Klub Hydrozagadka

Klub Hydrozagadka

Kub Hydrozagadka otwarty jest siedem dni w tygodniu, natomiast najlepsze imprezy odbywają się w weekendy. Rozpiska imprezowa pokazuje, że klub nie zamyka się na żadne alternatywne formy zabawy. W Hydrozagadce organizuje się imprezy tematyczne, koncerty klubowe, koncerty zagranicznych gwiazd, spotkania. Można tam również zwyczajnie przyjść ze znajomymi, odpocząć, napić się dobrego trunku czy po prostu przyjemnie spędzić wolny czas. 

Klub Hydrozagadka w Warszawie - informacje 

Każdy, kto brał udział w wydarzeniach w klubie Hydrozagadka, powracał po kolejne, niesamowite doznania. Lokal to nie tylko niezwykła atmosfera - wnętrze obiektu urządzone jest w stylu vintage z nutką ekscentryzmu. Tworzy to unikatowy na skalę Warszawy wizerunek, który przyciąga publiczność ze stolicy i okolic.

 

Goście, odwiedzający klub Hydrozagadka, nastawieni są na nowe znajomości i niepowtarzalne, koncertowe emocje. Każdy znajdzie tu coś dla siebie – lokal jest otwarty na różne gatunki muzyczne i budowę niesamowitego nastroju. Z miesiąca na miesiąc powiększa się liczba imprez cyklicznych, które otwierają możliwość wspólnej zabawy w jedynym takim miejscu w Warszawie.

 

Hydrozagadka to niemal idealna przestrzeń dla miłośników niepowtarzalnych wydarzeń kulturalnych, wyjątkowych koncertów oraz amatorów brzmień alternatywnych. To, co wyróżnia klub spośród setek innych w stolicy to kameralny nastrój, poczucie zjednoczenia i możliwość integracji z ludźmi, którą podzielają Twoją pasję. Nie bez powodu bilety na wydarzenia sprzedają się jak świeże bułeczki.

Klub Hydrozagadka w Warszawie – koncerty

W klubie Hydrozagadka pojawiło się wielu znanych, polskich i zagranicznych artystów-muzyków. Miały tu miejsce koncerty Łąki Łan, KAMP!, Kima Nowaka, Masali, Cool Kids of Death, Joe Purdy’ego. To doskonałe miejsce dla osób otwartych, pogodnych, pasjonatów brzmień alternatywnych. To przestrzeń, która zapewnia kameralny klimat i integrację ludzi o podobnych zainteresowaniach.

Klub Hydrozagadka w Warszawie – koncerty 2022

Hydrozagadka koncerty 2022 to prawdziwa gratka dla fanów muzyki na żywo. Niezwykłe koncerty, polskie i zagraniczne oraz wielkie emocje! Kto wystąpi na scenie warszawskiego klubu? W miejscu tym odbędą się koncerty Maybeshewill, Hollow Coves, Porrige Radio, Cloud Nothings, Sons of the East, Foreign Air, Tiny Moving Parts, Dead Star Talk, Mild Orange, SKYND, Dorian Electra… a to nadal nie wszystko!

 

Koncerty 2022 w Hydrozagadce to spektrum różnych wykonawców. Zagrają tu również iamnotshane, Giant Rooks, Alex Cameron, Obscura, The Slow Show, Death Stars, Ektomorf + X-Method, Annisokay, High on Fire, Twelve Foot Ninja, Lil Darkie i wielu innych, niezwykłych artystów! Nie możemy się doczekać. Pamiętaj – bilety do Klubu Hydrozagadka to jedyna gwarancja uczestnictwa w wydarzeniu!

Często zadawane pytania dotyczące Klubu Hydrozagadka

Gdzie znajduje się Klub Hydrozagadka?

Klub Hydrozagadka znajduje się w Warszawie, przy ulicy 11 Listopada 22.

 

Jakie wydarzenia odbyły się w Klubie Hydrozagadka?

W klubie Hydrozagadka odbywają się imprezy cykliczne, spotkania i koncerty polskich i zagranicznych gwiazd. Zagrali tu m.in. KAMP!, Kim Nowak, Łąki Łan, Masala, Cool Kids of Death.

 

Kiedy utworzony został Klub Hydrozagadka?

Klub Hydrozagadka utworzony został w 2007 roku.

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Klub Hydrozagadka
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

11 Listopada 22
03-001 Warszawa

Wydarzenia w obiekcie

Zakończone wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/