Na czasie

kswagnieszka-chylinskaopener-festivallil-tracydawid-podsiadlovan-gogh

Mery Spolsky

11-26.04.2024 Warszawa, Kraków, Łódź i inne

Organizator: Hossa.biz Sp. z o.o.

Mery SpolskyBiletyO wydarzeniuArtyściLokalizacja

BILETY

Warszawa

Mery Spolsky
czwartek
11.04.2024
19:00

Mery Spolsky

Warszawa, Klub Stodoła

Kraków

Mery Spolsky
czwartek
18.04.2024
19:00

Mery Spolsky

Kraków, Klub Studio

Łódź

Mery Spolsky
piątek
19.04.2024
20:00

Mery Spolsky

Łódź, Klub Wytwórnia

Gdańsk

Mery Spolsky
piątek
26.04.2024
20:00

Mery Spolsky

Gdańsk, Stary Maneż

O wydarzeniu

Mery Spolsky ogłasza nową erę - EROTIK ERĘ, a wraz z nią rusza w klubową trasę koncertową! Mery Spolsky bilety na koncerty już w sprzedaży.

Mery Spolsky Erotik Era Tour 2024

Tych, którzy byli już na koncertach Mery Spolsky, do udziału w EROTIK ERA TOUR przekonywać nie trzeba... A dla tych, którzy jeszcze okazji nie mieli jest ten opis.

Przygotujcie się na basy, które przyspieszą Wasze tętno i elektroniczne brzmienia, które nie pozwolą Wam ustać w miejscu. Ta trasa jest o tańcu do utraty tchu, odwadze w wyrażaniu siebie i pozbyciu się ograniczeń. Twórczość Mery Spolsky to jednak znacznie więcej niż dobra zabawa. Artystka jak zwykle ma coś do powiedzenia. Tym razem przygląda się tematom dotyczącym seksualności, ciałopozytywności, wstydu, relacji, oczekiwań wobec kobiet i daje temu bezkompromisowy wyraz w swoich tekstach.

Mery Spolsky ze swoim powiększonym o perkusje składzie zagra promujące nowy materiał single - „SUKA” i „MARIA PRZED OŁTARZEM” oraz premierowo pozostałe utwory z nadchodzącej płyty. Nie zabraknie także ulubionych przez Ludzi Spolsky hitów z poprzednich albumów „Miło było Pana poznać” i „Dekalog Spolsky”.

Artyści

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też