Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinskaprojekt-warszawa
Home Miejsce Hala Widowiskowo-Sportowa Centrum w Dąbrowie Górniczej

Hala Widowiskowo-Sportowa Centrum w Dąbrowie Górniczej

Dąbrowa Górnicza, Aleja Róż 3
Hala Widowiskowo-Sportowa Centrum w Dąbrowie Górniczej OpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Hala Widowiskowo-Sportowa Centrum - jest zlokalizowana w Parku Hallera, praktycznie w centrum Dąbrowy Górniczej. Obiekt powstał w latach 2003-2004 i jest miejscem głównie o charakterze sportowym. Rozgrywają się tutaj zawody siatkarskie, ale dobrze przygotowane boiska i zaplecze pozwalają także organizować inne wydarzenia. Hala Widowiskowo-Sportowa Centrum w Dąbrowie Górniczej ma aż 1900 metrów kwadratowych, co pozwala na rozłożenie trzech boisk do siatkówki. Sposobność ich oddzielenia kotarą pozwala trenować nawet dwóm grupom w sposób niezależny od siebie.

Hala Widowiskowo-Sportowa Centrum w Dąbrowie Górniczej ma pozwolenie Wordl Volleyball Confederation na rozgrywanie turniejów mistrzowskich o zasięgu międzynarodowym.

Wybierasz się na wydarzenie, które organizuje Hala Widowiskowo-Sportowa Centrum w Dąbrowie Górniczej? To miejsce, z którego swobodnie mogą korzystać także osoby niepełnosprawne. Na wygodnych krzesłach na trybunach przygotowano miejsce nawet dla 2944 kibiców.

Hala Widowiskowo-Sportowa Centrum w Dąbrowie Górniczej – wydarzenia

Hala Widowiskowo-Sportowa Centrum w Dąbrowie Górniczej to miejsce, gdzie odbywają się różne wydarzenia głównie o charakterze sportowym. Obiekt przez cały okres swojej działalności służył jednak do organizowania wielu imprez np. biznesowych – targi, szkolenia, konferencje, pokazy, wystawy. Oprócz tego warto wspomnieć, że odbywały się tutaj koncerty. Hala Widowiskowo-Sportowa Centrum w Dąbrowie Górniczej ma bogatą historię i nic nie wskazuje na to, żeby w wydarzenia 2022 miały być mniej interesujące.

Hala Widowiskowo-Sportowa Centrum w Dąbrowie Górniczej – wydarzenia 2022

Zastanawiasz się co szykuje Hala Widowiskowo-Sportowa Centrum w Dąbrowie Górniczej? Wydarzenia 2022 zostały już rozpisane w harmonogramie obiektu, co jest istotne dla osób chcących zarezerwować salę na event biznesowy czy sportowy.

Hala Widowiskowo-Sportowa Centrum w Dąbrowie Górniczej – koncerty

Zastanawiasz się czy Hala Widowiskowo-Sportowa Centrum w Dąbrowie Górniczej szykuje jakieś koncerty? Jeszcze tego lata będziesz miał okazję uczestniczyć w Culturalnym Festiwalu Tańca oraz Polskiej Nocy Kabaretowej. Szczegóły wydarzeń oraz bilety znajdziesz na stronie eBilet.pl.

Hala Widowiskowo-Sportowa Centrum w Dąbrowie Górniczej – bilety

Planujesz wziąć udział w evencie, który organizuje Hala Widowiskowo-Sportowa Centrum w Dąbrowie Górniczej? Bilety są dostępne na stronie internetowej eBilet.pl oraz bezpośrednio w kasach obiektu. Aby uniknąć spóźnienia i zarezerwować wymarzone miejsca, nie zwlekaj i kup bilety online.

 

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajduje się Hala Widowiskowo-Sportowa Centrum w Dąbrowie Górniczej?
Hala mieści się przy ul. Al. Róż 3, Dąbrowa Górnicza 41-300.
Jakie wydarzenia odbyły się w Hali Widowiskowo-Sportowej Centrum w Dąbrowie Górniczej?
Na Hali odbywają się głównie wydarzenia sportowe. Obiekt, z uwagi na swój charakter, wyposażenie oraz prestiż jest najczęściej angażowany do organizowania rozgrywek ligi siatkarskiej na szczeblu krajowym i międzynarodowym.
Kiedy została utworzona Hala Widowiskowo-Sportowa Centrum w Dąbrowie Górniczej?
Hala w Dąbrowie Górniczej powstała w latach 2003-2004.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też