Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival

NIEBO

Warszawa, Nowy Świat 21
NIEBOOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Klub Niebo to warszawski lokal mieszczący się na ulicy Nowy Świat 21. Ma on 800 metrów kwadratowych powierzchni. Z założenia twórców Niebo jest miejscem łączącym trzy elementy: klub nocny, salę koncertową oraz przestrzeń do działalności kulturalnej i artystycznej.

Klub Niebo – o obiekcie

W klubie Niebo najważniejsza jest różnorodność tematyczna oraz otwartość na nowe inicjatywy. Za dnia można tu w spokoju popracować, odprężyć się, miło spędzić czas. Natomiast w nocy lokal przeobraża się w niezwykle energetyczny bar, wypełniony pozytywną energią i doskonałą zabawą. W ofercie gastronomicznej znajduje się tutaj doskonała, pierwsza w Polsce kuchnia hawajska! Oczywiście nie brakuje także różnorodnego napitku. W klubie Niebo odbyły się między innymi koncerty Amber Run, Algiers, Mount Kimbie czy formacji MEW.

 

W klubie Niebo w Warszawie odbywają się zarówno koncerty gwiazd, jak i kameralne wieczory jazzowe oraz występy gwiazd niszowych. Obiekt służy również jako centrum kulturalno-artystyczne. Organizowane są tu targi, spotkania i pokazy filmowe. Gości tu sztuka zarówno wymagająca, jak i niezobowiązująca.

Klub Niebo w Warszawie – koncerty

Wydarzenia w klubie Niebo przyciągają publiczność – bilety sprzedają się jak świeże bułeczki. Na scenie pojawiło się do tej pory wiele gwiazd, które rozgrzały widzów do czerwoności. Świetna zabawa, dobra muzyka, wspaniali artyści i niezapomniane wrażenia – czego chcieć więcej? Co odbyło się do tej pory w klubie Niebo? Koncerty Vapors of Morphine, Allah Las, Mew, The Breeders, The Comet is coming, Molchat Doma, Majid Jordan, Bovska, Bernhoft i Gus Dapperton.

 

Koncerty w Warszawie cieszą się ogromną popularnością. Na scenie klubu Niebo pojawił się m.in. zespół indie rockowy Amber Run, składający się z Willa Jonesa, Joe Keogha, Toma Sperringa oraz Henry'ego Wyetha. Muzycy wydali do tej pory trzy albumy: 5AM (2015), For a Moment, I Was Lost (2017) oraz Philophobia (2019). W klubie Niebo wystąpili w ramach promocji drugiej płyty, która – jak sami twierdzą – była efektem pracy dojrzałych umysłów.

 

Jednym z wydarzeń w klubie Niebo był także spektakl Jadwiga – Piekielna Mamuśka w reżyserii Andre de la Cruz. Przedstawienie komediowe o trudnych relacjach dorosłego mężczyzny z despotyczną mamą rozbawiło publiczność, ale i skłoniło do refleksji. W rolach głównych na scenie pojawili się Miriam Aleksandrowicz, Robert Kibalski, Iza Górska oraz Patryk Pawlak.

Klub Niebo w Warszawie – koncerty 2022

Kolejny rok zapowiada się równie ciekawie. Mnóstwo wydarzeń artystycznych i rozrywkowych wydarzy się już niebawem w klubie Niebo – koncerty 2022 God is an Astronaut, Madrugada, Novo Amor, Frank Carter & The Rattlesnakes, MØ, Lola Marsh, Charlotte Cardin i wiele innych.

 

Wśród wydarzeń, które odbędą się w klubie Niebo w Warszawie – warty uwagi jest m.in. koncert Allie X – artystki z jednym z najbardziej charakterystycznych głosów sceny muzycznej. Piosenkarka synth pop odwiedzi Warszawę w ramach promocji nowej płyty, zatytułowanej Cape Gold. Allie X to awangardowa gwiazda, która w swojej twórczości dba o każdy, najdrobniejszy szczegół. Nie boi się zabierać głosu w ważnych dla niej kwestiach politycznych i społecznych. Artystka promuje ideę równości – między innymi dlatego zaskarbiła sobie ogromną sympatię publiczności.

 

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajduje się Klub Niebo?
Klub Niebo znajduje się w Warszawie na ulicy Nowy Świat 21.
Jakie wydarzenia odbyły się w Klubie Niebo?
W klubie Niebo odbywają się niepowtarzalne wydarzenia kulturalno-rozrywkowe. Miały tu miejsce koncerty The Breeders, The Comet is coming, Vapors of MorphineMew Molchat Doma, Majid Jordan, Allah Las, Bovskiej, Bernhoft, Gus Dapperton oraz wiele innych gwiazd polskich i zagranicznych.
Kiedy utworzony został Klub Niebo?
Klub Niebo utworzony został w 2016 roku.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też