczne miejsce na kulturalnej mapie Szczecina, znajdujące się w podziemiach szczecińskich 13 Muz. Obiekt charakteryzuje się wyjątkową atmosferą, świetnym designem, łącząc sztukę artystyczną z muzyką i performance. Klub od początku swojego istnienia przyciąga widzów zorientowanych w dobrej muzyce i w klimacie dźwięków TRAP / RAP / RnB / Mashup.

Klub Elefunk Szczecin jest miejscem, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. To wyjątkowa przestrzeń to wspólnego spędzania czasu z najbliższymi, wymiany poglądów, słuchania wyjątkowo dobrej muzyki na koncertach czy zwyczajnego imprezowania. Dzięki ścisłej współpracy z instytucją kultury 13 Muz, we wnętrzu klubu powstają nowe dzieła sztuki, nadając tym samym obiektowi jeszcze wyjątkowego i niepowtarzalnego klimatu.

To miejsce, które zdecydowanie jest warte odwiedzin. Organizowane tu wydarzenia kulturalno-muzyczne przyciągają fanów z miasta i okolic. Na repertuar obiektu składają się niezwykle ciekawe atrakcje, które przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym odbiorcom. Bilety na nadchodzące wydarzenia dostępne są w sprzedaży m.in. przez platformę eBilet.pl.

Klub Elefunk – wydarzenia

Porywające koncerty i znani artyści to dwa najważniejsze powody, dla którego miłośnicy muzyki decydują się postawić na szczeciński Klub Elefunk. Wydarzenia, które mają tu miejsce, są pełne dźwięków różnych gatunków muzyki. Odbywające się w obiekcie eventy cieszą się niesłabnącą popularnością wśród mieszkańców miasta i okolic, co znajduje odzwierciedlenie w liczbie sprzedanych biletów. Klub powstał po to, aby dostarczać ludziom mnóstwa fantastycznej rozrywki. Obiekt wyróżnia nie tylko ogromna powierzchnia, ale też wystrój dopasowany do klimatu imprez.

Organizowane w Klubie Elefunk koncerty stanowią obowiązkowy punkt na liście miłośników muzyki na żywo. Na odbywających się tu wydarzeniach goszczą zarówno najbardziej znani artyści, jak i ci, znajdujący się u progu wielkiej kariery. Na scenie obiektu wystąpili tacy artyści jak m.in. KaeN, VNM, Deys, TAU, Bedoes, Afrojax, Rzabka, Koza czy Zeamasonem z utworami ze swojej trasy "777". Na wiele wydarzeń organizowanych Klub Elefunk, bilety można zamówić za pośrednictwem eBilet.pl.

Klub Elefunk - koncerty

Bogata oferta wydarzeń organizowanych przez Klub Elefunk Szczecin przyciąga tłumy zainteresowanych rozrywką widzów. Warto na bieżąco śledzić aktualności związane z publikowaniem nowego repertuaru przez klub. Nadchodzące w najbliższych miesiącach eventy muzyczne są gwarancją niezwykle ekscytującej i pełnej atrakcji zabawy dla wszystkich miłośników muzyki. Planujesz wybrać się do Klubu Elefunk? Bilety na nadchodzące eventy dostępne są na eBilet.pl.

Dlaczego warto odwiedzić Klub Elefunk Szczecin? Na wydarzeniach zaplanowanych na najbliższe miesiące będą gościć znani artyści polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. Organizowane w klubie eventy kulturalno-muzyczne to zbiór różnorodnych, ciekawych atrakcji i gwarancja na zdobycie nowych wspomnień, które stanowią doskonały pomysł na spędzenie czasu z najbliższymi. Klub Elefunk Szczecin słynie z organizowania ciekawych eventów muzycznych, które wciąż nieustannie zyskują na popularności.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się klub Elefunk?
Klub Elefunk znajduje się na Placu Żołnierza Polskiego 2 w Szczecinie.
Jakie wydarzenie odbywają się w klubie Elefunk w Szczecinie?
Odbywają się tu wydarzenia muzyczne. Swoje występy zorganizowali tu tacy artyści jak m.in. Deys, Bedoes, Rzabka, Edzio, PlanBe, a gościem specjalnym była również Marta Linkiewicz.
Kiedy został otworzony Klub Elefunk w Szczecinie?
Klub Elefunk został otwarty w 2012 roku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też