Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemopener-festivalolsztyn-green-festival
Home Artysta Stach Bukowski

Stach Bukowski

Stach BukowskiOpisWydarzeniaFani lubią też

Opis

Stach Bukowski to grupa z Olsztyna, którą tworzą Stanisław Bukowski, Agnieszka Kamińska oraz Robert Ostoja-Lniski. Zespół Stach Bukowski tworzy rock’n’rollowe utwory w stylu retro!

O grupie Stach Bukowski

Stach Bukowski to grupa wychowana na utworach Zbigniewa Wodeckiego, Alicji Majewskiej i Anny Jantar. Gra rocka, ale inspiracje czerpie też z muzyki klasycznej, rapu i polskim big beata. Tworzą z rockandrollowym polotem i mają ucho do chwytliwych melodii. Brali udział konkursach i przeglądach talentów, w każdym zostali docenieni przez jurorów.

Stach Bukowski wywiad

Zapraszamy na wywiad z grupą Stach Bukowski dla Music Insider. Podczas rozmowy będzie można lepiej poznać muzyków z Olsztyna, o których jest coraz głośniej!

 

Skład zespołu Stach Bukowski 

Stach śpiewa i gra na perkusji. Jednocześnie! Aga w zespole gra na basie, a Robert jest gitarzystą. W takim składzie są nie do pokonania. Na scenie dają prawdziwego ognia, a koncerty Stach Bukowski to energia i dobra i dobra zabawa jednocześnie. Zagrali już wiele koncertów klubowych, teraz przyszedł czas na duże hale i sold outy.

 

Fot. Wiktor Franko

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

Fani lubią też

Zobacz też