Newsletter

Na czasie

imagine-dragonsopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmerceline-dion

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Miejsce Mercy Brown Cocktails & Swing

Mercy Brown Cocktails & Swing

Kraków, Floriana Straszewskiego 28
Mercy Brown Cocktails & SwingOpisDojazd i lokalizacjaWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Mercy Brown jest jednym z pierwszych prekursorów w Polsce tzw. barów speakeasy, czyli koncepcji ukrytego lokalu bez szyldu, o którym po prostu trzeba wiedzieć. Klimatu elitarności i wyjątkowości miejsca dopełniają wyśmienite koktajle podawane w eleganckim szkle, retro wystrój i wyposażenie lokalu oraz charakterystyczna muzyka z lat 20. i 30. ubiegłego stulecia. Mercy Brown Cocktails & Swing organizuje także mikro wydarzenia artystyczne przeznaczone dla niewielkiej, wybranej liczby gości. Funkcjonowaniu lokalu towarzyszy aura tajemnicy, która przyciąga chętnych nowych wrażeń odkrywców.

Mercy Brown Cocktails & Swing – o obiekcie

Oprócz wyrafinowanych koktajlów i doskonałej obsługi, Mercy Brown zapewnia atrakcje artystyczne w postaci międzynarodowej burleski lub wysmakowanych koncertów jazzowych. Koncepcja miejsca zawarta jest w jego w nazwie #CocktailsandSwing. Zgodnie z myślą przewodnią lokalu to właśnie jakościowa rozrywka powinna być głównym daniem serwowanym w Cocktail Barze. Krakowski lokal został wyróżniony jako Coctail Bar Of The Year 2017 & 2018, a także znalazł się na liście 50 Best Discovery 2021.

Lokal udostępnia także swoje wyjątkowe wnętrze na spotkania biznesowe, bankiety, eventy po konferencji oraz prezentacje i premiery produktów. Odbywają się tutaj również prestiżowe rozdania nagród. Wśród dodatkowych atrakcji oferowanych przez lokal znajdują się także warsztaty koktajlowe, tastingi alkoholowe oraz degustacje kawowe. 

Mercy Brown Cocktails & Swing – wydarzenia 2022

Wydarzenia w Mercy Brown to m.in. cykliczne pokazy światowej burleski. Na występy zapraszane są takie europejski gwiazdy jak Angeliną Angelic, Arden Delacour czy Sonny Vargas. Mercy Brown Cocktails & Swing – wydarzenia 2022 to cykl niezwykłych wieczorów z dziewczynami z Golden Burleqsue, które wprowadzą widzów w świat zmysłowej i eleganckiej kobiecości, pięknie zdobionych gorsetów oraz nastrojowej muzyki retro. Oprawie muzycznej towarzyszyć będzie szampan i wykwintne koktajle.

W sezonie burleskowym 2022 pojawi się także Prague Burleqsue z charyzmatycznym Sonny’m Vargas. Występom towarzyszyć będą bogate kostiumy, zmysłowy taniec, fantastyczna muzyka oraz atmosfera lat 20. Wyrafinowane wydarzenie w Mercy Brown Coctails & Swing łączy ekskluzywną modę, humor oraz fascynujące historie, w których mogą się z łatwością odnaleźć współczesne kobiety oraz mężczyźni. 

Mercy Brown Cocktails & Swing – koncerty 

W klimatycznym klubie miały także miejsce kameralne koncerty. Mercy Brown Coctails & Swing ugościł m.in. Monikę Borzym z nastrojowym akompaniamentem Krzysztofa Dysa. Odbyło się tu także „Bliskie Spotkania” z Urszulą Dudziak, która nie tylko dała wspaniały koncert, ale także otworzyła się przed publicznością w rozmowie. Towarzyszyła jej Aga Zaryan, jedna z najlepszych wokalistek jazzowych na świecie.

Mercy Brown Cocktails & Swing – bilety

Bilety na wydarzenia i koncerty Mercy Brown Cocktails & Swing można nabyć w sprzedaży online lub na miejscu w lokalu. 

Dojazd i lokalizacja

Pokaż na mapie i sprawdź noclegi

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone
Mercy Brown Kraków Golden Burlesque

Mercy Brown Kraków Golden Burlesque

09.02-14.12.2023

Kraków

Call me Darling Burlesque

Call me Darling Burlesque

23.02-12.10.2023

Kraków

Przy Muzyce o Nauce i Sztuce - Krzysztof Jakubowski "100 lat jazzu w Krakowie” | koncert: Coltrane / Komeda - jazz lat 50’

Przy Muzyce o Nauce i Sztuce - Krzysztof Jakubowski "100 lat jazzu w Krakowie” | koncert: Coltrane / Komeda - jazz lat 50’

28.02.2023

Kraków

AGA ZARYAN - Women of Jazz / presented by Mercy Brown

AGA ZARYAN - Women of Jazz / presented by Mercy Brown

12.03.2023

Kraków

Mercy Brown Kraków: Prague Burlesque

Mercy Brown Kraków: Prague Burlesque

16.03-07.12.2023

Kraków

FAQ

Gdzie znajduje się Mercy Brown Cocktails & Swing?
Mercy Brown Cocktails & Swing znajduje się przy ul. Straszewskiego w Krakowie.
Jakie wydarzenia odbyły się w Mercy Brown Cocktails & Swing?
W Mercy Brown Cocktails & Swing odbył się koncert Urszuli Dudziak i Agi Zaryan pt. „Bliskie Spotkania”. Na scenie wystąpiła także Monika Borzym. W lokalu cyklicznie odbywają się także wystąpienia światowych gwiazd burleski.
Kiedy został utworzony Mercy Brown Cocktails & Swing?
Mercy Brown Cocktails & Swing to stosunkowo nowy lokal na mapie Krakowa. Ekskluzywny Coctail Bar funkcjonuje od kilku lat, szybko doczekał się jednak uznania ze strony klientów oraz krytyków gastronomicznych.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławLidzbark WarmińskiGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn