Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadlofame-mma
Home Miejsce Stara Rzeźnia (Sala Bulwary)

Stara Rzeźnia (Sala Bulwary)

Szczecin, Tadeusza Apolinarego Wendy 14
Stara Rzeźnia (Sala Bulwary) OpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Stara Rzeźnia (Sala Bulwary) to niesamowicie interesujące miejsce, nie tylko pod względem rozrywkowym, ale również architektonicznym. Historyczny budynek został zagospodarowany na miejsce spełniające funkcję kulturalną. Zabytkowy, industrialny wygląd z zewnątrz w idealny sposób łączy się z nowoczesnymi akcentami wystroju wnętrz. Stara Rzeźnia została usytuowana na Bulwarach, co tylko wpływa na jej atrakcyjność. Z okien budynku rozciąga się piękny widok na lewy brzeg Odry. Obiekt posiada wysokiej jakości sprzęt oświetleniowy i nagłośnieniowy, co pozwala organizować koncerty, wydarzenia kulturalne, wystawy, konferencje czy spotkania. Idealna przestrzeń obiektu daje ogromne możliwości.

Organizowane przez Starą Rzeźnię koncerty to przede wszystkim występy i pokazy artystyczne z udziałem cenionych twórców i muzyków. Mające tu miejsce eventy to wspaniała kulturalna przygoda, która z pewnością przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom rozrywki. Na bieżące i nadchodzące wydarzenia, bilety dostępne są w sprzedaży przez platformę eBilet.pl.

Stara Rzeźnia (Sala Bulwary) – wydarzenia

Atrakcje organizowane przez Starą Rzeźnię to doskonały sposób na niezapomnianą i wyjątkową rozrywkę. Na terenie obiektu odbywają się zarówno koncerty, jak i pokazy, wystawy oraz interesujące widowiska kulturalne. Te interesujące propozycje różnych form rozrywki, z pewnością przypadną do gustu wszystkim miłośnikom kultury i dobrej zabawy. Placówka dba, aby sprostać wszystkim wymaganiom, dlatego harmonogram eventów bywa naprawdę zróżnicowany.

Dlaczego warto odwiedzić Starą Rzeźnię? Na koncertach widzowie mają przyjemność ujrzeć na żywo wspaniałych artystów, których muzyka dostarcza ogromną dawkę przyjemności i dobrej zabawy. Wyjątkowo dobrani artyści, prezentujący znakomitą muzykę z pogranicza różnych gatunków, to zawsze doskonały plan na udany wieczór. Na widowiskach, odbywających się w obiekcie zawsze dopisuje pełna frekwencja. Dużą popularnością cieszą się organizowane tu eventy muzyczne, co widać po ilości sprzedawanych na nie biletów.

Stara Rzeźnia – koncerty

Jakie atrakcje zostały zorganizowane w Starej Rzeźni? Odbyły się tu m.in. koncerty Keva Foxa, Natalii Nykiel, Philippe Lemm Trio oraz Setha Walkera. W obiekcie miały również miejsce spektakle teatralne, takie jak m.in. "W starym domu", "Kontrapunkt", "Brygada" oraz "Tymczasem" oraz występy komediowe z udziałem gwiazd stand-upu – Antoniego Syrka-Dąbrowskiego, Grzegorza Dolniaka, Katarzyny Piaseckiej czy Olki Szczęśniak.p

Organizowane przez Starą Rzeźnię wydarzenia to ekscytujące eventy, które dostarczają widzom masę pozytywnych emocji i wrażeń. Uczestnictwo w takich wydarzeniach i koncertach to z pewnością ogromna przyjemność, która przypadnie do gustu nawet widzom z najbardziej wysublimowanymi gustami. Na nadchodzące eventy, mające miejsce w obiekcie Stara Rzeźnia, bilety dostępne są w sprzedaży m.in. przez eBilet.pl.

Stara Rzeźnia – koncerty

Stara Rzeźnia uznawana jest za interesujące miejsce kultury i sztuki. W odbywających się tu wydarzeniach chętnie uczestniczą nie tylko mieszkańcy Szczecina, ale i Ci z okolic miasta. Repertuar nadchodzących wydarzeń zapowiada się obiecująco. Obiekt kulturalny stawia przede wszystkim na niezapomniane chwile i dobrą zabawę.

Zróżnicowany harmonogram eventów i koncertów pełen jest ciekawych propozycji występów, wykładów i wystaw, które zaciekawią widzów w różnym wieku. Na organizowanych przez Starą Rzeźnię wydarzeniach kulturalnych nie sposób o nudę i rutynę. Nadchodzące eventy kulturalne to gwarancja spędzenia niezapomnianych chwil podczas wyjątkowej rozrywki. Zapoznaj się z aktualnym repertuarem i zobacz na żywo występy organizowane w Starej Rzeźni. Bilety na poszczególne eventy dostępne są m.in. w sprzedaży internetowej na stronie eBilet.pl.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Stara Rzeźnia (Sala Bulwary)?
Stara Rzeźnia (Sala Bulwary) znajduje się przy ul. Tadeusza Apolinarego Wendy 14 w Szczecinie.
Jakie wydarzenia odbywają się w Starej Rzeźni?
W Starej Rzeźni odbyły się m.in. koncerty Natalii Nikiel, spektakle pt. "Instrukcja obsługi faceta", "Wszystko o mężczyznach", a także stand-upy Grzegorza Dolniaka czy Antoniego Syrka-Dąbrowskiego.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też