Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemopener-festivalolsztyn-green-festival
Home Miejsce Klub Kamienica

Klub Kamienica

Sosnowiec, Małachowskiego 9
Klub KamienicaOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Położony przy ul. Małachowskiego 9 w Sosnowcu, Klub Kamienica to wizytówka rozrywkowej części miasta, która jest miejscem spotkań lokalnych społeczności i osób z bardziej odległych regionów. Na powierzchni 800 m2 Klubu Kamienica znajdują się cztery bary, trzy vip roomy i dwie sale taneczne z profesjonalnym nagłośnieniem i oświetleniem. Klimatyzowany Klub Kamienica utrzymany jest w orientalnym stylu, co nadaje mu wyjątkowego klimatu i charakteru. Oprócz imprez tanecznych Klub Kamienica jest również idealnym miejscem do organizacji konferencji oraz spotkań biznesowych.

Klub Kamienica – wydarzenia i imprezy tematyczne

Mające miejsce w Klubie Kamienica wydarzenia skierowane są do osób poszukujących rozrywki w dobrej atmosferze. Szeroki repertuar muzyczny z okazji Dnia Kobiet zaprezentował DJ Patrick May, który nie zapomniał o największych hitach muzyki latino, R&B, house czy retro.

Wśród organizowanych przez Klub Kamienica wydarzeń muzycznych warto wyróżnić tematyczną imprezę Fiesta Latina. Podczas Andrzejek, 24 listopada 2023 roku przygotowano specjalną aranżację i grano muzykę nawiązującą do rytmów latino.

Uroczyste wydarzenia, które były kolejnymi okazjami do świetnej zabawy w gronie znajomych to Dzień Niepodległości z muzyką house, club i commercial, a także odbywający się dzień wcześniej – 10 listopada 2023 roku – wieczór Just Dance z DJ Oskarem TT. 

Klub Kamienica – koncerty warte zapamiętania

W sosnowieckim Klubie Kamienica koncerty niejednokrotnie grały największe gwiazdy polskiej estrady, a wśród nich znalazł się Skolim. Ten polski artysta muzyczny jest autorem topowych discopolowych przebojów, takich jak “Wyglądasz idealnie”, “Temperatura”, “Nie dzwoń do mnie mała” czy “Palermo”. Konrad Skolim Skolimowski, znany również z występów w serialach “Na wspólnej”, “Klan” i “Barwy szczęścia”, w Klubie Kamienica koncert zagrał 1 marca 2024 roku.

Noc pełną muzycznych emocji można było spędzić również 24 lutego 2024 roku podczas Martin Birthday Party. Podczas wydarzenia w Klubie Kamienica koncertem przewodzili utalentowani producenci muzyczni, wśród których znaleźli się Thomas Sun, Carlos, Giorgio Sainz (uczestnik Sunrise Festival) oraz Michał Lazar (uczestnik Mayday Poland). Koncert artystów wspierała utalentowana saksofonistka Chriss Sax.

Klub Kamienica – wydarzenia w najbliższym czasie

Klub Kamienica swoje momenty szczytu przeżywa w piątkowe i sobotnie wieczory, kiedy to sale wypełnia muzyka klubowa grana przez najlepszych DJów polskiej i światowej sceny. Przykładowo, 23 marca 2024 roku w Klubie Kamienica wydarzeniem hucznie witającym nadchodzącą wiosnę będzie Welcome Spring – tego dnia za konsolą stanie utalentowany DJ Martin.

Do długo wyczekiwanych przez społeczność Klubu Kamienica wydarzeń warto zaliczyć planowany na 20 kwietnia 2024 roku występ DJ Wiki – urodzona 15 grudnia 1938 roku Wirginia Szmyt to najstarsza DJka w Polsce, która od lat staje za konsolami najlepszych polskich klubów muzycznych. Mający miejsce w Klubie Kamienica koncert DJ Wiki będzie idealną okazją do międzypokoleniowej integracji.

Klub Kamienica – bilety na koncerty i imprezy muzyczne

Chcesz na własnej skórze poczuć klimat Klubu Kamienica? Bilety na zbliżające się wydarzenia możesz zarezerwować zarówno stacjonarnie, jak i przez platformy internetowe, takie jak eBilet.pl. Nie zastanawiaj się długo i wybierz się do sosnowieckiego Klubu Kamienica, aby wziąć udział w koncertach największych polskich gwiazd, imprezach tematycznych i wielu innych zabawach tanecznych.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Klub Kamienica?
Klub Kamienica znajduje się w Sosnowcu, przy ul. Stanisława Małachowskiego 9.
Jakie wydarzenia odbywają się w Klubie Kamienica?
Odbywające się w Klubie Kamienica wydarzenia obejmują imprezy z muzyką klubową, eventy okolicznościowe, koncerty i inicjatywy kulturalne.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też