Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemtaylor-swift-resale-sellsun-festivalfame-mma
Home Miejsce Klub Hydrozagadka

Klub Hydrozagadka

Warszawa, 11 Listopada 22
Sprawdź wydarzenia
Klub HydrozagadkaOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Kub Hydrozagadka otwarty jest siedem dni w tygodniu, natomiast najlepsze imprezy odbywają się w weekendy. Rozpiska imprezowa pokazuje, że klub nie zamyka się na żadne alternatywne formy zabawy. W Hydrozagadce organizuje się imprezy tematyczne, koncerty klubowe, koncerty zagranicznych gwiazd, spotkania. Można tam również zwyczajnie przyjść ze znajomymi, odpocząć, napić się dobrego trunku czy po prostu przyjemnie spędzić wolny czas. 

Klub Hydrozagadka w Warszawie - informacje 

Każdy, kto brał udział w wydarzeniach w klubie Hydrozagadka, powracał po kolejne, niesamowite doznania. Lokal to nie tylko niezwykła atmosfera - wnętrze obiektu urządzone jest w stylu vintage z nutką ekscentryzmu. Tworzy to unikatowy na skalę Warszawy wizerunek, który przyciąga publiczność ze stolicy i okolic.

 

Goście, odwiedzający klub Hydrozagadka, nastawieni są na nowe znajomości i niepowtarzalne, koncertowe emocje. Każdy znajdzie tu coś dla siebie – lokal jest otwarty na różne gatunki muzyczne i budowę niesamowitego nastroju. Z miesiąca na miesiąc powiększa się liczba imprez cyklicznych, które otwierają możliwość wspólnej zabawy w jedynym takim miejscu w Warszawie.

 

Hydrozagadka to niemal idealna przestrzeń dla miłośników niepowtarzalnych wydarzeń kulturalnych, wyjątkowych koncertów oraz amatorów brzmień alternatywnych. To, co wyróżnia klub spośród setek innych w stolicy to kameralny nastrój, poczucie zjednoczenia i możliwość integracji z ludźmi, którą podzielają Twoją pasję. Nie bez powodu bilety na wydarzenia sprzedają się jak świeże bułeczki.

Klub Hydrozagadka w Warszawie – koncerty

W klubie Hydrozagadka pojawiło się wielu znanych, polskich i zagranicznych artystów-muzyków. Miały tu miejsce koncerty Łąki Łan, KAMP!, Kima Nowaka, Masali, Cool Kids of Death, Joe Purdy’ego. To doskonałe miejsce dla osób otwartych, pogodnych, pasjonatów brzmień alternatywnych. To przestrzeń, która zapewnia kameralny klimat i integrację ludzi o podobnych zainteresowaniach.

Klub Hydrozagadka w Warszawie – koncerty 2022

Hydrozagadka koncerty 2022 to prawdziwa gratka dla fanów muzyki na żywo. Niezwykłe koncerty, polskie i zagraniczne oraz wielkie emocje! Kto wystąpi na scenie warszawskiego klubu? W miejscu tym odbędą się koncerty Maybeshewill, Hollow Coves, Porrige Radio, Cloud Nothings, Sons of the East, Foreign Air, Tiny Moving Parts, Dead Star Talk, Mild Orange, SKYND, Dorian Electra… a to nadal nie wszystko!

 

Koncerty 2022 w Hydrozagadce to spektrum różnych wykonawców. Zagrają tu również iamnotshane, Giant Rooks, Alex Cameron, Obscura, The Slow Show, Death Stars, Ektomorf + X-Method, Annisokay, High on Fire, Twelve Foot Ninja, Lil Darkie i wielu innych, niezwykłych artystów! Nie możemy się doczekać. Pamiętaj – bilety do Klubu Hydrozagadka to jedyna gwarancja uczestnictwa w wydarzeniu!

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajduje się Klub Hydrozagadka?
Klub Hydrozagadka znajduje się w Warszawie, przy ulicy 11 Listopada 22.
Jakie wydarzenia odbyły się w Klubie Hydrozagadka?
W klubie Hydrozagadka odbywają się imprezy cykliczne, spotkania i koncerty polskich i zagranicznych gwiazd. Zagrali tu m.in. KAMP!, Kim Nowak, Łąki Łan, Masala, Cool Kids of Death.
Kiedy utworzony został Klub Hydrozagadka?
Klub Hydrozagadka utworzony został w 2007 roku.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też