Newsletter

Na czasie

drift-mastersopener-festivalred-hot-chili-peppershans-zimmerstingspotkanko

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

NIEBO

Warszawa, Nowy Świat 21
NIEBOOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Klub Niebo to warszawski lokal mieszczący się na ulicy Nowy Świat 21. Ma on 800 metrów kwadratowych powierzchni. Z założenia twórców Niebo jest miejscem łączącym trzy elementy: klub nocny, salę koncertową oraz przestrzeń do działalności kulturalnej i artystycznej.

Klub Niebo – o obiekcie

W klubie Niebo najważniejsza jest różnorodność tematyczna oraz otwartość na nowe inicjatywy. Za dnia można tu w spokoju popracować, odprężyć się, miło spędzić czas. Natomiast w nocy lokal przeobraża się w niezwykle energetyczny bar, wypełniony pozytywną energią i doskonałą zabawą. W ofercie gastronomicznej znajduje się tutaj doskonała, pierwsza w Polsce kuchnia hawajska! Oczywiście nie brakuje także różnorodnego napitku. W klubie Niebo odbyły się między innymi koncerty Amber Run, Algiers, Mount Kimbie czy formacji MEW.

 

W klubie Niebo w Warszawie odbywają się zarówno koncerty gwiazd, jak i kameralne wieczory jazzowe oraz występy gwiazd niszowych. Obiekt służy również jako centrum kulturalno-artystyczne. Organizowane są tu targi, spotkania i pokazy filmowe. Gości tu sztuka zarówno wymagająca, jak i niezobowiązująca.

Klub Niebo w Warszawie – koncerty

Wydarzenia w klubie Niebo przyciągają publiczność – bilety sprzedają się jak świeże bułeczki. Na scenie pojawiło się do tej pory wiele gwiazd, które rozgrzały widzów do czerwoności. Świetna zabawa, dobra muzyka, wspaniali artyści i niezapomniane wrażenia – czego chcieć więcej? Co odbyło się do tej pory w klubie Niebo? Koncerty Vapors of Morphine, Allah Las, Mew, The Breeders, The Comet is coming, Molchat Doma, Majid Jordan, Bovska, Bernhoft i Gus Dapperton.

 

Koncerty w Warszawie cieszą się ogromną popularnością. Na scenie klubu Niebo pojawił się m.in. zespół indie rockowy Amber Run, składający się z Willa Jonesa, Joe Keogha, Toma Sperringa oraz Henry'ego Wyetha. Muzycy wydali do tej pory trzy albumy: 5AM (2015), For a Moment, I Was Lost (2017) oraz Philophobia (2019). W klubie Niebo wystąpili w ramach promocji drugiej płyty, która – jak sami twierdzą – była efektem pracy dojrzałych umysłów.

 

Jednym z wydarzeń w klubie Niebo był także spektakl Jadwiga – Piekielna Mamuśka w reżyserii Andre de la Cruz. Przedstawienie komediowe o trudnych relacjach dorosłego mężczyzny z despotyczną mamą rozbawiło publiczność, ale i skłoniło do refleksji. W rolach głównych na scenie pojawili się Miriam Aleksandrowicz, Robert Kibalski, Iza Górska oraz Patryk Pawlak.

Klub Niebo w Warszawie – koncerty 2022

Kolejny rok zapowiada się równie ciekawie. Mnóstwo wydarzeń artystycznych i rozrywkowych wydarzy się już niebawem w klubie Niebo – koncerty 2022 God is an Astronaut, Madrugada, Novo Amor, Frank Carter & The Rattlesnakes, MØ, Lola Marsh, Charlotte Cardin i wiele innych.

 

Wśród wydarzeń, które odbędą się w klubie Niebo w Warszawie – warty uwagi jest m.in. koncert Allie X – artystki z jednym z najbardziej charakterystycznych głosów sceny muzycznej. Piosenkarka synth pop odwiedzi Warszawę w ramach promocji nowej płyty, zatytułowanej Cape Gold. Allie X to awangardowa gwiazda, która w swojej twórczości dba o każdy, najdrobniejszy szczegół. Nie boi się zabierać głosu w ważnych dla niej kwestiach politycznych i społecznych. Artystka promuje ideę równości – między innymi dlatego zaskarbiła sobie ogromną sympatię publiczności.

 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone
Dakh Daughters

Dakh Daughters

06.06.2023

Warszawa

Sir Chloe

Sir Chloe

25.06.2023

Warszawa

Built To Spill

Built To Spill

26-27.06.2023

Poznań, Warszawa

Mareux

Mareux

26-28.07.2023

Kraków, Poznań, Warszawa

Paris Paloma

Paris Paloma

24.09.2023

Warszawa

French 79

French 79

06.10.2023

Warszawa

Black Country, New Road

Black Country, New Road

23.10.2023

Warszawa

Rival Consoles

Rival Consoles

05.11.2023

Warszawa

Matthew Halsall

Matthew Halsall

08-09.11.2023

Poznań, Warszawa

Tom Gregory

Tom Gregory

17.11.2023

Warszawa

Hidden Orchestra

Hidden Orchestra

25.11.2023

Warszawa

Agnieszka Musiał "JESTEM U CIEBIE TOUR"

Agnieszka Musiał "JESTEM U CIEBIE TOUR"

17-26.11.2023

Poznań, Warszawa, Wrocław

FAQ

Gdzie znajduje się Klub Niebo?
Klub Niebo znajduje się w Warszawie na ulicy Nowy Świat 21.
Jakie wydarzenia odbyły się w Klubie Niebo?
W klubie Niebo odbywają się niepowtarzalne wydarzenia kulturalno-rozrywkowe. Miały tu miejsce koncerty The Breeders, The Comet is coming, Vapors of MorphineMew Molchat Doma, Majid Jordan, Allah Las, Bovskiej, Bernhoft, Gus Dapperton oraz wiele innych gwiazd polskich i zagranicznych.
Kiedy utworzony został Klub Niebo?
Klub Niebo utworzony został w 2016 roku.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźŚląskieWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn