Na czasie

wystawa-legovoucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Komin Music Club

Komin Music Club

Sosnowiec, Będzińska 65
Komin Music ClubOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Znajdujący się przy ul. Będzińskiej 55 w Sosnowcu, Komin Music Club to lokal z muzyką na żywo, w którym podczas wydarzeń regularnie zbierają się osoby poszukujące dobrej rozrywki w miłej atmosferze. Mające miejsce w Komin Music Club koncerty, wieczory karaoke i inne inicjatywy rozrywkowe cieszą się dużym zainteresowaniem nie tylko wśród mieszkańców miasta, ale również przyjezdnych z bardziej odległych regionów.

Komin Music Club – wydarzenia specjalne

Komin Music Club dba o to, aby upamiętniać najważniejsze święta i uroczystości – dobrym tego przykładem jest Dzień Kobiet 2024, podczas którego uczestnicy wydarzenia mogli wziąć udział w przeróżnych zabawach tanecznych i posłuchać najnowszych przebojów radiowych. Tego dnia w Komin Music Club na wszystkie panie czekała powitalna lampka wina.

Kolejnym organizowanym w Komin Music Club wydarzeniem tematycznym był Dzień Świętego Patryka – 16 marca 2024 roku na sali rozbrzmiały szantowe, foklowe i rockowy utwory, a dodatkowy klimat zbudowała aranżacja wnętrz, nawiązująca do świętego patrona Irlandii.

Komin Music Club – koncerty

Odbywające się w Komin Music Club koncerty są na tyle różnorodne, że wzbudzają zainteresowanie wśród miłośników najróżniejszych gatunków muzycznych, od rocka i electro, przez jazz czy blues, po muzykę popularną znaną z radia i największych polskich festiwali.

Na początku listopada 2023 roku w Sosnowcu miały miejsce Zaduszki Bluesowe – tego dnia w Komin Music Club koncert zagrał jeden z najlepszych polskich gitarzystów bluesowych, Grzegorz Kapołka. Przed występem gwiazdy wieczoru koncert zagrał również zespół muzyczny Czarna Przemsza Blues Band z Zagłębia.

W świat czarującej muzyki ludowej można było zagłębić się 19 stycznia 2024 roku podczas FolkFuzji. Na scenie Komin Music Club koncert zagrała Oreada, która tworzy muzykę inspirowaną przyrodą, kulturą ludową i naturą człowieka. Tego samego dnia w Komin Club koncert przygotowała również polska grupa skupiająca swoją twórczość na muzyce etnicznej – Chrust.

W Polsce jednym z głównych nurtów muzycznych jest hip-hop, za którego rozpoznawalność w dużej mierze odpowiada Peja. W lipcu 2023 roku ten legendarny polski raper miał okazję wystąpić właśnie w Komin Music Club. Koncert artysty w ramach trasy Before XXXL Tour był jednym z największych wydarzeń muzycznych tamtego sezonu.

Komin Music Club – wydarzenia w nadchodzącym czasie

Nadchodzące tygodnie to kolejne wyjątkowe dla społeczności Komin Music Club wydarzenia, które na długo zapadną w pamięci gości. W sobotę, 6 kwietnia 2024 roku imprezowicze będą mogli wziąć udział w osiemnastych urodzinach zespołu Ziggie Piggie. Podczas organizowanego w Komin Music Club wydarzenia jubileuszowego koncert Ziggie Piggie wesprą goście specjalni Marcin Cozer Markiewicz i Gabriela Gabi Budzianowska.

Kolejnym odbywającym się w Komin Music Club koncertem będzie występ thrash i death metalowego zespołu Vader. Koncert jest częścią europejskiej trasy “40 Years Of The Apocalypse”, a w Sosnowcu zespół wystąpi 31 maja 2024 roku. Wśród nadchodzących do Komin Music Club wydarzeń warto wyróżnić również Teatr Burelski by Veren De Heddge (12 kwietnia 2024), koncert Madie Rock Squad (20 kwietnia 2024) czy 30-lecie poznańskiej formacji Nagły Atak Spawacza (11 maja 2024).

Komin Music Club – bilety na koncerty i wydarzenia

W Komin Music Club koncerty i wydarzenia rozrywkowe stoją na najwyższym poziomie – sosnowiecki klub to nie bez powodu ulubione miejsce integracji osób z różnymi zainteresowaniami i gustami muzycznymi. Coraz poważniej zastanawiasz się nad odwiedzeniem Komin Music Club? Bilety na nadchodzące wydarzenia zarezerwujesz przez platformy, takie jak eBilet.pl.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Komin Music Club?
Zlokalizowany w Sosnowcu, Komin Music Club znajduje się w budynku Energetycznego Centrum Kultury, przy ul. Będzińskiej 65.
Jakie wydarzenia odbywają się w Komin Music Club?
Wśród organizowanych w Komin Music Club wydarzeń przeważają koncerty w różnych gatunkach muzycznych, imprezy tematyczne, wieczory karaoke i spektakle teatralne.
Kiedy został otworzony Komin Music Club?
Komin Music Club został otworzony we wrześniu 2018 roku.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też