Newsletter

Na czasie

imagine-dragonsopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmerceline-dion

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Koncerty Pop Ofelia - Na przypale albo wcale

Ofelia - Na przypale albo wcale

Organizator: Good Taste

Opis

Opis

UWAGA W związku z nieprzewidzianymi okolicznościami, które nie są zależne od Artystki i Organizatora, poniższe koncerty ulegają zmianie:

  • Poznań: koncert zostaje przeniesiony na 10.12.2022 do klubu 2Progi. Wszystkie dotychczas zakupione bilety zachowują swoją ważność. 
  • Kraków: koncert odwołany.

Ofelia, czyli Iga Krefft, wyrusza w trasę koncertową promującą wydany na początku września album „8”. Trasa „Na przypale albo wcale” odwiedzi 5 miast – Poznań, Gdańsk, Wrocław i Warszawę. Ofelia bilety na koncerty już dostępne.

Ofelia album „8”

Album „8” to osiem utworów, które są zbiorem ośmiu osobowości, ośmiu twarzy i ośmiu historii, z którymi każdy i każda może się utożsamić. Ofelia jest autorką i kompozytorką wszystkich utworów, a do współpracy zaprosiła Kubę Karasia, producenta, który pomógł jej stworzyć popowy i niebanalny muzycznie album. Artystka ma już też na swoim koncie bardzo dobrze przyjęty debiutancki album „Ofelia”.

„Już na początkowym etapie pracy nad albumem „8”, założenie było takie, żeby ten materiał sprawdzał się właśnie w relacji z publicznością”, mówi Ofelia. „Efekt jest taki, że nie mogę się doczekać, żeby krzyczeć na «na przypale albo wcale». Nic tak nie cieszy, jak zderzenie muzyki, nad która się pracowało ostatnie lata z publicznością, bo ta energia to jakiś kosmos”, dodaje Ofelia.

Ofelia koncerty 2022

  • 23.11 (śr.) – Gdańsk / Drizzly Grizzly
  • 4.12 (niedz.) – Kraków / Kwadrat - odwołany
  • 8.12 (czw.) – Wrocław / Stary Klasztor
  • 10.12 (sob.) – Poznań / 2progi - przeniesiony z 19.11 z Klubu Tama
  • 11.12 (niedz.) – Warszawa / Palladium

Organizatorem trasy jest Good Taste Production.

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też