Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce "Villa Moda"

"Villa Moda"

Dąbrowa Górnicza, Kościuszki 4B
"Villa Moda"OpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Zlokalizowana w Dąbrowie Górniczej, restauracja Villa Moda to miejsce inspirowane klimatem i atmosferą Nowego Jorku – w lokalu znajdują się obrazy, pamiątki i gadżety pochodzące z tej amerykańskiej metropolii. Villa Moda to nie tylko obiekt gastronomiczny z kawiarnią, ale także klub muzyczny, galeria szkła i miejsce organizacji prywatnych imprez. Odbywające się w Villa Moda wydarzenia okolicznościowe obejmują wesela, chrzciny, komunie i spotkania firmowe – w przestronnej sali bankietowej może przebywać do 140 uczestników.

Villa Moda – wydarzenia rozrywkowe

Rozrywkowa działalność Villa Moda obejmuje między innymi wydarzenia stand-upowe – w ostatnim czasie na scenie w Dąbrowie Górniczej występowali Wojtek Pięta (16 marca 2024), Tomek Nowaczyk i Krzysztof Jahns Dąbrowski (13 kwietnia 2024), a także Damian Kubik (24 lutego 2024).

Dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców cieszą się również Dąbrowskie Wieczory Komediowe, w których występują najbardziej rozpoznawalne kabarety z całej Polski. Dla przykładu, w odbywającym się 9 maja 2019 roku w Villa Moda wydarzeniu wystąpili Kabaret Czwarta Fala, Kabaret Dno oraz Kabaret Grzdyl.

W Villa Moda wydarzenia rozrywkowe skierowane są nie tylko do młodzieży oraz dorosłych, ale i całej rodziny z małymi dziećmi – dobrym tego przykładem jest Cyrk Partolini, który miał miejsce 4 czerwca 2022 roku. Kabaretowe show dla dzieci w wykonaniu półfinalistów programu “Mam Talent!” było pełne śmiechu, muzyki, rekwizytów i interakcji z widownią.

Villa Moda – koncerty i imprezy muzyczne

Villa Moda w Dąbrowie Górniczej jako klub muzyczny staje się sceną dla artystów i zespołów z całej Polski. W tym klimatycznym miejscu można doświadczyć muzyki z takich gatunków jak jazz, rock, pop, punk, folk i nie tylko. W październiku 2016 roku w Villa Moda koncert zagrał Tomek “Kowal” Kowalski – zwycięzca 4. edycji Must Be The Music, który mimo poważnego wypadku w 2014 roku, którego konsekwencją jest długoletnia rehabilitacja na wózku inwalidzkim, nie poddaje się i nadal rozwija swoją karierę muzyczną.

W kwietniu 2023 roku najlepszą muzykę jazzową do Villa Moda dostarczył Filip Żółtowski Quartet, który w 2020 roku zdobył 3. miejsce na Blue Note Jazz Competition, a w 2022 roku został wyróżniony przez fundację JazzPoPolsku. Organizowany w Villa Moda koncert kwartetu był oryginalnym połączeniem jazzu z elektronicznymi brzmieniami, hip-hopowymi bitami i polskim folklorem.

Villa Moda – wydarzenia, na które warto czekać

Villa Moda mimo licznych pozytywnych opinii klientów nieustannie buduje swoją renomę i zapowiada kolejne atrakcyjne wydarzenia rozrywkowe – należą do nich zaplanowane na 25 maja 2024 roku stand-upy Bartosza Gajdy oraz Michała MIMI Zenknera. Co jeszcze oprócz Dąbrowskich Wieczorów Komediowych ma do zaoferowania Villa Moda – koncerty muzyki na żywo to kolejne wydarzenia, z których klub jest doskonale znany. Na scenie w Dąbrowie Górniczej w najbliższym czasie wystąpią zarówno lokalni muzycy, jak i szerzej rozpoznawalni artyści.

Villa Moda – bilety na koncerty i wydarzenia

Villa Moda to doskonałe połączenie pysznego jedzenia, najlepszej muzyki i miłej atmosfery, które zapewniają różnego rodzaju wydarzenia rozrywkowe. Chcesz wziąć udział w koncercie lub innej imprezie organizowanej przez Villa Moda? Bilety zarezerwujesz zarówno stacjonarnie, jak i online – eBilet.pl to platforma internetowa, która umożliwia szybki i bezpieczny zakup wejściówek na koncerty i wydarzenia w całej Polsce.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Villa Moda?
Villa Moda znajduje się w Dąbrowie Górniczej, przy ul. Kościuszki 4b.
Jakie wydarzenia odbywają się w Villa Moda?
Organizowane w Villa Moda wydarzenia obejmują imprezy okolicznościowe, targi firmowe, kabarety, stand-upy, koncerty, eventy tematyczne i inne inicjatywy kulturalne.
Kiedy została otworzona Villa Moda?
Villa Moda została otworzona w 2013 roku przez Renatę Pawlik-Kiebdój i Jarka Kiebdój.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też